Pagina 1 van 1

3e ICSI poging in zicht

Geplaatst: 18 mei 2019, 18:45
door Elke83
Hoi allen,

Mijn vriend en ik gaan onze 3e ICSI poging tegemoet. Uit de vorige pogingen (eentje met Gonal F en Cetrotide en eentje met Suprefact en Bemfola) blijkt dat ik een low responder ben. We hadden telkens 4 eicellen, waarvan er bij iedere poging één embryo kon terugplaatst worden. Helaas zonder resultaat.
De volgende poging zal met Progynova, Elonva, Cetrotide en Menopur 300 zijn.
Zijn er dames onder jullie die hier ervaring mee hebben?

Ik word deze zomer 36 jaar, dus begin nu al stilaan te doemdenken over onze slaapkansen :(

Groetjes,
Elke

Re: 3e ICSI poging in zicht

Geplaatst: 18 mei 2019, 19:04
door mich75
Elonva heb ik ook 1x gekregen omdat ik low responder was, bij mij geen effect, maar bij de meeste dames wel.

Menopur wordt gemakkelijker gegeven bij "oudere" dames en low responders, maar bij de ene werkt dit beter dan bij de andere. Ik heb al mijn pogingen met Menopur gedaan.

Je hebt niet veel eicellen per keer, maar vooral weinig embryo's, dit ligt waarschijnlijk aan de kwaliteit (eicel en/of zaad).

De kwaliteit van de eicellen kan soms beïnvloedt worden door de medicatie, hopelijk is de komende poging de juiste.

Re: 3e ICSI poging in zicht

Geplaatst: 20 mei 2019, 6:39
door Elke83
Hoi Mich,

Bedankt voor je reactie.

Ik heb de indruk dat het bij iedere soort behandeling heel fel van vrouw tot vrouw verschilt. Een portie goede geluk is vooral nodig.
Wij ondergaan het nu gewoon, maar het is frustrerend niet te weten wat er gaat gebeuren...