Pagina 1 van 1

wil jij ons helpen via eiceldonatie?

Geplaatst: 15 april 2010, 22:03
door bente
Hallo,

Wij zijn een koppel van 32 en 31 jaar en delen reeds 14 jaar lief en leed. Drie jaar geleden werd ons zoontje geboren en al snel beslisten we om ons gezin verder uit te breiden. Na een miskraam en vele onderzoeken bleek mijn FSH waarde veel te hoog: vervroegde menopauze. We hebben nog 2 stimulaties ondergaan waarbij de 2de onderbroken werd mits geen reactie. Er werd ons gemeld dat verder behandelen geen zin meer heeft.

Nu bijna 2 jaar na mijn miskraam en na 2 jaar hopen op ons tweede wondertje, blijft er enkel een groot verdriet over.
We willen zo graag een broertje of zusje voor ons zoontje, en ik weet dat we heel blij moeten zijn met het feit dat we al een zoon hebben. Maar het verlangen naar een 2de kindje is zo groot dat we echt verder willen gaan.

We gaan ons plaatsen op de wachtlijst voor eiceldonatie, maar de wachttijd is zo'n 2 jaar. Als we echter zelf voor een donor zorgen dan kunnen we veel vlugger met de behandeling starten. Momenteel zijn we verbonden met het Jan Palfijn te Gent.
Ik vind het heel moeilijk om anderen lastig te vallen met onze onvervulde kinderwens. We willen echter zo graag nog een kindje daarom toch deze oproep: ben jij bereidt om onze wens in vervulling te laten gaan, stuur dan zeker een mailtje naar kikinwensje@hotmail.com

Alvast een dikke merci.
Liefs van ons 3tjes!