zwanger na IVFmaar grote kans op miskraam

IVF Forum
Plaats reactie
laguna
Berichten: 50
Lid geworden op: 5 oktober 2010, 12:23

zwanger na IVFmaar grote kans op miskraam

Bericht door laguna » 29 december 2010, 21:25

hey,

Ik ben eindelijk zwanger geraakt na 6 ivf pogingen,
momenteel ben ik 6 weken en 5 dagen ver.

Vandaag moest ik voor de 2de een echo laten nemen.Daaruit blijkt dat het hartje wel klopt maar dat de foetus niet goed groeit.

De dokter heeft mij gezegd dat ik rekening moet houden met een mogelijke miskraam.

Zijn er nog dames die die hebben meegemaakt?
Ik mag op 10 januari terug komen voor een echo maar weet niet of ik zolang kan wachten.

groetjes,
laguna

josie
Berichten: 314
Lid geworden op: 18 augustus 2010, 8:32

Bericht door josie » 30 december 2010, 9:19

Hey Laguna,

In november ben ik zwanger geworden van de eerste IVF. Bloedwaarde goed, eerste echo goed, tweede echo op 7 weken slecht, hartje klopte maar een week achter op normaal groeischema. Dokter heeft toen gezegd om tien dagen later terug te komen voor echo en toen bleek dat het hartje gestopt was, ik heb vorige week een curretage gehad :(
Hier op het forum heb ik toen gehoord dat vrij veel dit meemaken en dat je in zo'n geval blijkbaar 50% kans hebt dat het goedkomt en dat je eindigt met een perfect gezonder baby over 8 maanden maar helaas ook 50% kans dat het vruchtje het opgeeft en eindigt in een miskraam.

Ik hoop dat je hier iets aan hebt en dat jij bij de goeie 50% mag zijn! Sterkte!

Ps: voor mij waren die 10 dagen wachten tot de volgende echo het ergst, volgens mij zou dit sneller gekund hebben, misschien vragen of je enkele dagen eerder mag gaan?

laguna
Berichten: 50
Lid geworden op: 5 oktober 2010, 12:23

Bericht door laguna » 30 december 2010, 15:26

hallo Josie,

Spijtig dat het voor jou zo afgelopen is.

Ik hoop inderdaad dat ik bij die andere 50% behoor, ook omdat dit mijn laatste poging via ivf was.

Ik kan pas 10 januari komen omdat de specialist volgende week met vakantie is.
Dit is nog verschrikkelijker dan de 2 weken wachttijd na een inplanting.

Misschien kan ik wel eens informeren bij mijn gynecoloog.

Had jij bij de miskraam ook bloedverlies?

groetjes,

josie
Berichten: 314
Lid geworden op: 18 augustus 2010, 8:32

Bericht door josie » 31 december 2010, 9:03

Ik hoop héél hard met je mee, Laguna! Dit is echt véél erger dan de eerste twee wachtweken na de terugplaatsing, daarin ben ik het 100% met je eens. Ik had helemaal geen bloedverlies, nooit. Het enige dat bij mij wees dat er iets mis kon zijn, was dat in die laatste 10 wachtdagen mijn zwangerschapssignalen wat verminderden, maar omdat ik me sowiso niet echt zwanger voelde en weinig signalen zag van in het begin, zei dat eigenlijk ook niks.
Stom dat jouw specialist er net niet is nu!! Misschien kan je inderdaad wel eens informeren bij de gyn? Ik zat op dat moment voor opvolging ook al niet meer bij de specialist, maar bij de gewone gyn.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten