Enerzijds ben ik nog heel bang om het te vertellen (je zal zien dat het twee dagen nadien toch nog misgaat
Ik loop nu rond met haarrekkertjes tussen knoopsgat en knoop in die laatste broeken die nog net passen met de knop open, en ik denk dat iedereen die mij kent al lang gezien heeft dat ik een "dikke buik" heb. Het wordt hoe langer hoe moeilijk het buikje te verstoppen, en bovendien heb ik helemaal geen zin meer om het te verstoppen en in slobberkleren rond te lopen.
Wanneer gaan jullie het vertellen of hebben jullie het verteld (aan "iedereen" bedoel ik dan)? Na de 12 weken echo? De dag na de effectieve 12 weken?
Woensdag heb ik echo. Kben dan 11 weken drie dagen. Ik hoop stiekem dat de gyne zegt dat ik gerust mag "afronden" naar 12 weken, en dat ik er dan eindelijk "door" ben... Vraag is, zou ik het dan al zeggen? Ik heb nog één echo te goed na die van woensdag. Normaal gezien zou ik die dan de week erop krijgen, op 12 weken 3 dagen, maar misschien wordt ie nog een week uitgesteld. En tot dan kan ik toch niet wachten? Mijn buikje groeit explosief, heb ik al gemerkt. Een week niks, en dan ineens een groeispurt. Nog één zo'n groeispurt en de haarrekkertjes vliegen eraf.
Kweet het hoor, moet ieder voor zich beslissen, maar ik vroeg me wel af hoe jullie daar over nadenken.