Mama en moe

Plaats reactie
Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 25 april 2012, 13:44

Koortsblaasjes is altijd een opstootje van herpes simplex virus. Meer dan de helft van de mensen draagt dat virus hoor, is op zich niet erg. Tis in tijden van minder weerstand (moe, stress, ...) dat die dingen doorbreken. Dus rusten is de boodschap, en ook ernaar laten kijken, als je echt vol staat... ze kunnen je wel iets voorschrijven om de genezing te bevorderen. Dikke knuffel!!

Lie kheb het zelf nooit gehad, maar het klinkt wel bekend hoor. Is volgens mij een vaak voorkomend zwangerschapskwaaltje. Je handen in de lucht steken en wiebelen met je vingers zou helpen dacht ik (dus 't vocht wat laten wegtrekken). Mss eens op googelen?

Ahiha
Berichten: 1093
Lid geworden op: 26 januari 2010, 19:49

Bericht door Ahiha » 25 april 2012, 17:50

Ha Lie, dit heb ik ook! Even voor de geboorte last van mijn polsen. Dacht dat het was van mezelf en die gegantische buik op te heffen uit bed en daarbij op mijn pols steunend. (zie je het voor je?) Na de geboorte werd de pijn enorm. Ik wijtte het aan het constant troosten van mijn schat (lees: wiegen; wiegen en nog es wiegen). Nu 4 maand verder en pruts wordt niet meer constant gedragen maar de pijn in mijn polsen blijft. Constante pijn en bij plotse bewegingen echte pijnstoten waarbij tranen in de ogen springen (duurt maar luttele seconden). Tis te verdragen maar smorgens kan ik met moeite pruts uit bed tillen. Sinds 2tal weekjes ook last met enkels en raak smorgens alleen als een 80jarige de trap af.... heeeeel bizar. Huisarts weet niet wat het is en osteopaat zegt dat het van al de hormonen kan zijn. Zowel tijdens MMM als nu met bv. Die heeft er hoop op dat het over is eens ik stop met BV. Laten we hopen dat hij gelijk heeft.
Verder ben ik in dit topic beland omdat ik zoooooo moe ben. Pruts dit WE 4 maand en nog steeds maar nachten van 3 uurtjes slaap. GEEUW. Das nu zeker al 6maand dat ik max 4 uur slaap per nacht. Zelfs als pasgeborenen sliep pruts maar 6u/24... hoop zoooo dat het bijna gedaan is met de gebroken nachten en het eindeloos gekres overdag.... BEgin er echt door te zitten. Zeker nu ik terug aan de slag ben is het verdomd lastig om als een zombie rond te lopen. En nu kan ik het me ook ni permitteren om ongewassen rond te lopen dus nog 30 min minder rust... Kvoel me een beetje ondankbaar maar ben het een beetje moe. Voila, breiocht getypt en pruts weer wakker; WAw, dutje van 6 minuten! Luxe...Wie zei ook alweer dat beebs enkel eten en slapen? Yeah right...

nathalie v
Berichten: 2975
Lid geworden op: 16 april 2009, 19:54

Bericht door nathalie v » 25 april 2012, 21:22

Dikke knuffel Ahiha, wat moeilijk seg, zo'n slecht-weinig slaperke...zie je geen verbetering bij hem met het ouder worden ivm het wenen? Ik leef met je mee ... Je komt niet ondankbaar over hoor, ik begrijp je alvast heel goed.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 25 april 2012, 21:33

Ahiha, jij hebt t ook niet makkelijk. heel dikke knuf
rot dat je soms op weinig begrip kan rekenen hé.
kan je met je partner een beurtrol houden 's nachts? 'k denk dat je borstvoeding geeft hé, is afkolven en flesjes laten geven door partner een oplossing?
sterkte hoor!

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 26 april 2012, 7:53

Dikke knuff Ahiha, het is verdomd zwaar als ze moeilijk slapen hé.
Ik zou ook opteren voor beurtrol, dat was ook hier het geval anders hield ik het ook niet vol.
Ik hoop echt dat je kleine schat snel wat meer uurtjes slaapt!

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 26 april 2012, 20:44

Seppe slaapt al de hele week superslecht. Hij brult al van voor we hem in zijn bedje leggen. Hij is blijkbaar bang van vanalles, vooral van lawaai (de blokkentoren was eens omgevallen toen hij al in bed lag, maar hij zegt ook dat hij bang is van donder, honden, van zijn bedje, enz.) We hebben hem al een paar keer bij ons in bed genomen, zo slaapt hij wel, maar wij niet zo goed. Pfff. Hopelijk is het een fase die snel overgaat.

Véro.
xx

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 26 april 2012, 21:10

een lichtje laten branden 's nachts? of op een matras in zijn kamer slapen?
want hem bij jullie op bed nemen is op termijn ook de goeie oplossing niet hé.
hopelijk een korte fase hoor

Ahiha
Berichten: 1093
Lid geworden op: 26 januari 2010, 19:49

Bericht door Ahiha » 26 april 2012, 21:46

Tja... in een ideale wereld met een ideale partner was beurtrol idd DE oplossing. Helaas is partner een verdomd vaste slaper en ik een lichte... zelfs als ik in de living slaap hoor ik zoonlief eerder dan hij...

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 26 april 2012, 21:46

Ik had gisteren zijn matrasje op ons kamer gelegd, vond ik een goeie tussenoplossing. Maar na 10 minuten snikken stond hij ineens met zijn knuffels en tutten bij mij... en dat kon ik niet weigeren :)

We hebben van de dokter nu ook rustgevende siroop gekregen, Calmomel of zoiets. Ik ben er niet zo voor, kheb liever dat hij zelf zijn slaap vindt, maar na een week slapeloze nachten, ben ik wel eens aan een goeie nacht toe!

Véro.
xx

mindyke
Berichten: 3760
Lid geworden op: 21 maart 2010, 12:44

Bericht door mindyke » 27 april 2012, 10:37

soms is een hulpmiddeltje nodig om terug even op de plooien te komen he xx

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 april 2012, 13:21

@ Ahiha : hier ook zo'n beebje en ook zo'n partner. Samen slapen (lees al de veiligheidsvoorschriftjes) is het enige wat me er doorsleurt. Dat en de wetenschap dat 't echt waar betert als ze ouder zijn (Yveske is beter gaan slapen met 9 maanden, ik kijk daar enorm naar uit - met de kans een zware teleurstelling tegen 't lijf te lopen...). Ik pas een paar E. Pantley tips toe om te vermijden dat ik een levende tut wordt (al "vergeet" ik die tips wel eens als het voor de zoveelste keer prijs is).

@Véro: goed bezig lijkt me! Klinkt idd als een fase... moeten we weer door hé!

Dikke knuff voor de moeie mama's!

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 27 april 2012, 19:44

Amaai Ahiha, nog steeds zo'n slechte slaper! Is er ondertussen al een oorzaak gevonden voor het gehuil? Ook ik leef met u mee hoor, want een baby die zo weinig slaapt is echt loodzwaar hé!

@nogeenkeer: Moeilijk hé die angsten op die leeftijd... Ze zijn nog zo klein. En idd mee in bed pakken is niet meteen de beste oplossing, maar ik zou het ook doen hoor. Als dat het enige is dat helpt... Angstreductie zal later wel lukken :-). Wat die siroop betreft, de HA zal hem wel niet zo maar gegeven hebben hé. Misschien eens proberen en zien wat er gebeurt? Stel dat er geen effect is, dan weet je dat ook weer hé.

Hier ook terug een slechte slaper 's nachts. Ze heeft nu een paar nachtjes door geslapen (op één hand te tellen in haar hele leventje :-)), maar nu zitten we weer in zo'n periode dat ze echt begint te huilen 's nachts en het enige dat helpt is bij in bed nemen en even aanleggen... Die levende tut zijn, herken ik dus wel een beetje Loekie :-). Gelukkig kan ik hier het echte tutje gauw in haar mondje steken zonder dat ze reclammeert. We slapen gewoon vanaf een uur of 3 gezellig met zijn drietjes :-). We weten ook wel dat het niet ideaal is, maar dat is de manier waarop er zo weinig mogelijk tijd verspild wordt en er zo snel mogelijk terug rust is. Gelukkig slaapt ze overdag super flink, zowel bij de OM als bij ons dus dat is echt wel heel fel verbeterd hoor.

Veel energie gewenst allemaal :-).

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 27 april 2012, 20:37

Vanavond kondigde Seppe aan dat hij ging wenen als hij ging slapen. Maar de 5-minuten methode heeft vrucht afgeworpen: na 3 minuten lag hij al te ronken :D (hij had in de crèche ook maar 20 minuutjes geslapen vandaag)

Hopelijk een goede nacht, en de energie om consequent te zijn in geval van een slechte nacht :wink:

Véro.
xx

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 27 april 2012, 22:08

haha die Seppe toch! hopelijk goede nacht

Fien, chapeau hoor dat je dat volhoudt. allée ja, je moet wel hé
en idd, de weg van de minste moeite, waarom niet
ik kus mijn beide handjes met mijn flinke slapers. jaja, ons I heeft het ook stilaan geleerd. tegenwoordignog maar 1 nacht op 4 dat we er eens uit moeten :D

hier ook mama en moe (psychisch moe). om een reden dat ik niet uit de doeken kan/wil doen. heel veel meegemaakt de laatste tijd en mijn emotionele weerstand is op. ik hoop dat ik van't weekend batterijen terug kan opladen en dat ik plooien kan gladstrijken. 'k put veel positieve vibes uit mijn kids (en ventje), gelukkig maar!

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 28 april 2012, 16:03

@Fien: waarom niet, gezellig samen in bed. Ik doe dat hier ook wel eens hoor. (de laatste tijd veel :oops: )

De nacht was redelijk, geslapen tot 4u, daarna brullen krijsen, en dus maar tussen ons gelegd, direct terug in slaap gevallen tot 7u

Voor middagdutje iets moeilijker: 3 kwartier brullen!! Maar ben deze keer consequent gebleven (voor een keer dat ik er energie voor had :wink: ) Om de 5 minuten gaan kijken, eventjes troosten maar er niet uitnemen. 't Kind was weer panisch van angst ocharme. Bang van de hond. Waar hij dat haalt weet ik niet. Overdag is hij helemaal niet bang van honden. Maar enfin, hij is dan uiteindelijk rond 14u in slaap gesukkeld en slaapt nu nog (16u). Ik laat hem lekker liggen, tzal hem eens deugd doen.

Véro.
xx

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 3 gasten