hallo lieverds,
nat, gaat het met je? ik hoop dat je niet ernstig ziek bent? ben je dan alweer gaan werken? of nog niet? neem alleszins je tijd, je buikje gaat nu voor alles é!!!
Noa09, en Ringling ik herken wat je schrijft over de endo. alleen had ik er vroeger quasi geen last van en nu vooral met de stimulaties voel ik de symptomen die jij beschrijft. alsof mijn gezwollen eileiders in de weg zitten of zo... ik had ook veel haarden op mijn peritoneum (buikvlies). maar alles is toch weggenomen in juni en zou nu toch eigenlijk nog niet terug mogen zijn... tja, niet te veel vragen stellen. en hopen dat we snel zwanger zijn, beste remedie voor endometriose én voor alles natuurlijk
Ringling, hoe is het met jou?
Katrien, hoe is het vandaag?
Brit, heb je al nieuws? ik zit met je in. heb je al aan de baxters van Noens (UZ Gent) gedacht, die helpen soms bij vrouwen met herhaaldelijke miskramen.
Liesbetje, wanneer heb jij TP? we moeten eigenlijk weer eens een lijstje maken, want ik kan niet goed meer volgen.
En Fee, krijg je sowieso nieuws vandaag? of enkel als je om één of andere reden vervroegde TP hebt? ik duim!
hier gaat het goed. ik doe niet veel anders dan slapen, eten, lezen en tv kijken

lang leve de thuiszittende wachtweken! echt, ik kan meer dan 12u per nacht slapen, als dat geen luxe is (daar zal die diazepam ook wel tussen zitten denk ik, hoewel ik sowieso een ongelooflijk goede slaper ben) en dat is toch wel de beste ontspanning voor mijn baarmoeder, niet?
we zullen wel zien... ik hoop maar niet te veel, ik wanhoop, maar niet te veel, ik denk al aan de volgende poging, maar niet te veel, ik denk al aan een tweeling, maar niet te veel HAHA
kus