IUI-clubje

IUI Forum
mietje
Berichten: 521
Lid geworden op: 30 juli 2010, 12:32

Bericht door mietje » 28 december 2011, 14:34

@Eva:

Goh eva wat een mooie follikel,alvast véél succes gewenst met je IUI morgen! En nog wat verlof in het vooruitzicht,dus dat ziet er goed uit hé voor je. :)

@Kusje:
Vraagje: je schreef dat je man ook proxeed heeft moeten nemen,hebben ze na het gebruik van proxeed dan ook onderzocht of het wat opgeleverd heeft qua kwaliteit?? Ik persoonlijk geloof er niet echt in,vooral dat het maar doeltreffend is na 3maanden,tegen dan zouden we beslissen om met IVF te starten..Mijn vriend ziet het wat optimistischer in,toch één die optimist is hé.. :wink:

Weet er iemand of je in Kortrijk groeninge terecht kan voor IUI op zaterdag?

gwendo
Berichten: 38
Lid geworden op: 22 augustus 2011, 11:33

Bericht door gwendo » 28 december 2011, 15:58

gelukje proficiat he geniet ervan !

hier ondertussen 5de en laatste poging mislukt , nu een maandje pauze en dan beginnen we met ivf. dus ook ik zal dit groepje verlaten en het ivf forum gaan opzoeken. ook al schreef ik niet meer zo actief mee toch ben ik blij dat ik op deze site terecht ben gekomen. heb er veel steun aan gehad en weten dat je niet alleen bent met het probleem. dank aan allen

en hopelijk kom ik jullie niet tegen op het ivf forum ik wens iedereen heel veel succes en ik kom af en toe wel nog eens piepen.

knuffels gwendo :wink:

dauwdropje
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 513
Lid geworden op: 5 oktober 2011, 23:47

Bericht door dauwdropje » 28 december 2011, 22:57

hallo,
vorige week mijn laatste iui gehad en ben 90 procent zeker dat het niets is. ik verhuis jammergenoeg ook naar ivf forum, ik zal hier wel nog blijven meelezen hoor!

volgende donderdag heb ik mijn intakegesprek en dan cyclus van februari start ivf! iedereen nog héél véél succes!

Kusje
Berichten: 377
Lid geworden op: 28 september 2011, 20:51

Bericht door Kusje » 29 december 2011, 23:10

@mietje, Noch van proxeed, noch van flixar is aangetoond dat het echt werkt. Verschillende stalen genomen, en soms zijn die beter dan anders, maar het is nooit daaraan toegeschreven. Absoluut geen idee of het helpt dus.

dauwdropje
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 513
Lid geworden op: 5 oktober 2011, 23:47

Bericht door dauwdropje » 30 december 2011, 20:24

hallo,
jaja nu is het zover! laatste en 6e IUI dus niet gelukt! maandstonden deze morgen in alle hevigheid begonnen! nu op naar mijn gepsrek volgende donderdag en start ivf dan in februari!

mietje
Berichten: 521
Lid geworden op: 30 juli 2010, 12:32

Bericht door mietje » 1 januari 2012, 12:48

@Dauwdropje:

Héél jammer dat je 6de IUI poging ook niets is geworden, we zullen elkaar nog wel tegenkomen op het IVF forum hé. Een nieuw jaar met nieuwe moed en nieuwe pogingen.

Voor iedereen een gezond en gelukkig nieuwjaar toegewenst en dat onze wensen en dromen werkelijkheid mogen worden in 2012!!!!!!!!!!! :D :D

Jan10
Berichten: 1
Lid geworden op: 1 januari 2012, 23:08

even voorstellen

Bericht door Jan10 » 1 januari 2012, 23:11

Hoi allemaal,

ik ben nieuw op dit forum en hoop dat ik me bij jullie kan aansluiten.
Ik zal me kort even voorstellen. Ik ben 30 jaar en heb 1,5 jaar geleden een miskraam gehad. Ik heb 7 maanden clomid achter de rug en start deze maand met IUI. Spannend!

gr Jan10

liesbethjanssens
Berichten: 14
Lid geworden op: 4 augustus 2011, 20:48

Bericht door liesbethjanssens » 2 januari 2012, 16:32

Even lijstje aanpassen , 2de iui poging mislukt :( ,
Hop naar de 3de :)
Xx liesje

Aftellen naar NOD
Maya82, 29j, 1ste IUI (natuurlijke cyclus, 1e kindje, NOD 06/12
Gwendo, 23j, 5de iui (pregnyl), 1ste kindje, nod +- 30/12
Koala, 35j, 3e IUI (menopur, pregnyl, utrogestan),1e kindje NOD 24/12
Zoefke, 5de iui (clomid,menopur,pregnyl,utrogestan), NOD 23/12
dauwdropje, 24j, 6e IUI (clomid,menopur,pregnyl)1e kindje, NOD 31/12, 5/01 intake gesprek IVF, februari start IVF

Aftellen naar IUI
Victorietta: 30j, 2mk, 3e iui, (clomid + pregnyl)1ste kindje
ml2861, 33j. (menopur,pregnyl), FM 22/12
eva30, 31j, 2e Iui voor het 1e kindje (pregnyl), januari?
We need a miracle, 23j, 1MK (natuurlijke wijze),2e IUI, IUI rond ?
Liesje: 27j, 3 mk( natuurlijke wijze) 1st kindje, 3de iui(pregnyl) start FM 3/1/2012

liesbethjanssens
Berichten: 14
Lid geworden op: 4 augustus 2011, 20:48

Re: even voorstellen

Bericht door liesbethjanssens » 2 januari 2012, 16:34

Natuurlijk ben je welkom, in ieder geval veel succes :-)


Xx liesje
Jan10 schreef:Hoi allemaal,

ik ben nieuw op dit forum en hoop dat ik me bij jullie kan aansluiten.
Ik zal me kort even voorstellen. Ik ben 30 jaar en heb 1,5 jaar geleden een miskraam gehad. Ik heb 7 maanden clomid achter de rug en start deze maand met IUI. Spannend!

gr Jan10

framboos
Berichten: 237
Lid geworden op: 7 juni 2011, 16:38

Bericht door framboos » 2 januari 2012, 18:39

@mietje, ja hoor, ook op zaterdag doen ze iui's in Kortrijk.

@gwendo en dauwdropje, jammer dat het niet gelukt is! We zullen elkaar (jammer genoeg) terugzien op het ivf-forum!

Liesje, jammer ook dat het niet gelukt is! Kop op hé! Op naar die befaamde derde keer, goeie keer!!!

Iedereen een hééél vruchtbaar 2012 gewenst!!

Kusje
Berichten: 377
Lid geworden op: 28 september 2011, 20:51

Bericht door Kusje » 2 januari 2012, 21:37

Er zijn zo van die bewogen dagen...

Sowieso komt ooit het onvermijdelijke: een goede vriendin die zwanger wordt, terwijl je zelf ooit zéker de eerste zou zijn. Wij willen al zoveel langer een kindje, en toch... Leuk dat ze het al één avond vertelde voor het "in de groep" te gooien op oudejaar. Ik dacht het ook al wel een maand of zo, maar durfde niks vragen, omdat ik de vraag zelf zo hard zou haten. 't Was dus de 30e al wel wat verwerkt, eigenlijk viel het nog goed mee, omdat ik er eigenlijk toch al van overtuigd was (mijn gevoel bedriegt meestal niet). Maar als het dan op oudejaar na de aankondiging nog een uur het onderwerp aan tafel is, dan kon ik me toch wel wat leukers indenken. Op een bepaald moment heb ik me gewoon subtiel van de tafel verwijderd en ben gaan opruimen in de keuken. En zowel enige minuten rond Nieuwjaar als gisterenavond (eerste moment dat ik dan eindelijk eens alleen was met mijne schat na al het gefeest) heb ik het moeilijk gehad, voor het eerst zo moeilijk eigenlijk. Gelukkig was mijne schat een grote steun!
En dan het nieuws dat mijn dag vandaag echt goed maakte: een goede collega, wiens vriendin met IVF zwanger raakte (het was trouwens hun definitief laatste poging) is papa geworden van een tweeling (weliswaar veel te vroeg geboren, maar alles gaat prima met de kleintjes). Ik gunde het hen zo hard en hoopte al zo lang dat het goed zou aflopen (zijn vriendin is 40, en een tweeling dan...), dus ben zo blij voor hen nu! Vreemd hoe je andere lotgenoten precies zo veel meer kan gunnen. Ik begrijp dat bijna niet van mijzelf, ik ben absoluut niet egoïstisch :) En ik ben ervan overtuigd dat het met mij en die vriendin ook nog fantastisch gaat gaan, we hebben er de 30e zelf ook nog een hele tijd over gepraat, en dat was helemaal geen probleem, alleen echt geen behoefte aan in een grotere groep, ook al zijn het mijn vrienden. Maar ik kan moeilijk mijn vrienden verbieden erover te spreken hé...

Zelf zijn we nu een maandje IUI aan't skippen aangezien ik 23/12 eerste controle zou hebben, en tussen kerst en nieuw geen inseminatie gedaan werd. En nu lijk ik helemaal mijn eisprong nog niet gehad te hebben (of ik heb hem gemist, maar vanaf het moment dat ik met de pil gestopt ben heb ik elke maand geweten wanneer die was). Straks begin ik dus nog te geloven dat het is omdat ik mijzelf erin aan het opjagen ben...

Excuses voor de frustraties ;) Bij deze wil ik iedereen een schitterend 2012 wensen: vooral een goede gezondheid, veel plezier, en uiteraard liefst ook een zwangerschap!

Dikke kus,

Kusje

Imagine
Berichten: 131
Lid geworden op: 2 januari 2012, 15:57

Bericht door Imagine » 3 januari 2012, 8:55

Hallo allemaal,

Ik ben nieuw op de site en wou via deze weg mijn vragen/frustraties een beetje kwijt...

Even voorstellen: ik ben bijna 30j en ondertussen bijna 2.5j aan het proberen om (natuurlijk)zwanger te worden.

Toen ik mijn man leerde kennen heeft hij me verteld dat hij problemen had met zijn zaad. "Lui zaad", het zou wel gaan om kinderen te krijgen maar niet vanzelfsprekend zijn...hij en zijn vorige vriendin hadden ook problemen om zwanger te raken en ze zijn hiervoor naar het centrum in Leuven gegaan voor onderzoeken...bij hen is het misgelopen door overstimulatie en hebben ze geen 2e x meer geprobeerd

Ondertussen mag ik straks naar Dr. Pelckmans voor een eerste gesprek, mijn partner wil wel kinderen maar wil de hele rompslomp van testen niet meer ondergaan en zal dus ook niet bij het eerste gesprek zijn (wat me wat frustreert), ik heb de indruk dat hij wel kinderen wil maar er niet alles voor overheeft en dat terwijl mijn biologische klok verder tikt en de hormonen soms op til slaan...hopelijk weet ik straks wat meer en heb ik een beter beeld van wat ik allemaal kan/mag verwachten

koala
Berichten: 721
Lid geworden op: 3 december 2009, 19:01

Bericht door koala » 3 januari 2012, 9:38

hallo allemaal,


Voor iedereen een zeer vruchtbaar jaar, dat 2012 een jaar mag worden met vele positieve nieuwtjes!

Ondertussen de skivakantie al achter de rug en weer aan het werk. En de eerste dag weer een collega die het heuglijke nieuws had dat ze een kindje verwacht in juni. Lap, direct weer op de eerste werkdag! Nu lopen er hier 3 rond met een buikje!

Maar ja misschien is het ons jaar ook wel, straks naar de gyn voor een evaluatiegesprek.

Julie278
Berichten: 544
Lid geworden op: 17 december 2011, 22:42

eerste IUI binnenkort

Bericht door Julie278 » 3 januari 2012, 10:19

Hallo

Deze maand zal mijn eerste inseminatie gebeuren. Gisteren is mijn cuclus gestart, mag vrijdag 13 januari voor de follikelmeting langsgaan... Ben super benieuwd, alles is zo nieuw è... Ik weet dat ik niet te hard mag hopen dat het van de eerste keer gaat lukken, want da zou wel heel straf zijn maar toch... nu nog 10 daagjes wachten... ik tel de hele tijd maar af. Ik doe da beter niet maar ik kan het niet loslaten.

We need a miracle
Berichten: 32
Lid geworden op: 22 november 2011, 14:57

Bericht door We need a miracle » 3 januari 2012, 11:22

Heb fm gehad op 23 december 2011 zeggen ze mij dat er aan de linkerkant een cyste van 4cm pff :( en rechts een follikel van 10mm, ze bellen mij en melde dat het geen invloed heeft (opluchting. Op 26 december 2011 terug en was de cyste er nog maar niet gegroeid, rechts follikel gegroeid naar 15mm. 2x bloed gaan laten trekken en op 30 december 2011 is IUI gebeurd, dus nu spannend afwachten, ma eigenlijk verwacht ik er niet veel van doordat we ook de verhuis hebben gehad, cyste,... Maja "fingers crossed" :D.

Voor iedereen veel succes dit jaar, hopelijk is het een bevruchtingsjaar voor ons allen :wink:!

Aftellen naar NOD
Maya82, 29j, 1ste IUI (natuurlijke cyclus, 1e kindje, NOD 06/12
Gwendo, 23j, 5de iui (pregnyl), 1ste kindje, nod +- 30/12
Koala, 35j, 3e IUI (menopur, pregnyl, utrogestan),1e kindje NOD 24/12
Zoefke, 5de iui (clomid,menopur,pregnyl,utrogestan), NOD 23/12
dauwdropje, 24j, 6e IUI (clomid,menopur,pregnyl)1e kindje, NOD 31/12, 5/01 intake gesprek IVF, februari start IVF
We need a miracle, 23j, 1MK (natuurlijke wijze),2e IUI, NOD rond 12/01/2012


Aftellen naar IUI
Victorietta: 30j, 2mk, 3e iui, (clomid + pregnyl)1ste kindje
ml2861, 33j. (menopur,pregnyl), FM 22/12
eva30, 31j, 2e Iui voor het 1e kindje (pregnyl), januari?
Liesje: 27j, 3 mk( natuurlijke wijze) 1st kindje, 3de iui(pregnyl) start FM 3/1/2012

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten