Uitgerekend voorjaar 2013?

Plaats reactie
mietje
Berichten: 521
Lid geworden op: 30 juli 2010, 12:32

Bericht door mietje » 9 oktober 2012, 18:35

Hoi Eliana,

Fijn dat je ook nu op goede weg bent hé! En al 19 weken zeg!! En je voelt hem ook al :lol: bij mij was dat rond week 20,21
Nog véél succes hé!

Meli
Berichten: 141
Lid geworden op: 20 september 2011, 20:57

Bericht door Meli » 10 oktober 2012, 9:48

Hallo iedereen,

Welkom wollow.

Hier ondertussen ook de 12-weken echo gepasseerd en die was positief. De nekplooimeting was 1,3 mm dus prima in orde.
Ondertussen aan de familie verteld en op het werk. Wat leuk om eens met positief nieuws af te komen. De kleine van mijn zus, die 5 jaar is, heeft mij zeer verrast door op het einde van de dag te zeggen "en tante, nog een keer proficiat met jouw baby hé" was zo ontroerd.

De kwaaltjes zijn hier ook al veel beter, niet meer zo moe. Kan zijn door het afbouwen van de utrogestan of door het bijnemen van de zwangerschapsvitaminen.
De uitslag die ik had op mijn buik en benen was afkomstig van eczeem door het aanmaken van hormonen. Nu ik een creme heb ben ik ook op mijn gemak want morgen vertrekken wij voor een weekje naar Egypte.
Dit zal toch zo'n deugd doen.

Aan iedereen: nog vele goede echo's, geniet van jullie zwangerschap en tot over een weekje

Meli
xxx

Wendy1981
Berichten: 57
Lid geworden op: 30 april 2012, 22:24

Bericht door Wendy1981 » 10 oktober 2012, 11:59

Hier zijn we juist terug van de uitgebreide echo. Alles was in orde met mijn kleine meid! 430g en 24 cm ondertussen al. En alle orgaantjes perfect in orde en werkzaam. Ze was weer zeer actief. Zo mooi om te zien he steeds. Het geslacht is nu al voor de derde keer bevestigd, dus ik kan er heel zeker van uitgaan dat het nu een meisje is se.

lauryn
Berichten: 31
Lid geworden op: 16 september 2012, 12:00

Bericht door lauryn » 10 oktober 2012, 12:12

dag meiden/aanstaande mama's. als ik mag sluit ik me heel voorzichtig aan bij jullie groepje. het is allemaal nog zeer pril en ik durf mezelf nog niet echt zwanger te noemen. op 08.10 eindelijk het nieuws gekregen dat de bn positief was. na twee jaren sukkelen met icsi kan ik het nog steeds niet echt geloven en bevatten. 23.10 eerste echo. als ik correct reken zou de bevalling ongeveer 14.06.13 moeten zijn en ben ik nu 4 weken en 5 dagen zwanger. dus ik denk dat ik net nog pas in "uitgerekend voorjaar 2013." ik ben een laatkomer in jullie groep maar ik hoor heel graag van jullie ervaringen.

een vraagje :wanneer ongeveer hadden jullie een beginnend buikje? ik loop zo opgezwollen,dat zijn zeker mijn darmen. vooral 's avond heb ik duidelijk een buikje. maar anderzijds heb ik 's morgens met mijn nuchtere maag toch duidelijk ook een klein buikje. kan dit wel door de zwangerschao of beeld ik het me in? wat zijn jullie ervaringen?

Kath_
Berichten: 10
Lid geworden op: 13 juni 2011, 20:36

Bericht door Kath_ » 10 oktober 2012, 21:18

Ik kan me hier ook aansluiten.
Na 3 jaar (LEO-operatie, 4x IUI, 5x ICSI) zijn we ook eindelijk zwanger. :-D
Ik moet (volgens mijn berekeningen) rond 08/06/2013 bevallen en heb mijn eerste echo op 23/10. Spannend!

Ik merk al enkele dagen aan mijn lichaam dat ik zwanger ben: moe, misselijk, duizelig, grotere borsten (en ik had al een D-cup)...enz.

Toch heb ik schrik dat er op de eerste echo iets mis gaat zijn... maar waarschijnlijk hebben meer mensen dat wel? Zeker als je zo lang hebt moeten proberen om zwanger te worden...

Nikita76
Berichten: 1918
Lid geworden op: 19 september 2008, 14:31

Bericht door Nikita76 » 12 oktober 2012, 12:57

welkom nieuwelingen ! En op naar de echo !

Dat buikje, dat kan ook door de hormonen / utrogestan komen hoor. Hoewel er ook echt wel mensen zijn waar je op 6 weken al een verschil ziet, maar zijn dan idd eerst wel de darmen, je baarmoeder komt pas later naar boven. Maar iedereen is anders. Ik met mijn 2 de kindje op komst kreeg al n duidelijk buikje op 10 a 11 wk, omdat t sneller gaat dan, het uitzetten.

Inmiddels ook de 12wk gepasseerd en nu kan ik echt PAS een béétje geruster zijn ...
Nekplooi was goed, 1.4mm, duidelijk neusbeentje aanwezig en maagje was al in werking. Nu moest ik ook naar fertiliteit op laatste controle en daar begon die arts weer te zeveren over verhoogde kans op syndroom v Down owv leeftijd... dat ik een vruchtwaterpunctie moest overwegen. DUHH!!??? nu was k gerust en begint die pipo zo weer! ? :evil: Blij dat k eindelijk weg ben daar. Als mijn eigen gyn zegt dat alles goed zat, wacht ik nu de bloedresultaten af en pas als zij aanraadt een VWP te laten doen, zal ik me daar eens in zorgen maken ! Ze zei dat t al heel goed was dat de nekplooi zo'n goede meting was en neusbeentje er was..

Singapura
Berichten: 49
Lid geworden op: 27 juni 2012, 4:04

Bericht door Singapura » 15 oktober 2012, 8:23

Goeiemorgen,

Ik ben vandaag 7 weken ver en net echo gehad. Jammer genoeg weer geen hartslag te zien. Dit is de 2de miskraam op rij. IUI lukt gelukkig vrij vlot, maar zwanger blijven lijkt zo moeilijk te zijn.

Succes aan de rest hier en geniet van jullie zwangerschap - gun het jullie van harte!

Groetjes,
Singapura

Bailey
Berichten: 227
Lid geworden op: 30 mei 2012, 14:23

Bericht door Bailey » 15 oktober 2012, 8:53

Oh Singapura zo spijtig :cry:
Ik hoop dat je ons snel terug mag vervoegen en het deze keer wel goed blijft zitten.
Héél veel succes en hou de moed erin!
Ik blijf duimen voor je meid!

Wollow
Berichten: 504
Lid geworden op: 31 januari 2012, 9:22

Bericht door Wollow » 15 oktober 2012, 10:29

Oh nee Singapura, zo erg! Wat je hier schrijft is mijn grootste angst voor woensdag.
Ik duim voor je dat het snel goed mag lopen!
Niet opgeven!

sassie2
Berichten: 1203
Lid geworden op: 10 mei 2010, 14:41

Bericht door sassie2 » 15 oktober 2012, 10:33

Och, nee, altijd erg als er iemand moet 'afvallen'. Eerst zo'n lange reis om hier te geraken, en dan terug naar af. Dikke knuffel, en inderdaad, hopelijk zien we jou snel terug.

mietje
Berichten: 521
Lid geworden op: 30 juli 2010, 12:32

Bericht door mietje » 15 oktober 2012, 11:25

@Singapura:

Het is de schrik van velen onder ons hé..dat het verkeerd kan lopen, heb het jammer genoeg ook 2x moeten meemaken, dus ik kan me inbeelden hoe je je voelt, alvast véél sterkte gewenst bij deze ontgoocheling.
En hopelijk heb je terug vlug een positief resultaat,we duimen voor jou!!

Shadow
Berichten: 449
Lid geworden op: 5 augustus 2010, 16:15

Bericht door Shadow » 15 oktober 2012, 12:42

Welkom aan de nieuwelingen en singapura: veel sterkte bij het verwerken van je verlies :s

Ik heb om 17u de 12-weken echo en heb zo'n beangstigend slecht voorgevoel :( Bij mijn vorige zwangerschap was ik ook altijd bang en zenuwachtig voor een echo, maar dit gevoel heb ik nog nooit gehad. Ik heb zoveel schrik dat het hartje gewoon gestopt is met kloppen... :(

Het worden nog lange uren tot 17u...

Lente
Berichten: 751
Lid geworden op: 17 mei 2010, 16:28

Bericht door Lente » 15 oktober 2012, 13:31

Dag allemaal,

Ik zou me graag bijvoegen in julie topicje. Ik heb lang getwijfeld om op het zwangerschap forum te komen, omdat het voor mij eerst allemaal zo onrealistisch was. Nu begint het beetje bij beetje echt te worden!
Ik ben 3 jaar bezig geweest met ICSI-behandelingen. In totaal heb ik 8 PU's gehad en 15 of 16 TP's (weet het zelf niet meer...). De laatste was een verse poging en ze hadden 2 mooie blastocysten teruggeplaatst. En eindelijk heb ik een positief telefoon gehad!! Dat was op 21/09! Ik heb 10/10 mijn echo gehad van 7 weken. Er waren 2 vruchtzakken te zien. De eerste, een mooi grote met een mooie embryo en een goeie hartritme. Maar de tweede was veel kleiner en daar zagen ze geen hartritme. Ik moet deze week terug gaan om te zien hoe het gaat met de kleinste. Maar ik denk dat als er geen hartritme te zien is op 7 weken, dat het al zo wie zo te laat is om later toch een hartritme te zien. Mijn man en ik zijn wel al heel blij dat er eentje van de 2 het heel goed doet! Ik kijk er naar uit om ze terug te kunnen bewonderen.
Morgen heb ik een afspraak om mijn dossier af te sluiten op fertiliteit. Eindelijk zal ik deze hoofdstuk kunnen afsluiten en een nieuwe beginnen.

Ik zou voor 28 mei uitgerekend zijn.

Singapura, ik lees dat er bij jou geen hartritme te zien was. Dat is het ergste wat ik me had kunnen voorstellen. Zo ver geraken en dan toch niets. Ik leef echt met je mee. Dikke knuffel!!!

sassie2
Berichten: 1203
Lid geworden op: 10 mei 2010, 14:41

Bericht door sassie2 » 15 oktober 2012, 15:17

Shadow, je moet er echt van uitgaan dat alles goed gaat, hoor! Ik ben ook iedere echo super zenuwachtig, zelfs nu ik al beweging voel.

Zaterdag tot 15 uur niets van beweging gevoeld, en dan nog eens de angelsound uitgehaald. Pff, ik kan precies ook moeilijk 'genieten' van deze zwangerschap. Ik krijg ook meer en meer harde buiken en heb veel het gevoel dat er alsnog iets gaat mislopen.

Amaliya
Berichten: 328
Lid geworden op: 4 mei 2012, 11:11

Bericht door Amaliya » 16 oktober 2012, 11:21

Lieve singapura, ik wens je enorm veel sterkte om dit te verwerken.

De nieuwelingen, gefeliciteerd met jullie zwangerschap! Ik hoop dat iedereen er van gaat kunnen genieten.

Hier helaas weer een slechte week, het braken en misselijkheid wil maar niet stoppen. Ik slaap weer versfhrikkelijk en de bekken spelen weer op :( ik had echt zo gehoopt dat het beter zou gaan, maar nu op 5maanden nog geen beterschap :(

shadow, hoe is je echo geweest?

Sassie, ik vrees dat die schrik dat het kan mislopen altijd blijft.. ik probeer ook altijd positief te zijn, maar op dagen dat ik me beter voel begin ik me ook zorgen te maken.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast