Baby ziek

Plaats reactie
wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 21 oktober 2010, 9:35

Persoonlijk en uit ervaring vind ik dat er nogal snel aërosol en puffers worden voorgeschreven. Ik denk idd dat het de dingen soms in stand houdt. Maar als het zo ernstig is dat dit de enige manier is om beter te worden, zou ik het ook gebruiken. Maar soms wordt het ook voorgeschreven voor een onschuldige snotvalling, zoals Adie vaak hft. Dan vind ik het eigenlijk niet nodig. Maar ja, ik heb gemakkelijk spreken hé want ik heb eigenlijk relatief goede nachten. Gemiddeld maar 1 keer opstaan en de laatste tijd begint zelf dat weg te vallen.

Hopelijk zijn alle kindjes snel terug aan de beterhand!

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 21 oktober 2010, 9:59

Ik geef u daarin helemaal gelijk Bokje! Daarom dat mijn man en ik in de zomer wilde afbouwen. Na een week een maar één keer ipv 2keer te puffen en een week volledig te stoppen waren de slijmen en hoest helemaal terug en zat het bij Matthias al opnieuw op de longen. Dat heeft me wel doen beseffen dat het bij hem echt noodzaak is om longonstekingen te vermijden. Bij Alexander heb ik de neiging dat hij er minder vatbaar voor is en bouw ik het ook stilaan af. Ik vind ook ergens dat ze weerstand moeten opbouwen.
De KA begeleid me hierin wel goed en laat me hierin ook een beetje 'vrij'. Ze geeft me iedere keer goed advies, maar zonder zaken op te dringen.

dinootje
Berichten: 724
Lid geworden op: 14 december 2009, 14:36

Bericht door dinootje » 21 oktober 2010, 10:25

Aaja Wappie, met zoiets zou het inderdaad gaan. Neen, de zoon kreeg na de aerosol gewone puffers, zonder tussenstuk

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 21 oktober 2010, 10:39

Vannacht drie keer mogen opstaan en bed van Aline helemaal mogen verschonen :?
Drie keer heeft mijn schatje moeten overgeven. Nochtans geen koorts... Wel een snotneus en ik denk dat ze de snottepieten optrok tot in haar keel en dat ze daar op begon te braken... :?
Mama is nu moe(der) :(

ik heb neusdruppeltjes gekregen van de apotheek vorige week. Haar verkoudheid was dan even beter, maar nu dus toch terug... hmm, mss toch eens huisarts raadplegen.
Trouwens, hebben kindjes ook geen nood aan een vitaminekuur af en toe?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 21 oktober 2010, 20:50

Dikke knuff voor Aline... De winter is duidelijk in 't land al hé voor onze kindjes. :? Mss ook een virusje?

't Viel me echt op vandaag in de creche, Yveske was gewoon de enige "kleine" baby. Al de rest kon al stappen. Dus de kleintjes zitten allemaal ziek thuis precies... :?

Vitaminekuur, heb ik me ook al afgevraagd. Kdenk dat ik het toch maar niet ga geven. Gezond eten zou toch genoeg moeten zijn?

Wappie ik duim voor nog zo'n nacht! En nog één, en nog één, ... :D

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 21 oktober 2010, 22:01

Oh Wappie, zo fantastisch van je kleine ventjes!

KA had ook de voorkeur voor puffs, inderdaad iets zwaarder spul dan de aërosol.

Allergietest was vnl voor voedingsmiddelen, de rest is inderdaad nog moeilijk te detecteren...

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 22 oktober 2010, 7:56

Matthias is ondertussen beter. Gisteren veel minder etter uit de oortjes en een redelijk goede nacht gehad. Heb hem vanmorgen om 05.45u wel bij de papa in bed gezwierd :mrgreen:
Gisteren was het bij mijn mama ook allemaal in orde. Alleen zei ze dat ze weer bewondering had voor mij, want met onze jongens moet je overal ogen hebben!! Ze zei dat je ze geen 2min alleen kan laten of ze halen kattekwaad uit, tja, dat zullen ze van de mama hebben zeker :lol:

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 22 oktober 2010, 7:58

Hoe is het met Yveske Loekie?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 22 oktober 2010, 8:07

Wappie super toch dat ze zoveel kattekwaad uithalen! Gezonde jongens, hihi! Tja en die grote kerels zet je al niet meer zo makkelijk in een parkje ofzo hé!

