Lieve Zus...

IVF Forum
sterre83
Berichten: 228
Lid geworden op: 16 maart 2012, 20:59

Bericht door sterre83 » 9 mei 2012, 12:02

hey flien,
ze hebben daarnet gebeld, uiteindelijk hadden we 9 eitjes, waarvan 7 goeikes, daarvan zijn er 6 bevrucht,... kvoel me nu wel redelijk onzeker, gaan er daar nog van wegvallen? ist dat een goe resultaat,... maar anders ik volg en schrijf vooral op het forum van dktr decleer, als je zin hebt om daar mee te volgen? dat was toch jij die twijfelde om over te stappen naar dktr decleer é? of ben ik nu zo verkeerd?

thanx dat je er bent susie :wink:
dikke knufjes xxx

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Bericht door flien » 10 mei 2012, 8:19

Hoi,

is inderdaad dezelfde Flien.
6 embryo's is niet overdreven maar der zijn der die het nog met min moeten doen ook volgens dat ik lees.
Bij mijn laatste punctie had ik ook 6 embryo's. Er waren 8 folikels geprikt met 7 bruikbare cellen, waarvan 6 bevrucht. Op de terugplaatsing kreeg ik er 2 terug en van de 4 overblijvers hebben ze er 2 kunnen invriezen. Hoeveel van die twee de dooi zullen overleven weet ik nog niet. Dat zal ik maar eind deze maand weten op de dag van de 'mogelijke' terugplaatsing.
Maar kan wel zeggen dat bij mij van de 7 embryo's van de eerste icsi, er maar 2 de dooi overleefd hebben. Normaal is da 50%, bij mij helaas den helft van den helft.'t Belangrijkste is dat er bruikbare eicellen gevonden worden en dat die ook bevrucht worden en van goede kwaliteit zijn.
Je zal dus terugplaatsing hebben op dag 3, of hanteert Decleer een andere methode ?

Ik ga mijn behandelende gynec toch eens wat meer uitleg vragen over waarom er bij mij niet eerst wat meer onderzoeken gebeuren.
Ik twijfel echt nog altijd om te veranderen. Maar nu zijn de consultaties op 5 minuten van mijn werk. En ik ben al zoveel afwezig. Als ik naar Aalter moet dan ga ik telkens een halve dag afwezig zijn. Ze zijn opt werk wel begripvol maar kvrees toch dat hun geduld ooit eens op zal geraken. En in een grote firma bestaat geen familiale band zu tussen de baas en zijn personeel. Snap je.

sterre83
Berichten: 228
Lid geworden op: 16 maart 2012, 20:59

Bericht door sterre83 » 22 mei 2012, 20:57

als ik me triestig voel, of ik weet even geen raad, zoals nu, dan kom ik even dit tekstje lezen, dan weet ik dat we er niet alleen voor staan.
pfffff, wat kan deze hele emomolen doorwegen, denk echt dat dit het moeilijkste is waar we door moeten in ons leven,...

sterre

Falouche
Berichten: 145
Lid geworden op: 15 november 2011, 14:20

Bericht door Falouche » 23 mei 2012, 8:47

ik ben er zeker van dat dit het moeilijkste is waar ik ooit ben doorgemoeten.
Ik heb het gevoel dat als het nooit zal lukken ik nooit echt gelukkig zal zijn en ik dit nooit een plaats zal kunnen geven. Die leegte kan ik met niets anders invullen.
Ik spreek niet meer af met vrienden. Ik schaam mij een beetje dat ik niet zwanger kan worden. Alleen al denken dat ik met hen zou afspreken doet mij al wenen. Als ik sporadisch een mailtje vna hen otvang, dan kan ik alleen maar wenen en ik antwoord er niet op omdat ik niet wil liegen, maar ook niet wil klagerig over komen.
Ik heb het gevoel dat als ik aan mijn vrienden denk, ik het zorgeloze leven van voordien zie, met de belofte van kinderen als de normale gang van zaken. De confrontatie met hen, kan ik niet aan; dat weegt veel te zwaar. Ik spreek dan liever niet meer af, want dan kan ik mij beter staande houden. Hun kinderen worden groter en ik blijf met lege handen.
Mijn zus is een dik jaar geleden bevallen. Sinds haar zwangerschap is het contact tussen ons zo goed als helemaal gebroken. Haar kindje heb ik 2 keer gezien, verschrikkelijk moeilijk voor mij, en ik ben er daarna een paar dagen niet goed van geweest. Ik zie haar dus niet meer. Vermijden is mijn enige uitgang momenteel, terwijl ik net daardoor helemaal geïsoleerd geraak.
Sinds het proberen zwanger worden is mijn leven eigenlijk stil blijven staan.
Dus sterre je bent zeker niet alleen met je gevoel. Ik begrijp heel goed waat je schrijft, ik herken het. Ik ben blij voor jou dat jij je zus nog wel hebt als steunpilaar.

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Bericht door flien » 23 mei 2012, 10:18

@ Falouche, tis waar dat iemand die dit niet meemaakt niet begrijpt hoe moeilijk het is. Maar als je nooit eens je hart bij hen lucht en uitlegt wat er zo moeilijk is en waarom zullen ze het ook nooit begrijpen hoor !
Ik ben er tegen iedereen altijd open over geweest en ik moet echt wel zeggen dat 90% wel zegt dat ze je wel verstaan maar als ze dat al zeggen weet je al dat ze het niet doen. Aan die mensen heb je geen steun ook al proberen ze het wel.
En van je eigen familie hoop je altijd echte steun te krijgen maar evident is dat niet. Mijn familie denkt mij te steunen door erover te zwijgen. Maar ook dat werkt averechts. Maar ik heb mensen beter leren kennen door hierover open te zijn. Mensen waar ik nooit van dacht dat het echte vrienden waren maar die er nu zijn op elke moment dat het moeilijk is (en dat zijn er veel dat weten jullie wel).
Ik denk dat jezelf opsluiten en stilzwijgen het echt niet makkelijker maakt hoor.
En dat je moeilijk met kinderen kan omgaan op het ogenblik is ook maar normaal hoor. Maar hen mijden is ook niet de manier. Je zal zien dat met kinderen omgaan echt wel leuk is. Probeer het los te koppelen van het feit dat je zelf nog geen hebt...

@sterre83: ja die emomolen is echt om kotsmisselijk van te worden hee maar we zitten erop en we mogen niet eens kiezen wanneer we eraf mogen.
Jij hebt bn zeker morgen ? Wat het resultaat ook is, weet dat je hier altijd steun kan vinden.
Wij weten als geen ander hoe hard de teleurstellingen iedere keer aankomen.
En om eens met een vunzige noot af te sluiten : bij iedere man die ik passeer denk ik 'zou die zwemmende zwemmers hebben ??? En dan zeggen ze dat mannen elke 3 seconden aan sex denken...

sterre83
Berichten: 228
Lid geworden op: 16 maart 2012, 20:59

Bericht door sterre83 » 23 mei 2012, 21:11

@falouche: eerste en vooral wil ik je zeggen, dat je, je helemaal niet hoeft te schamen, maar pas op, kbegrijp je volkomen hoor,... wij krijgen heel vaak de vraag: en? nog geen kindjes? en als ik ze dan onze situatie kort vertel, dan kijken zo medelijdend,... :evil: vreselijk vind ik het! kvind het echt jammer dat je contact met je zus verbroken is, net nu je zoveel steun nodig hebt!! het is mss een kleine troost, maar weet dat wij er altijd voor je zijn, ik wens je heel veel succes in je volgende pogingen, ik duim heel hard met je mee!
dikke knufs xx


flien; ik heb dat met zwangere vrouwen, toen we pas wisten dat er iets aan de hand was, dacht ik ieder keer: stomme trut, met je domme zwangere buik, :oops:
nu denk ik; (het steekt nog altijd), wie weet, wat heeft ze er allemaal moeten voor doen,...
ja, morgen bn, maar kben vrij zeker dat negatief zal zijn, kheb al van maandag bloedverlies,... kprobeer positief te blijven, nog 1x slapen!
hoe gaat het nu met jou? heb je nog nagedacht over dktr decleer?
liefs sterre

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Bericht door flien » 24 mei 2012, 9:41

@sterre83: zowiezo moet ik deze cryo's nog terug laten plaatsen in uz gent.
Gisteren benadrukte mijn gynecoloog dat ik nog niet mag wanhopen. Ik heb volgens hem echt gewoon mijn leeftijd tegen. (37,5). Ik moet morgen terug gaan en zal eens vragen naar endometriose en pco.
Ik heb hem gezegd dat ik de laatste cycli nu ook ongemakkelijk ben bij de eisprong. Ik heb pijn, kdacht dat dit kwam door al die hormomen en het feit dat mijn eierstokken al meerdere keren uitgerokken zijn... Maar hij zei dat ik me er geen zorgen in moet maken. Maar vroeger voelde ik nooit iets bij een eisprong, nu heb ik pijn bij het vrijen op die moment.
Das toch nie omdat we zo bewust bezig zijn met ons lichaam...
Allee succes straks met jou resultaat. We zijn er voor jou hee.
En inderdaad tussen zwangeren zitten is niet leuk. Gisteren zat de wachtzaal vol mee bolle buiken. Bij de enkele platte had ik ook zo het gedacht, zitte gij ook in de mmm ?

Lunabeertje
Berichten: 11
Lid geworden op: 26 april 2012, 22:29

Bericht door Lunabeertje » 28 mei 2012, 20:23

Lieve Zus,

Je zag er stralend uit vandaag, ik was echt trots op je! Ik weet niet waar je de kracht haalt maar je doet het super meisje...
En tss al dat volk al die dikke buiken en kinderwagens trotseren, ik was blij en triest tegelijk!
Ook voor mij is het soms moeilijk, tot voor kort keek ik nog naar de babyspulletjes, nu kan ik het niet meer, wat moet het voor jou dan niet zijn!

Maar één ding NOOIT vergeten, je bent een fantastich mens, een superlieve zus!

Ik zie je graag x :D

sterre83
Berichten: 228
Lid geworden op: 16 maart 2012, 20:59

Bericht door sterre83 » 13 juni 2012, 20:57

zo lief van je!!

ik zie nu pas je berichtje, eventjes niet op het forum geweest, khad er efkes geen zin in :shock:
thanks dat je er bent susie! dikke knufs xx

Lunabeertje
Berichten: 11
Lid geworden op: 26 april 2012, 22:29

Gezocht:

Bericht door Lunabeertje » 11 oktober 2012, 12:37

Gezocht: handleiding om de engel van mijn hart te troosten :cry:

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Re: Gezocht:

Bericht door flien » 11 oktober 2012, 13:06

Dienen 'engel van uw hart' ga nogal een sterke madam zijn zulle als alles ooit eens achter de rug gaat zijn...
Mochten we nu eens precies weten wanneer die ooit er zou komen hee !!!

Fieken
Berichten: 141
Lid geworden op: 9 april 2012, 13:54

Bericht door Fieken » 11 oktober 2012, 13:12

Lunabeertje, ik volg je zus op het forum van Dr Decleer. Ik denk dat het niet mogelijk is haar nu te troosten. Ze moet er door... Ik maakte vorige maand hetzelfde mee. Hopelijk mag ze snel langs bij Decleer, hij is heel overtuigend en kan mensen weer moed geven.
Je lijkt mij een hele lieve zus, hadden we allemaal maar zo één. Spijtig genoeg kan je alleen maar luisteren en er zijn voor haar.
Veel liefs Fieken

dolly
Berichten: 289
Lid geworden op: 3 juli 2012, 16:57

Bericht door dolly » 12 oktober 2012, 7:01

kippenvel bericht, zooooooooooooo mooi

flien
Berichten: 1187
Lid geworden op: 3 januari 2012, 8:55

Bericht door flien » 12 oktober 2012, 9:01

Ja ik wou dak ook zo een zus had.
Want get als je al die teleurstellingen moet verteren toch echt iemand nodig waar je eens kan uithuilen. En die er is om te luisteren, zonder dat ze proberen om advies te geven. Want advies geven heb je niet echt nodig. Enkel een luisterend oor en nen traan absorberende schouder.

Asa
Berichten: 245
Lid geworden op: 28 augustus 2012, 23:09

Bericht door Asa » 17 oktober 2012, 23:10

Hoe is het ondertussen met je Sterreke?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten