Pagina 1 van 1
bedrand
Geplaatst: 25 januari 2012, 19:30
door jufke
N is nu twee jaar en het wordt stilletjesaan tijd dat ze naar een groot bed verhuisd. Welke bedrand gebruiken julie of gebruiken jullie er geen? Iemand al enkele ervaringen?
Geplaatst: 25 januari 2012, 20:49
door stefanie
leest mee,
is hier ook tijd voor de overstap naar het "groot"bed,hier alleen een beetje schrik van de trap,dus tips zijn welkom

Geplaatst: 26 januari 2012, 8:19
door pelkie
wij hebben een bedje in ikea gekocht, zo'n half groot bedje, waar je een randje aan kon kopen.
De deur van haar kamer staat open, in't begin zetten we een traphekje, maar ze komt toch haar bed niet uit (hoewel ze't kan als ze wil).
't is genieten: sinds ze daarin slaapt, lees ik een evrhaaltje voor 't slapengaan. Je kan er nu echt naast gaan zitten en samen in't boekje kijken.
Ze heeft sindsdien ook een kussen
Geplaatst: 26 januari 2012, 8:39
door Noa
Hier een traphekje geplaatst, en als bedrand hebben we er eentje van TOMY, heb je in het roze en het blauw. Je kunt het er heel vlot afnemen (schuift eigenlijk onder de matras), dus als wij eens op weekend gaan, gaat dat ding gewoon mee!
Geplaatst: 26 januari 2012, 10:04
door E+P
Wij gebruiken sinds een 2-tal weken dit:
http://www.paradisio-online.be/html/bam ... p?ID=85474
Voordeel: het komt vrij hoog en hij kan er echt niet uitvallen. De rand is zacht van stof (ten opzichte van een houten rand) en je kan hem meenemen in een zakje. De rand is vrij lang waardoor hij niet zelf uit het bed kan/wil op dit moment.
Nadeel: Ik kan niet even op de rand van 't bed zitten om hem in te stoppen of eventueel te troosten.
Dit systeem maakt het bed niet kleiner wat een voor- en nadeel is. Als ouder kan je 's morgensvroeg eens mee in bed kruipen om lekker te knuffelen. Nadelig is dan dat het bed nog zeer groot is voor een 2-jarige. Wij hebben het bed moeten kleiner maken met opgerolde handdoeken en mijn zwangerschapskussen. Na verloop van tijd zullen deze weggenomen worden als hij het bed wat meer gewoon is.
Mijn schoonzus zweert bij een opblaasbare bedrand verwerkt in een matrasbeschermer.
Voordeel: het bed wordt kleiner en het kindje kan er ook niet uitrollen
Nadeel: Het is dubbel zo duur als de gewone bedrand en dan heb je nog geen aangepaste hoeslakens (toch minstens 2, he) gekocht.