Kben heel blij dat de AB dan toch snel aanslaat. Das vaak zo hé. En de papa zal dat wel goed doen. 8)

Yveske is zo goed als genezen! :D Nog een beetje platte stoelgang, maar hij eet en drinkt terug heel goed, sinds gisteren eigenlijk. Hij had het heel goed gedaan op de creche (zo goed dat ik argwanend was... :roll: )

Alleen het gevecht met de fles 's morgens blijft. Hij wil alleen al slapend drinken precies. Ik dacht van gisterenavond eens een papje :? met KV te maken bij wijze van test... Geen succes. Maar ik kan het hem niet kwalijk nemen, kvond het zelf ook helemaal niet lekker. :roll:

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 22 oktober 2010, 8:14

Doe je bij dat papje rijstvlokken? Dat heeft een tijdje geholpen bij ons.
Ik moet ook wel zeggen dat bij ons het met ups en downs ging, de ochtendflessen. De ene week alles helemaal opgedronken (210ml) en de andere week amper helft.
Na zijn ziek weekje is alles wat hij binnenheeft belangrijk hé, probeer daar aan te denken :wink:
De AB heeft blijkbaar wel effect, dus ben ergens wel 'blij' dat ik het gehad heb.
En nu kunnen we alleen maar hopen dat dit geen start was van een winter vol ziektekiemen :?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 22 oktober 2010, 8:33

Ja, KV maken en dan rijstvlokken erbij. Mss moet ik eens pap voor "grote mensen" maken en daar dan wat KV bijkappen ofzo... Of gewoon loslaten, kheb sowieso aan hekel aan pap. :wink: 's avonds drinkt hij wel goed 300 ml en hij wordt nu ook al groot... (snif :roll: ).

Tuurlijk ben je blij, we mogen ook wel blij zijn hé dat AB bestaat, en dat we 't kunnen geven als 't nodig is. Soms moet het gewoon hé.

Ik hoop mee op een ziektevrije winter! Ben er ook een beetje bang voor. :?

pelkie
Berichten: 1927
Lid geworden op: 15 oktober 2007, 9:49

Bericht door pelkie » 22 oktober 2010, 8:41

Ik heb me lang zorgen gemaakt over't feit dat M max 400cc melk wou drinken per dag.
Maar nu plots drinkt ze vlot 750cc uit en de laatste maand heb ik eindelijk kleertjes mogen opzij zetten en aan een nieuwe maat kunnen beginnen... dus ze bepalen wel zelf wat ze nodig hebben denk ik

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 22 oktober 2010, 9:26

Tja, maar dan heb je zo van die kindjes zoals Meis, die zou kunnen blijven eten... da's toch ook niet gezond?
Ze drinkt nu dagelijks KV met 570ml water, en ze zou nog meer kunnen hebben. Mag/moet je dat dan toelaten??
(als het van haar afhing at ze de hele dag door melk en frambozen-fruitpap :roll:)

Wappie, ik hoop ook dat de ziektekiemen deze winter jullie huisje overslaan!
Enneuh, AB goed uitpakken tot het einde he, anders zit je wie weet met nog meer miserie...

Loeki, Yveske luistert gewoon heel goed naar zijn mama: "Wil je dat ik Rapley volg, mama? OK, komt in orde!"
(hier is de granen-pap wel vlotjes naar binnen gegaan, maar ze heeft het eigenlijk maar kort gekregen (om haar aan gluten bloot te stellen, maar ik weet niet of je daar nog mee aan het wachten bent, ja he))

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 22 oktober 2010, 9:28

Mies, volgens onze KA kan groentepap en fruitpap totaal geen kwaad, ze mogen zoveel eten als ze willen zolang ze niet moeten overgeven (hier ook zo'n veelvraat), maar melk moet je wel binnen de grenzen houden omdat ze daar te dik zouden van worden... (zegt hij, ma ja, probeer dat maar eens met zo'n veelvraatjes :wink: )

Véro.
xx

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 22 oktober 2010, 9:34

Groentepap kan ik nog wel geloven, maar fruitpap is toch één en al suiker? Meis is nu al een Duracell-konijn na haar fruitpap door heel die suiker-boost, dat kan toch niet gezond zijn he...

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 5 gasten