eiceldonatie in het buitenland

Eiceldonatie forum
Forumregels
De Verdwaalde Ooievaar heeft intern meermaals de discussie gevoerd over het al dan niet toelaten van berichten over aanvraag of aanbod van donormateriaal.

De Verdwaalde Ooievaar geeft de voorkeur aan het weren van deze oproepen, maar stelt vast dat deze hoe dan ook terugkomen in fora die hier niet voor bedoeld zijn. Dergelijke berichten worden verwijderd en de betreffende accounts worden verwijderd.

De Verdwaalde Ooievaar kan enkel waarschuwen voor de risico's die donatie via niet-officiële kanalen met zich meebrengt. Uit ervaringen weten wij immers dat naast een aantal goed bedoelende donors, er ook mensen zijn die hierin enkel financiële bedoelingen hebben, mensen die het niet nauw nemen met medische geschiedenis en hier al dan niet over liegen, mensen die vooral op zoek zijn naar het sexuele, enz.
Plaats reactie
Lieve45
Berichten: 3
Lid geworden op: 4 maart 2009, 21:05

eiceldonatie in het buitenland

Bericht door Lieve45 » 4 maart 2009, 21:10

Hallo,

Ik ben Lieve en ben 45 jaar. Ik zou graag een kindje willen, maar kom, gezien mijn leeftijd in België, niet meer in aanmerking voor eiceldonatie.
Wie van jullie heeft ervaringen met eiceldonatie in het buitenland ?
Ik zou graag jullie ervaringen horen en hoe dat juist in zijn werking gaat.

bedankt

Lieve

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 6 maart 2009, 10:08

Hallo Lieve,
Als je nu zelf een donor aan brengt kom je dan ook niet meer in aanmerking? Ik weet dat ze in 't UZ gent je op de wachtlijst zetten tot 40jaar en dat buitenlanders er nog enkel aan eicel donatie mogen doen als ze zelf een donor hebben. Belgen misschien ook boven de 40 met eigen donor ? Je kan steeds eens onderhoren. Wat ik ook al gehoort heb is dat je in Spanje makkelijk aan eicel donatie kan raken. Wat daar de leeftijd is en waar je juist moet zijn weet ik niet. Zal dat eens proberen uitzoeken in welke stad dat koppel is geweest maar ik heb dat ook maar via via.

Groetjes,
Els D.

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 6 maart 2009, 11:48

Hallo,

Ik heb van mijn gyn te horen gekregen dat dit in Belgie kan tot net voor je 45 of 46ste verjaardag (sorry ben het even kwijt) en dat het in Spanje en Italie tot 50 jaar kan. Ik weet dat mijn gyn geregeld samenwerkt met Spanje. Zij heeft een privepraktijk in Hove maar is ook verbonden aan Life Leuven...

Groetjes,

Audrey

Lieve45
Berichten: 3
Lid geworden op: 4 maart 2009, 21:05

Bericht door Lieve45 » 7 maart 2009, 10:10

Bedankt Els en Audrey voor de tips.
Ik vrees dat dit weer een lange periode van zoeken gaat worden. Hopelijk moet ik niet terug allemaal testen afleggen en onderzoeken. Want die heb ik allemaal al gehad voor de IUI's en IVF.
Ik zal eens informeren bij die arts, dat is al een stap in de juiste richting.

groetjes

Lieve

Monita
Berichten: 64
Lid geworden op: 25 mei 2009, 13:55

Bericht door Monita » 25 mei 2009, 14:17

Hei Lieve, ben bezig met eiceldonatie in Valencia; ga volgende week voor eerste transfer. Wij zijn gestart in maart en drie maand later is het een feit. Ietwat sneller dan de jaren in Belgie met enkel negatieve uitkomst. Je kan zelf contact opnemen met de spaanse kliniek; Hopelijk lukt het, duimen hé

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten