Pagina 1 van 5

Net zwanger geweest en al terug zwanger willen zijn

Geplaatst: 5 oktober 2012, 17:28
door liezeke
Speciaal voor Evy:)

Geplaatst: 5 oktober 2012, 17:39
door sassie2
:D

Geplaatst: 5 oktober 2012, 17:42
door Noa
... en ook een beetje voor Noa ...
:lol:

Ik heb dat eigenlijk ook voor 't moment...

Koperspiraal geprobeerd (wou iets zonder extra hormonen) na de bevalling, was niet ideaal voor mij. Gezinnetje is met 2 kindjes ook echt compleet denk ik, en alle ivf beurten zijn trouwens foetsie. Dus ventje overtuigd om voor het knipje te gaan. Maar op't laatste nippertje heb ik dat maar afgeblazen (ventje heeeeeel blij, want is een bangerikje eerste klas wat naalden, mesjes, bloed en onderhoudswerken downunder betreft). Nu ben ik toch gezwicht voor de mirena, en eigenlijk denk ik nu constant dat dit ook wel niet zal marcheren en we beter de natuur zijn gang laten gaan omdat ik stiekem alweer droom van nog eens een dikke buik en een baby. Begrijpen wie begrijpen kan want ik geraak nu al niet rond met alles en loop te springen als een kieken zonder kop. Een derde kindje zou echt wel veel zijn bij ons (druk werk, gaan graag op reis, blablabla). En toch... Ik romantiseer het ook veel te erg momenteel. Jeetje! Hopelijk ebt dit gevoel binnenkort weer wat weg!

Geplaatst: 5 oktober 2012, 17:46
door Noa
Ik geef er trouwens niet aan toe hoor, ik ben een realist, en ben druk bezig al het babygerief dat we niet meer nodig hebben van de hand te doen. Haha, omdat er dan heel ver een stemmetje zegt: je kunt het altijd nieuw kopen indien nodig! :lol:

Geplaatst: 5 oktober 2012, 18:38
door Olijfje
Hihihi, hier ook stiekem eentje die haar zwanger buikje mist! Helaas bij ons KS dus nog eventjes wachten ;-)

@ Noa: ik zou ook dat natuur zijn gang laten gaan! Al die extra hormonen, nergens voor nodig :wink:

Geplaatst: 5 oktober 2012, 21:14
door Sterretje
vlak na ons 1e prinsesje wisten wij al dat er zeker nog eentje welkom was...
omdat we de natuur niet vertrouwden zijn we snel weer de MMM ingegaan... 9maand na bevalling opnieuw zwanger :D en vlak na bevalling 2e meisje een zodanig roze wolk dat we al stiekem droomde van een 3e wondertje.
niet alleen omwille van het zwanger zijn missen, maar voor de hele beleving... het enige wat me tegenhoudt nu is terug de MMM ingaan. pffff
Binnenkort stop ik met de pil denk ik. ben die anticonceptie zooooo beu. en dan maar hopen dat we het hoopmonster kunnen buitensluiten ;)

Geplaatst: 5 oktober 2012, 21:29
door linda76
Ik wist niet dat Liezeke zo evil kon zijn :D

Geplaatst: 5 oktober 2012, 21:52
door Sterretje
:lol:

Geplaatst: 5 oktober 2012, 22:04
door sassie2
Vind ik leuk :wink:

Geplaatst: 6 oktober 2012, 1:42
door Lie_29
*gniffel* :wink:

Geplaatst: 6 oktober 2012, 14:00
door nogeenkeer
Ik ken het gevoel ook wel hoor! Maar als ik het rationeel en fysiek bekijk is het echt genoeg geweest! 6 zwangerschappen, 3 miskramen, een bbz met verwijdering linkereileider en 2x gelukt met ks. Mijn lichaam is zooo op! Maar puur emotioneel moet ik het toch nog kunnen afsluiten..:-)

Geplaatst: 6 oktober 2012, 15:39
door Evy_
Het is misschien omdat zwanger worden zo onbereikbaar is voor ons dat we dat zo graag willen, dat is altijd zo, dingen die bijna onbereikbaar zijn trekken aan.

Voor mij is zwanger worden dat toch, want na 3 mislukte rondes op de natuurlijke manier heb ik het er alweer helemaal mee gehad :( .
Ik denk dat we nog altijd in hetzelfde schuitje zitten en mijn lichaam niet is veranderd door de zwangerschap ( waar ik wel had op gehoopt). Of is het nog te vroeg om die conclusie te trekken ?

Kheb nu begin december al een afspraak met mijn gyn om te vragen wat zij ervan denkt en of het nog zin heeft om te wachten op moeder natuur. De gyn is toch wel de meest aangewezen persoon om daarover te praten of niet ?

Of misschien moet ik eens het alternatieve circuit opgaan ?

Geplaatst: 6 oktober 2012, 16:14
door DVO pixi
(The Unbearable Lightness of Being : the story continues :twisted: )

Geplaatst: 6 oktober 2012, 16:23
door Kruimel
Evy_, bedenk toch dat je lichaam net een topprestatie heeft geleverd, een gezond kindje op de wereld zetten. Gun je lijf toch een beetje rust meid.

Geplaatst: 7 oktober 2012, 21:01
door Evy_
Mijn oma heeft 12 kinderen op de wereld gezet en de oma van mijn man 14 (voor ons allebei de moeder van ons vader) :o !

Dat was daar aan de lopende band ook, en tzal wel geen kwaad gekund hebben voor hun gezondheid want ze zijn beiden tegen de 90 8) ...

En ik en mijne man zo sukkelen, raar vind ik dat.