Pagina 1 van 1

Baby huilt veel

Geplaatst: 16 juni 2016, 13:54
door Woodstockske
Hallo iedereen,

Ons kleintje is 5 weken oud maar vind dat hij nogal veel huilt.
Telkens na het eten, bij het verversen van een pamper, na zijn badje als je hem moet afdrogen, wanneer hij stil moet zitten of neer moet liggen, bij krampjes, als hij moe is.
Hij is wel te troosten dus het is geen huilbaby maar vind toch dat hij veel huilt om eigenlijk geen reden.
Is dit normaal en gaat dit beteren?
We zijn er al mee naar de osteopaat geweest en hij heeft geen last van reflux, ook al geeft hij soms een beetje terug, vanacht eigenlijk weer veel.
Soms te word het wat veel vanwege het grote slaap tekort. Mijn man slaapt in de week appart omdat hij moet gaan werken & in't weekend slaapt hijeigenlijk ook gewoon door. Doordat ik per nacht maar 4 a 5 u max slaap en dit gedurende al 7 maand want als je zwanger bent moest ik 6 x per nacht naar toilet, begin ik nu wat geirriteerd te geraken.
Hoe hebben jullie dit ervaren en vooral opgelost?

Mvg,
Woodstockske

Re: Baby huilt veel

Geplaatst: 16 juni 2016, 14:47
door Duupje
Woodstockske

ik wil graag even reageren op je post.
Als een baby veel huilt telkens wanneer hij plat ligt, zou ik er toch eens mee naar een kinderarts gaan. Je bent al naar een osteopaat gegaan en je zegt dat het geen reflux is, maar verborgen reflux kan een osteopaat niet altijd zien. (Ik spreek uit ervaring: ook eerst langs osteopaat gegaan en uiteindelijk bij kinderarts toch reflux.)
Heb je het bedje en eventueel de box al verhoogd zodat je baby schuin ligt? Zeker doen!
Maakt hij ook vuistjes als hij weent?

Ik zou echt niet aarzelen en een afspraak maken bij de kinderarts.

Wij geven nu Zantac en hebben sindsdien echt een heel andere baby in huis!

Veel succes! En draag zorg voor jezelf: een huilende baby is echt super vermoeiend!