happy topic

Algemeen Discussieforum
Plaats reactie
Nes21
Berichten: 353
Lid geworden op: 27 juli 2007, 12:11

Bericht door Nes21 » 6 maart 2009, 11:53

Hi Nikita,

Ja, 'k zit ook af te tellen hoor, volgens mijn berekeningen ben ik morgen 7w ... dus eerste echo is bij ons pas op 7w3d ... :evil:

Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 6 maart 2009, 12:29

als ik reken zoals ze daar int UZA rekenen, dan gaan die zeggen da k pas over 3 weken mag, 5 weken na de TP.. tarara, ik zeg lekker da ik al 5 weken ben en heb ik er nog maar 2 te gaan :P

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 6 maart 2009, 12:35

k'tje proficiat!! super hé!!

geniet maar :-)

Véro.

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 11 maart 2009, 20:33

Ik zal nog eens iets posten onder het happy topic want das weer lang geleden. :D

Net goed gesprek gehad met m'n gyne. Ik krijg voor de volgende poging een hogere dosis hormonen, gonal-f ook in plaats van Menopur, zien of dat beter gaat. Ik hoef geen pil meer! :D Waarschijnlijk langer suprefact dan zeker?
En als ik minder dan 10 eicellen heb, gaan ze ICSI doen, als ik er 10 heb, 50/50 IVF/ICSI. Ik had het zelf zo voorgesteld, en hij vond het een goed idee... Hij was zelf nog niet geneigd perse ICSI voor te stellen, maar als ik het zo wou had hij geen enkel bezwaar. Had ik niet verwacht maar who cares! :D
Ik mag morgen voor BN en echo, en als mijn ei inderdaad nog niet geweest is, mag ik deze cyclus nog opstarten, normaal gezien starten ze dan met suprefact op dag 21.

Allemaal goed dus, behalve het feit dat hij denkt dat er toch een eicelkwaliteit-probleem is misschien. Hij zegt dat die slechte morfologie niet uitmaakt voor de bevruchting, in recente studies zien ze dat, maar het is nog niet gepubliceerd.
En mijn embryotje was gefragmenteerd, maar al bij al toch nog van matige kwaliteit.

Hoe het ook zei, met ICSI gaan we op zijn minst toch al meer weten. Euhm, ik bedoel, ik ga daar lekker zwanger mee worden! :wink:

Het was even een zware klap, van die slechte eicelkwaliteit, maar ik meen me te herinneren Sterretje dat jou gyne je dat ook gezegd had hé, en jij bent nu lekker zwanger! Ik heb me daar gelijk aan opgetrokken.

Ik ga ook twee embykes terugkrijgen in plaats van ééntje. Dubbele kansen denken we maar. :D

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 12 maart 2009, 9:25

Loeki, super nieuws. Het schema dat jij hebt voorgeschoteld gekregen lijkt op het eerste zicht op dat dat ik had moeten doen in Jette. En ook de 50/50 regel hé. Goed dat ze veranderen van medicatie en verhogen van dosis. Ik duim super dat dit hét schema is voor jou. En dan veel embiekes van goede kwaliteit hé.

Dat die eicelkwaliteit een domper was op de feestvreugde kan ik me heel goed voorstellen. Maar ik zal ook eens iets zeggen hé om je op te beuren. Je hebt Sterretje maar ze zien ook bij mensen met endometriose dat de eicelkwaliteit slechter is (door de endo - die rotziekte werkt overal op in) en toch worden ook daar mensen mee zwanger. Bovendien is dat volgens mij ook momentopname. De ene keer kan het beter zijn dan de andere keer. En misschien reageren je eitjes gewoon niet zo goed op Menopur.

En suprefact alleen moet je minimaal 14dagen snuffen voor je mag spuiten (in Jette toch en dan 6 keer per dag 1 neusgat). En dan verder suprefact tijdens spuiten.

En ja, jij gaat lekker zwanger zijn nu. Daar duim ik super hard voor!

Liefs,

Bokje

Glenys
Berichten: 586
Lid geworden op: 19 juni 2008, 16:23

Bericht door Glenys » 12 maart 2009, 14:06

Geweldig nieuws voor je, Loeki!
Wel fijn dat je met je gyne samen kan beslissen hoe je het gaat aanpakken! Dan heb je toch het gevoel een béétje controle over het hele gebeuren te hebben.

Laat die ICSI/IVF maar komen!!

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 12 maart 2009, 14:21

Nog eentje voor het happy topic : er zat vanmorgen een joekel van een follikel (18 mm) "springensklaar". Straks bellen ze met m'n bloedresultaten en zullen ze wel kunnen zeggen of ik al aan een eisprong bezig ben of niet. :D

En was ik gisteren nog vergeten te zeggen, ook een leuke : mijn volgende embryotjes worden VIE'tjes (very important embryotjes - betekent ook leven, heeeeeeeeeeeeeel erg melig, kweet het 8) ). Ze krijgen een eigen suite (mini-incubator) in de broedstoof. Ook als onderdeel van een van de studies (daar lopen nogal studies zenne). Sommige embryokes krijgen daar stress van, als die deur van die broedstoof te veel open en dicht gaat. Kheb daar een goed gevoel bij. Als ik in de sauna lig, kan ik daar ook niet tegen dat de deur altijd open en dicht gaat. Misschien erven mijn embryotjes dat over. :wink:

