Pagina 1 van 1

teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 8:50
door fremo
Hallo allemaal..

Wij hebben vorige week dinsdag een tp gehad van een mooi cryo. Alles zag er goed uit. Ik kreeg verschillende symptomen zoals altijd warm hebben gloeiend gezicht steekjes. Zondag op maandagnacht heb ik zo slecht geslapen van de pijn in mijn onderrug. Dus ik was echt positief! Ik kon mij niet bedwingen en deed gistere ochtend een testje, deze werd direct roos en later kwam het controle streepje en het andere vakje werd terug wit. Ik was zo teleurgesteld! Hoe kan mijn lichaam mij zo misleiden?
Heb een beetje nood aan positieve verhalen want heb geen moed meer...

Zijn er hier mensen die ook een negatieve test hadden rond dag acht en toch zwanger bleken te zijn?

Re: teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 9:44
door stefanie
kan nog te vroeg zijn om te testen,is te zien wanneer jeemmytje zich gaat innestelen,
hier pas op dag 9 een heeeeel licht tweede streepje,
dus geef de moed nog niet op.

Re: teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 10:15
door fremo
Dankje voor je reactie!
Ik las overal op internet dat het innestelt tussen dag 3 en 7.
Hoop echt dat het nog lukt. Maar durf nu niet meer te testen..

Re: teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 18:41
door Aria
Hoi meid,

ik heb bij alle drie mijn zwangerschappen gevoeld dat ik zwanger was vanaf eisprong/bevruchting. Ik voelde dat echt fysiek. Werd ook telkens bevestigd door een positieve test. Twee zwangerschappen draaiden echter uit op een miskraam en ondanks dat ik bij de derde zwangerschap nog steeds eisprong/bevruchting voelde rond dag 14, duurde mijn cyclus wel langer na de miskramen, ipv 28 werd het 35 dagen. Bij de derde zwangerschap heb ik toen toch getest gehad op dag 28/29 en die test was negatief. Maar ik wist dat ik zwanger was, ik moest gewoon nog een paar dagen wachten en inderdaad... 4-5 dagen later positieve test en dat kleintje wordt binnen een weekje geboren... :)

Liefs,
Aria

Re: teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 18:56
door fremo
Fijn voor jou!
Ik heb geen cyclus enz dus dat is toch wel anders..

Re: teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 19:04
door Aria
Jammer, ik wou je gewoon wat moed inpraten dat het toch kan, omdat je misschien te vroeg getest hebt... (Dacht dat dat de vraag was trouwens.)

Ik hoop op goed nieuws voor jou!

Re: teleurstelling

Geplaatst: 6 november 2014, 19:52
door fremo
En dat is heel lief!
Het is gewoon een andere situatie .. Maandag moet ik voor een bloednamen maar het zal wss niet echt meer veranderen want ik dacht dat het tss 1 en 9 dagen kon duren na een tp maar al de symptomen zijn weg behalve heeel veel pijn. en twee negatieve tests voorspellen niet veel goeds hé.
Pff echt kak

Re: teleurstelling

Geplaatst: 7 november 2014, 16:12
door AnTan
Ik heb nooit symptomen gehad. En ook vaak te vroeg getest hoor en veel ontgoochelingen.
Ik zou echt niet voortgaan op 'symptomen'... je kan zwanger zijn en helemaal niks voelen en ook omgekeerd.
Test niet te vroeg, of test ns opnieuw binnen enkele dagen!

Re: teleurstelling

Geplaatst: 7 november 2014, 18:12
door fremo
Hey,

Ik hoop het wel maar heb echt zoooo weinig vertrouwen nog.
Durf ook niet meer hopen.