Pagina 1 van 3
Gaat het dan gebeuren
Geplaatst: 13 januari 2009, 10:26
door Ursula
Hallo allemaal,
Vandaag weer contact opgenomen met de consulente.
Als het goed is zal de donor volgende week gaan starten.
Mijn man moet deze week nog bloedonderzoek laten uitvoeren.
Goed dat we zelf maar weer contact hebben opgenomen?
De consulente zal, als het goed is, volgende week zelf contact met ons op gaan nemen om af te spreken of we Dinsdag de spermastaal moeten inleveren om in te vriezen.
En natuurlijk even lang de kassa daar.

Geplaatst: 13 januari 2009, 11:36
door JD
Hey Ursula,
Veel succes met jullie poging!
Ook wij zijn gestart met eiceldonatie, ik ben sinds vrijdag aan het puffen en moet begin februari op controle, kort daarna (als alles goed gaat ten minste) zou de terugplaatsing kunnen gebeuren.
Wij kijken er alvast enorm naar uit. Na 1 jaar niets doen, zonder hoop krijgen we eindelijk weer een eerlijke kans. Deze willen we met beide handen grijpen en we beseffen ten volle dat wat het resultaat ook mag zijn dit reeds een cadeau is!
Je zegt dat jouw donor volgende week start. Is dat dan al met spuiten of begint ze dan nog met de pil? Moet jij geen voorbereidingen treffen? Ik moest eerst aan de pil vooraleer te mogen beginnen puffen.
En is dat bij jullie standaardprocedure dat het spermastaal wordt ingevroren? Mijn man moet op de dag van de punctie van de donor met zijn potje naar het ziekenhuis...
Groetjes,
Een lotgenote
Geplaatst: 14 januari 2009, 15:48
door Orchidee
Hallo allemaal,
voor mij moet het nog allemaal beginnen, ttz de gesprekken enz van de eiceldonatie. kunnen jullie me wat info geven over timing enz.
ik ben al bijna 3j bezig en moest nu overstappen naar eiceldonatie.
Waar zijn jullie in behandeling?
Hoe lang duurde het vooraleer jullie je 1e gesprek hadden met de dr / psycholoog / vroedvrouw ? en hoe vlug gaat de rest dan.
gaan julie voor kruisdonatie of gekende donatie?
dank voor zoveel mogelijk info
orchidee
Geplaatst: 14 januari 2009, 16:18
door JD
Dag Orchidee,
't is te veel info om hier te posten, ik stuur je een privéberichtje.
Geplaatst: 16 januari 2009, 17:00
door Jenca
Dag Orchidee,
Wij zijn al voorbij de gesprekken met de psychologe, enz... Nu wachten we op een geschikte donor.
Onze behandeling zal via anonieme kruisdonatie gebeuren.
We zijn gestart in het AZ Brugge. Ik zag dat jij afkomstig was van Brugge. Ben je daar ook in behandeling? Is het ook via kruisdonatie?
groetjes
Jenca
Geplaatst: 18 januari 2009, 10:34
door Orchidee
Hallo Jenca,
ik heb geprobeerd je een priveberichtje te sturen, heb de indruk dat mijn pc raar doet

- kan je me gewoon bevestigen dat je het kreeg, 't was nogal lang om op dit forum te zetten
Hallo JD,
bedankt voor je privéberichtjes - die zijn gelukt denk ik.
groetjes
Orchidee
Geplaatst: 17 februari 2009, 20:25
door Ursula
Hallo allemaal,
Leuk om die verhalen van jullie kant ook te lezen,
Ik herken het meeste wel, vooral "na een hele tijd niets doen", dat is voor ons ook het geval geweest.
Onze donor is inmiddels moeten stoppen wegens overstimulatie door de hormonen.
Ze zal haar lichaam weer tot rust moeten brengen en zal, zoals het er nu voor staat, in Maart weer gaan starten.
We hebben te horen gekregen dat ze ook bereid is om opnieuw te starten, gelukkig.
Helaas moet zijn man volgende week voor zijn werk naar het buitenland, voor lange periode.
Ze hebben momenteel twee maal zijn sperma ingevroren voor het geval dat hij eventueel niet terug zal zijn als de pick-up plaats zal vinden.
Allemaal veel succes en zodra we definitief weer nieuws hebben laat ik het weten.
Bedankt voor de reacties.
Ursula
Geplaatst: 17 februari 2009, 20:37
door Orchidee
Ursula,
de moed niet verliezen hé. Gelukkig kunnen ze de zaadcellen invriezen en da's even goed hoor, je zal je ventje wel missen maar als hij terugkeert en je dan een 'cadeau'tje' hebt voor hem zal alles vlug vergeten zijn. Ik heb een vriendin die al 2x zwanger is met diepvriessperma

Wij moeten nog wachten op de psychologische goedkeuring van onze wisseldonor en dan pas kan alles starten ... hopelijk gaat het dan vlug. Wat moest jij doen als acceptor ter voorbereiding, wanneer start die voorbereiding?
groetjes en hou je sterk!!!
orchidee
Geplaatst: 3 april 2009, 9:39
door Ursula
Hallo allemaal,
Inmiddels heeft mijn eiceldonor zeven eicellen af kunnen staan en hebben we drie embryo's in kunnen laten vriezen d.m.v. het reeds ingevroren sperma.
Op goede Vrijdag, zal dit een goed voorteken zijn, naar Genk om te kijken of ik geen vergroeiingen en/of ontstekingen meer heb in mijn baarmoeder en/of baarmoederhals.
Gelukkig is mijn man dan een lang weekend thuis en kan hij deze keer mee gaan.
De Vrijdag erop op consultatie om te bespreken wanneer ik kan gaan starten met de voorbereidingen.
Wachten, wachten en weer wachten maar laten we hopen dat we deze keer een stap de goede richting in kunnen gaan maken.
Deze drie embryo's zullen voor ons de laatste kansen gaan zijn zo hebben we zelf het vermoeden.
Sterkte allemaal en vol houden.
Als ik een slechtere dag heb ga ik naar dit forum om zo te lezen dat ik zeker niet alleen ben.
Groetjes
Geplaatst: 3 april 2009, 10:40
door Jenca
Hey Ursula,
Ik wens je veel succes toe. Hopelijk mag het voor jou allemaal goed verlopen.
wij wachten nog steeds op een telefoontje, wanneer we eindelijk mogen starten met de behandeling. Zou hopelijk deze maand moeten zijn.
vele groetjes en duimen voor iedereen hier op het forum
jenca
Geplaatst: 7 april 2009, 19:42
door Ursula
Hallo allemaal,
Bedankt voor jullie berichtjes.
Gelukkig heb ik op mijn werk ook de beschikking over internet en als ik een "dipje" heb helpt het zeker om de reacties te lezen.
Vrijdag ga ik weer een stap de jusite richting in, is te hopen.
De arts die ik daar altijd heb is nogal spontaan en persoonlijk en daar zie ik dan ook niet zo veel tegenop.
De Vrijdag erop naar consult en dat is nogal verschillend hoe er daar wordt gesproken.
Dan krijg ik in ieder geval te horen wanneer ik kan beginnen met de voorbereidingen om de embyo's terug te laten plaatsen.
Laten we hopen dat er niets verkeerd gaat tijdens het ontdooien.
Duimen en allemaal nog bedankt
Ursula
Geplaatst: 10 april 2009, 13:16
door Ursula
Vandaag in Genk geweest in de OK
Zoveel vergroeiingen dat alles potdicht zat.
Ze zijn een half uur bezig geweest om alles vrij te maken.
Nu mogen we niet te lang wachten met het terug plaatsen omdat de kans groot is dat de vergoeiingen weer terug komen.
De terugplaatsing zal onder sedatie plaats vinden zodat ze, eventueel de camera erbij kunnen houden en eventueel nog iets weg kunnen nemen zodra er een vergroeiing de terug plaatsing zou belemmeren.
Bij navraag blijkt dat er 50% kans is dat een embryo het ontdooien niet goed doorstaat.
Laten we daar nog maar niet aan denken.
Volgende week Vrijdag terug om te horen wanneer ik kan starten met de voorbereidingen en wanneer de terug plaatsing zal plaats vinden.
Even iemand regelen die me kan brengen en halen.
Vanwege de sedatie mag ik niet zelf naar naar huis rijden.
Mijn man zal zeker weer in het buitenland zitten voor zijn werk.
DOEI Ursula
Geplaatst: 15 april 2009, 22:32
door Essie
Hallo,
Hopelijk gaat het lukken!
Zal voor jullie duimen,
groetjes ester

Geplaatst: 29 april 2009, 20:06
door Ursula
Vandaag weer in Genk geweest voor de echo.
Kreeg, helaas, niet veel te horen.
Wel bloed prikken.
Maandag 07.30 uur weer terug voor de volgende echo.
Als ik dan weer niet veel te horen krijg blijf ik even wachten om bij de consulente binnen te gaan.
Ik heb het vermoeden dat de terugplaatsing nog wel in de eerste syclus zal plaats vinden maar ben nu niet meer zo zeker.
Is iemand hiermee bekend?
Geplaatst: 8 mei 2009, 13:14
door Ursula
Donderdag zou ik een telefoontje krijgen van het ziekenhuis of de ontdooiing goed verlopen zou zijn van de embryo.
Tot 15.45 uur gewacht, in spanning, en proberen zo goed mogelijk door te werken, nog niets vernomen.
Zelf de telefoon gepakt omdat ik toch zou moeten weten of ik Vrijdag terug zou moeten komen voor de terug plaatsing en hoe laat dan wel.
Oh, even nakijken kreeg ik te horen, om 08.30 uur aanwezig zijn en rond 09.00 uur zou ik geholpen gaan worden.
Bij de vraag of de ontdooiing goed was verlopen moesten ze dit toch eerst nog eens navragen in het lab.
Krijg ik zelf het lab aan de telefoon en krijg te horen dat de eerste ontdooiing goed is verlopen en dat ik Vrijdag wel om 07.45 uur aanwezig zou moeten zijn.
Graag zouden ze van het lab nog alles doornemen.
Vrijdag wordt ik om 09.00 uur binnen geroepen en heb nog niets vernomen van de mensen uit het lab.
Had ik nog wel even in mijn bed kunnen blijven liggen.
Direct door naar de OK en krijg het infuus pas gestoken in de OK vanwege achterstand.
Ze zouden achterliggen op schema.
Binnen 10 minuten was ik weer terug op de uitslaapkamer en was na 20 minuten wakker.
Dat was snel verlopen, en zonder al te veel onverwachten problemen.
De komende dagen rustig aan doen en op naar de bloedafname.
DOEI