Ja Bokje twas echt een goed gesprek. Ben er heel blij mee, vooral omdat ik van die ***pil af ben. Kheb daar het meest van afgezien over de hele IVF. Reuze bedankt voor de opkikker! Het zit nog wel een beetje in mijn maag, van die slechte eicelkwaliteit. Maar eigenlijk kunnen ze het nu nog niet zeggen hé, en dat heeft de prof eigenlijk ook gezegd, alleen, het zou kunnen hé. Tis een goeie tussenstap voor mij om het te kunnen aanvaarden denk ik, dat ik nu gewoon denk "het zou kunnen". Met ICSI gaan ze daar meer rond kunnen zeggen hé.

Stel je voor, volgende week al suprefact en dan twee weken tot spuiten! De volgende IVF/ICSI is ineens drie weken dichterbij... 50/50 hoi/brrrr. :D

Ik was daarnet al aan het dromen van strakke kleedjes in de zomer om met mijn beginnend buikje te pronken... moet kunnen zeker hé. :D

Ja Glenys, ik vond dat heel tof. M'n gyne zei ook dat ik er precies wel heel goed over nagedacht had, en dat ik precies de goeie dingen voorstelde. Wetenschappelijk onderbouwd enzo... de mouwveger. :wink:

Vereltje
Berichten: 1947
Lid geworden op: 16 mei 2008, 10:02

Bericht door Vereltje » 12 maart 2009, 14:56

Hey Loeki, super! Komt helemaal in orde denk ik he! :D

Sinds ik mijn ei gezien heb, heb ik ook weer hoop. Ik ben ook al aan het kijken hoor, zo van dit ga ik nog kunnen aandoen, dat gaat wat hard spannen... HIhi dromen mag he! :)

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 12 maart 2009, 15:00

Ja hé Vereltje, de eitjes vliegen in het rond bij ons. :wink:

Zomerkleedjes zijn momenteel een ramp. Ze hangen al in de winkels, maar ik durf ze niet kopen... Onlangs toch eentje gepast waarvan ik dacht dat het wel los genoeg zou hangen om nog een zomer te kunnen dragen moest ... Mijn ventje lacht mij daar dan mee uit. :wink:

Keep dreaming, goed bezig zou ik zeggen! :D

Je hebt gelijk meid, dat je weer hoop hebt! Ze hebben toch een serieuze hindernis bij jou opgelost hé, niks staat je nu in de weg om lekker op natuurlijke wijze zwanger te worden! Lijkt me idd een heerlijke gedachte, geniet er maar lekker van!

Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 12 maart 2009, 20:00

Loeki en vereltje, ik ben blij met jullie blije nieuws.

Succes ! Ik wou dat ik ook weer zover stond !

X

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 13 maart 2009, 8:45

Loekie,

Je bent weer op de goede weg! Zo een goed nieuws en schot in de zaak!

Ja, bij mij was de kwaliteit van de eicel/embryo blijkbaar ook niet super, en je ziet wel. 't is altijd afwachten hé

Twee emmy's terugplaatsen is wel een goede zaak vind ik.
We duimen voor een goede oogst deze keer hé. Ik heb er alvast vertrouwen in voor jou!

Groetjes

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 13 maart 2009, 9:49

Ja, volgende keer krijg ik er ook twee. Met ICSI moet ik toch aan twee embykes geraken hé, en veeeel meer ook!

Kheb er alle vertrouwen in, das al veel hé om mee te beginnen.

Gisteren had ik even geen zin om weer te beginnen (weer echt iets voor mij :roll: ). Kbegin net te wennen aan mijn verplichte rust!
Maja, kga toch starten hoor. Volgende week moet ik voor bloed, en als dat goed is, mag ik met suprefact beginnen! :D

Ik trek me er echt aan op Sterretje, dat ze dat tegen jou ook gezegd hadden. Het kan zeker hé, geen reden tot paniek!

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 13 maart 2009, 10:20

Loeki,

Als je volgende week al voor bloed mag gaan, dan begin je al ver hé. Gedaan met de rust hé :wink: .
En ja hoor, je krijgt vast meer dan twee emmiekes. Twee voor in de buik en een boel voor in de vriezer (die je dan uiteindelijk voor je eerste niet meer nodig zal hebben - daar duim ik voor).

Liefs,

Bokje

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 13 maart 2009, 12:50

Er mogen er veel in de vriezer! Als wij ze niet meer nodig hebben (tweeling?), kunnen we er nog altijd iemand anders mee blij maken hé. :D

Ja, gedaan met de rust, hihi, ik besefte het gisteren ook ineens. Ach, nog een weekje profiteren... :D

Nes21
Berichten: 353
Lid geworden op: 27 juli 2007, 12:11

Bericht door Nes21 » 13 maart 2009, 14:12

Loeki, 'k ben heel blij voor je (voor het goede gesprek, het nieuwe schema en dat je binnenkort terug mag starten !!)

Ik duim dat het deze keer allemaal goed komt met jou!!!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 15 gasten