Pagina 1 van 1
epi-no
Geplaatst: 31 augustus 2011, 12:32
door Yago
kent iemand diet apparaatje? ik las het ergens en heb het opgezocht, zou je bekkenbodem trainen en je 'uitrekken' voor de bevalling zodat je minder kans hebt op scheuren en knippen. Is een balonnetje die je moet inbrengen en oppompen...
klinkt wel wat raar hé
is wel niet goedkoop vind ik, de goedkoopste is 95 euro
Geplaatst: 31 augustus 2011, 13:44
door LittleBean
Hallo Yago,
Ik heb vorig jaar ook eens gevraagd of iemand dit kende omdat mijn zus dat bij haar twee zwangerschappen gebruikt had en er heel positief over was.
Volgens haar heeft ze daardoor geen knip of scheur gehad en ze zei ook dat het na de bevalling geholpen heeft om alles weer strak te maken.
Maar ik het eens aan mijn gyn gevraagd en die zei dat er eigenlijk (bijna?) geen studies over bestonden dus dat hij niet kon zeggen of het hielp of niet.
Van hem mocht ik het wel proberen, maar ik heb het uiteindelijk niet gedaan vooral omdat ik het ook zo een raar idee vond.
Ik heb uiteindelijk een klein scheurtje gehad dat genaaid is en waarschijnlijk was het zo klein dankzij LO's kleine hoofdje!
Wat ik wel heb is een beetje incontinentie als ik mijn wc bezoek te lang uitstel en blijkbaar kan dat apparaatje daar ook helpen.
Geplaatst: 31 augustus 2011, 13:52
door Sterretje
LV, dat kleine incontinentieprobleem heb ik ook, maar komt blijkbaar door je bekkenbodem!
dus oefeningen doen is de boodschap

Geplaatst: 1 september 2011, 10:13
door cimoca
Hier ook klein incontinentieprobleem. vooral bij niezen. Vind het wel supervervelend. 't is begonnen bij mijn tweede maar gelukkig niet verergerd ( ook niet verbeterd) bij derde.
Cinne
Geplaatst: 1 september 2011, 18:19
door LittleBean
Ja, die oefeningen daar denk ik altijd aan als ik weer eens last heb gehad maar dan ben ik die de volgende dag weer vergeten te doen.
