Pagina 1 van 1

Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 22 november 2014, 10:02
door Jasha
Hey iedereen,

Ik had mijn eerste cyclus IVF er op zitten. (3 bevruchte eitjes, eerste terug plaatsing 4 weken zwanger en miskraam en de andere 2 transfer niks)
Bij de eerste terug plaatsing ben ik gestart met yoga en acupunctuur.... Gewoon om alles rustiger te kunnen bekijken want heel de behandeling en de wachtweken zijn zo zenuwslopend en mentaal heel zwaar.
De kinesist die de acupunctuur deed zei dat we zo ook moesten blijven proberen. 8)
Na een pauze van anderhalve maand, want we wouden de 2 de cyclus starten na de feestdagen, heb ik een positieve test in m'n handen. Totaal onverwacht!!!
Ik had verschillende kwaaltjes die herkenbaar waren dus heb ik maar een test gekocht, dinsdag was m'n HCG 120 en donderdag 527.
Ik geloof echt dat de acupunctuur hier zeker iets mee te maken heeft...dus dames.... Die mooie verhalen die je altijd op een ander hoort die bestaan ook voor jullie !!! :wink:

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 22 november 2014, 13:19
door Margot_80
Proficiat! :D ga je de acu nog verder doen?

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 23 november 2014, 0:12
door Ster_
Proficiat! Waar ben je gegaan?

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 23 november 2014, 8:14
door Jasha
Ja ik ga 1 keer per maand langs. In het begin voor een goede innesteling en ontwikkeling en daarna tegen eventuele zwangerschapskwaaltjes. Dat helpt eigenlijk tegen heel veel. Ik woon in Hasselt dus ik ga bij Kris Elsen in Zonhoven. Woensdag nog een keer bloed laten trekken om te kijken of alles goed stijgt want gerust ben je toch nooit. :wink: zeker niet als je zo lang als ons aant proberen bent

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 23 november 2014, 8:25
door Ster_
Dat is absoluut waar! Maar probeer ook te genieten he ;-)

Ik heb zelf een afspraak gemaakt bij Johan roose in Heusden zolder maar ging pas vanaf 2 maart :-(

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 25 november 2014, 11:24
door sofie88
hoi,

Herkenbaar! Ik ben ook naar accupuntuur beginnen gaan in combinatie met de terugplaatsing en jaja, zwanger!
Ik heb accupuntuur blijven doen 1x week tot ik 12weken was.

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 25 november 2014, 21:27
door Ster_
Heb een afspraak gemaakt bij iemand anders waar ik volgende week al kan gaan :-) nemen jullie ook kruiden?

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 26 november 2014, 17:52
door Jasha
Ben vandaag terug bloed gaan laten trekken en het was mooi gestegen naar 3800. Nu kan ik een beetje gerust en kan ik wat genieten van m'n prille zwangerschap :wink: vandaag juist 5 weken
Ik heb in het begin ook kruiden genomen maar was erna niet meer nodig!
Over 2 weken eerste echo, hopelijk zien ze dan al een hartslag..... :D

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 2 december 2014, 23:06
door Jasha
Vandaag ben ik juist 6 weken en had van donderdag last van heel licht bruinverlies dus voor alle zekerheid even langs de gynaecoloog gegaan.
Hij/zij zat goed op schema en het hartje klopte al. Super mooie ervaring :P
Het bruinverlies is blijkbaar oud bloed.
Hopen dat alles hoed blijft gaan ... :wink:

Re: Zwanger na pauze dankzij yoga en acupunctuur

Geplaatst: 9 december 2014, 20:55
door Karen1504
Ik heb ook acupunctuur gedaan voor de eerste ICSI-behandeling en direct zwanger.
Voor mij heeft dit ook echt geholpen om zwanger te worden.
Een echte aanrader!