Iemand hier ervaring mee?
Ik heb de prijs nagevraagd in sint-jan (brugge) daar kost het mij 1000 euro voor 6 maanden voor ik niks van terug kan krijgen (aankoop van donorsperma)
Weet iemand een ziekenhuis waar kostprijzen lager liggen dan in brugge?
Of dat het terug betaald wordt bij een bepaalde verzekering of mutualiteit?
Grts
stefanie
KID behandeling
-
dori
- Berichten: 524
- Lid geworden op: 29 oktober 2009, 20:55
in sint lucas en jan palfijn in Gent is het tussen 180 en 200 euro per "strootje" zoals zij het noemen. Dus per keer. Hier wordt niet gerekend in maanden. Is ook niet logisch want het kan zijn dat je in 6 maanden door allerlei omstandigheden bv maar 2x en inseminatie hebt en dan is het wel stom als je 1000 Euro zou betaald hebben... Misschien nog eens navragen over ze niet 6pogingen bedoelen ipv 6 maanden?
Ik denk trouwens dat geen enkele mutualiteit het donorsperma terugbetaald. Voor de behandeling is er wel een gedeeltelijke terugbetaling, maar moet je wel tijdig je papieren aanvragen.
succes!
Ik denk trouwens dat geen enkele mutualiteit het donorsperma terugbetaald. Voor de behandeling is er wel een gedeeltelijke terugbetaling, maar moet je wel tijdig je papieren aanvragen.
succes!
-
stefanie v
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 23 maart 2011, 9:00
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast