Pagina 1 van 1

Navelbreuk

Geplaatst: 27 augustus 2012, 9:15
door nogeenkeer
Net vernomen dat mn prinske mogelijk een kleine navelbreuk heeft. Niets om me zorgen over te maken vlg kinderarts. Maar toch niet wat je als mama wil horen... Heeft iemand hier ervaring mee?

Geplaatst: 27 augustus 2012, 9:17
door nathalie v
niet zo erg Nogeenkeer, speur direct het topicje op met andere verhalen

L had het ook, vanzelf weggegaan

Geplaatst: 27 augustus 2012, 9:18
door Sterretje
Hi nogeenkeer ;)

ons I had een navelbreukje. is niets ernstigs, is snel weer toegegroeid. ik maakte me ook zorgen, maar is niet ernstigs
he enige waar je op moet letten is: als ze zich erg kwaad maken en hun buikje opspannen, dat bijvoorbeeld hun darmpjes of zo niet tussen het breukje gekneld raakt
maar komt zeer weinig voor en niet zorgwekkend, ik vroeg het wel elke keer bij K&G om er naar te kijken.

Geplaatst: 27 augustus 2012, 9:19
door Ahiha
Dries had dat ook (door t vele kressen :cry: ) maar nu volledig weg. Idd niks om je zorgen over te maken. Zolang je het 'terug kan duwen' is er niks ergs. Maar is idd ni leuk om te horen. Ik heb me toen ook wa zorgen gemaakt.

Geplaatst: 27 augustus 2012, 9:31
door Cimmetje
Victor heeft het ook, als baby heel erg. En niet door het vele "kressen" want hij huilde amper.
Nu is hij bijna 2, en het ligt er nog steeds enorm dik op. Last heeft ie er niet van, maar het is echt niet mooi. Zo in zijn zwembroek deze zomer kreeg hij er veel opmerkingen over.
Op de 2-jaarlijkse K&G controle zouden ze uitsluitsel kunnen geven of het nog weg gaat trekken, of er ooit een esthetische operatie nodig zal zijn ...

Geplaatst: 27 augustus 2012, 11:23
door Bjorn en Kim
Maxim had er ook eentje, het is vanzelf weggegaan. Een mooie navel heeft hij niet echt maar het ziet er wel min of meer normaal uit.

Geplaatst: 28 augustus 2012, 11:58
door Emmake
Hier een beetje onder kun je ook mijn topicje rond 'navelbreuk' terugvinden (van een maand of 3 geleden).
Mijn zoontje had hier ook last van. Ik vond het maar een vreemd zicht en was er niet echt gerust in. (Ook zei iedereen me dat het wel over zou gaan, dat het niet erg was,...) Mijn dochtertje had dat niet, dus ik vond het sowieso 'maar niks'.
Maar nu, 3 maanden later, is daar inderdaad niets meer van te zien. Is helemaal in orde gekomen :D Ze hadden dus toch allemaal gelijk :lol:

Geplaatst: 28 augustus 2012, 11:59
door nathalie v
Tuurlijk hadden we gelijk :wink: