Pagina 1 van 1
Bevruchtingen op dag 1
Geplaatst: 20 juni 2014, 14:45
door Ster_
Hallo, wij hadden gisteren bij pu 17 eicellen. Vijf daarvan zijn zeker bevrucht, zes zouden nog kunnen bevrucht raken. Gebeurt dit effectief? En kunnen er van de vijf reeds bestaande emmies nog afvallen?
In het verleden hadden wij steeds rond de dertig eicellen en rond de 15 a 20 emmies. Vandaar nu mijn vragen. Zal wel aan mijn leeftijd liggen zeker. Vorige behandelingen was ik er 27 en 31. Nu 34.
Re: Bevruchtingen op dag 1
Geplaatst: 20 juni 2014, 15:31
door Valaki
Da's toch al megagoed, 5 bevruchte eicellen? En ieder extra is mooi meegenomen, toch? Je hebt er toch maar eentje nodig uiteindelijk.
Had je dan geen overstimulatie vorige keren, als je dan 30 eicellen had??
Re: Bevruchtingen op dag 1
Geplaatst: 20 juni 2014, 15:41
door Ster_
Als het er vijf blijven wel, maar kunnen er niet nog van afvallen?
Ja wel steeds zware os en dat wou gyn nu vermijden...
Re: Bevruchtingen op dag 1
Geplaatst: 20 juni 2014, 17:15
door Valaki
Dan moet jij wel heel heftig reageren op de stimulatie als je zelfs nu het wat teruggeschroef werd, nog 17 eicellen te pakken hebt...
Maar goed, ik zou me er in ieder geval niet zo druk in maken. Zelfs al vallen er een paar af, dan heb je toch nog altijd wat reserve!

Bij andere mensen kan een terugplaatsing soms niet eens doorgaan omdat er geen enkele bevrucht geraakt.
Re: Bevruchtingen op dag 1
Geplaatst: 22 juni 2014, 12:41
door Beatriz
Hey Ster_, hoe is het dan gelopen met de bevruchting? Ik veronderstel dat je intussen al TP hebt gehad? Groetjes, Beatriz
Re: Bevruchtingen op dag 1
Geplaatst: 22 juni 2014, 17:16
door Ster_
Bij nader inzien weer veel te rap gepanikeerd! We hebben tien top emmies waarvan er een echt en een twaalf cellig werden teruggeplaatst op dag drie! De andere acht laten ze nog een paar dagen doordelen om in te vriezen.