wie ervaring of zwanger van suprefact + menopur

IVF Forum
Plaats reactie
DUYCK
Berichten: 1170
Lid geworden op: 2 augustus 2008, 17:59

wie ervaring of zwanger van suprefact + menopur

Bericht door DUYCK » 5 september 2010, 10:41

ik ben 28 jaar en heb een dochter van de 2de ivf beurt via korte cyclus maar had maar 1tje niet meer over en geluk ik was zwanger. Nu heb ik al 3 verse ivfbeurten achter de rug met 2 miskramen. Nu start ik op 23 september met suprefact en dan menopur. Mijn probleem is dat ik wel veel eicellen aanmaak maar de eicellen zijn veel niet rijp. Daarom dat ik de lange cyclus krijg dan heb ik meer rijpe eicellen. Er vallen dan maar 1/3 af. Nu blijkt met menopur nog nooit gehad dat er nog minder afvallen. Wie ervaring met lange of korte cyclus? Krijg je veel topembryo's daarvan van die hormonen?
bedankt alvast voor de reactie.

skiwi
Berichten: 223
Lid geworden op: 10 mei 2009, 19:38

Bericht door skiwi » 5 september 2010, 17:04

dyck

is moeilijk te zeggen, iedereen reageert anders op de hormonen.

ik heb ook de lange cyclus, sinds 05/08 aan't puffen met suprefact en sinds 26/08 telkens 2 ampullen menopur (dus 150E).
Vanmorgen (dag 11) terug controle gehad en heb 5 follikels zitten, maar er zijn er 2 die ietsje trager groeien als de de 3 anderen en nu moet ik tot woensdag nog verder spuiten met 225E.

en woensdagavond prolly pregnyl en vrijdag pickup.

gyn was heel content met de 5, het zijn er misschien niet zo supervel, maar hoogstwaarschijnlijk wel van betere kwaliteit dan dat je er velen hebt waar niets mee te doen valt.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten