donor gezocht

Eiceldonatie forum
Forumregels
De Verdwaalde Ooievaar heeft intern meermaals de discussie gevoerd over het al dan niet toelaten van berichten over aanvraag of aanbod van donormateriaal.

De Verdwaalde Ooievaar geeft de voorkeur aan het weren van deze oproepen, maar stelt vast dat deze hoe dan ook terugkomen in fora die hier niet voor bedoeld zijn. Dergelijke berichten worden verwijderd en de betreffende accounts worden verwijderd.

De Verdwaalde Ooievaar kan enkel waarschuwen voor de risico's die donatie via niet-officiële kanalen met zich meebrengt. Uit ervaringen weten wij immers dat naast een aantal goed bedoelende donors, er ook mensen zijn die hierin enkel financiële bedoelingen hebben, mensen die het niet nauw nemen met medische geschiedenis en hier al dan niet over liegen, mensen die vooral op zoek zijn naar het sexuele, enz.
Plaats reactie
romana
Berichten: 1
Lid geworden op: 27 april 2011, 21:25

donor gezocht

Bericht door romana » 9 juni 2011, 1:56

hai donors

wij zijn een koppel van 29 en 27 jaar oud.
wij zijn al een lange tijd bezig om zwanger te worden maar helaas gaat het niet :cry: .
daarom zijn wij via deze weg opzoek naar een donor die ons graag zou willen helpen met ons aller grootste wens...
we zijn al bijna 13jaar samen en hebben alles al geprobeerd...

is er iemand die ons kan helpen met ons wens voor een engeltje..

groetjes romana

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast