Pagina 1 van 1

lieve eiceldoneuse gezocht

Geplaatst: 27 augustus 2010, 10:39
door wonder34
Lieve engeldoneusetjes,

Wij zijn nog steeds op zoek naar iemand die ons zou willen helpen aan een lief klein engeltje.
Onze gyn vertelde ons dat we dit jaar nog kans hebben op een zwangerschap. Wij heel gelukkig , maar........... dit is natuurlijk als we een donor hebben hé.

Vrienden ,familie of collega's die donatie willen doen mogen of kunnen niet: kinderwens nog niet volledig, of te oud( allé ja zij zijn niet oud hé maar wel volgens de criteria om een eitje te geven).
Daarom is onze hoop alleen nog gevestigd op jou/jullie die ons eventueel willen helpen.

Onze kinderwens is heel groot, en het is toch zo moeilijk om steeds maar iedereen rondom ons zwanger te zien worden en wij niet. Momenteel zijn er 5 koppels van vrienden zwanger.
Wij zouden dat heel graag ook eens meemaken om dan een engeltje in onze armen te kunnen sluiten en onze liefde eraan kwijt te kunnen.

Wij zien elkaar zeer graag en zijn zeer gelukkig , maar er is nog dat ene stukje puzzel dat niet ingevuld is.

Een berichtje kan je altijd hier achterlaten, maar je kan me ook een persoonlijk berichtje sturen op:
verpleegstertje32@hotmail.com

Vele groetjes

wonder 34