kletshoekje voor ecd-ers

Eiceldonatie forum
Forumregels
De Verdwaalde Ooievaar heeft intern meermaals de discussie gevoerd over het al dan niet toelaten van berichten over aanvraag of aanbod van donormateriaal.

De Verdwaalde Ooievaar geeft de voorkeur aan het weren van deze oproepen, maar stelt vast dat deze hoe dan ook terugkomen in fora die hier niet voor bedoeld zijn. Dergelijke berichten worden verwijderd en de betreffende accounts worden verwijderd.

De Verdwaalde Ooievaar kan enkel waarschuwen voor de risico's die donatie via niet-officiële kanalen met zich meebrengt. Uit ervaringen weten wij immers dat naast een aantal goed bedoelende donors, er ook mensen zijn die hierin enkel financiële bedoelingen hebben, mensen die het niet nauw nemen met medische geschiedenis en hier al dan niet over liegen, mensen die vooral op zoek zijn naar het sexuele, enz.
Plaats reactie
dauwdropje
DVO Lid
DVO Lid
Berichten: 513
Lid geworden op: 5 oktober 2011, 23:47

Bericht door dauwdropje » 23 maart 2013, 9:05

sammeken, tis echt niet eerlijk hé stertke meid!

miepmiep, héél veel succes hoor!

MiepMiep
Berichten: 101
Lid geworden op: 4 oktober 2012, 10:52

Bericht door MiepMiep » 25 maart 2013, 11:30

Hey meisjes,

Krijg een eitje van men zus, wat jullie dus al wisten.
Stel dat eerste tp mislukt, hoelang is het dan wachten op de tweede tp?

Groetjes,

MiepMiep

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 25 maart 2013, 12:01

Hi Sammeke wat erg. We duimen op een nieuwe donor.

Stefanie hoe ver zitten jullie ? En Spanje ?

Groetjes,
Els

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 26 maart 2013, 21:33

Hey,

Vandaag samen met mijn donor dagje ziekenhuis gedaan voor haar gesprekken met psychologe, dokter, medische genetica en donatieteam.
Nog 1 resultaat van genetica is niet binnen, de rest wel en alles is goed. Ziet er naar uit dat ze goedgekeurd zal worden.
Dinsdag 9 april krijgen we daar zekerheid over.
Nog 2 spannende weken.
En indien OK, gaat ze zo snel als mogelijk doneren.
tKomt allemaal wat dichterbij onze volgende kans, kijk er zo naar uit!

Groetjes en veel succes nog meiden!
Sammeke: sterkte en hopelijk snel een nieuwe kans.

punkertje
Berichten: 15
Lid geworden op: 7 april 2013, 9:43

Bericht door punkertje » 7 april 2013, 10:17

hoi,

ik ben nu ook bezig met donatie in het uz brussel.

aangezien er zoveel vrouwen nood hebben aan eitjes ben ik bereid dit een aantal keer te doen.

kan iemand mij zeggen hoe dikwijls je dit mag doen, per jaar of in het totaal?


heb zelf 8 isci pogingen achter de rug, soms 3 pogingen per jaar maar weet nu niet waar de max. voor donatie op staat.

jolanda
Berichten: 96
Lid geworden op: 25 oktober 2008, 21:46

Bericht door jolanda » 9 april 2013, 12:33

Ik dacht dat er een max. van 6 keer aan zat, maar weet niet over welke periode dit wordt verdeeld (in totaal of per jaar?)

MiepMiep
Berichten: 101
Lid geworden op: 4 oktober 2012, 10:52

Bericht door MiepMiep » 12 april 2013, 22:17

Laatste weken gaan in :) en dan hopelijk zwanger :)
Nog steeds bezig met suprefact en sinds dinsdag bezig met progynova.
Daarna volgen nog de vaginale ovules.
Spannend! Kan niet meer wachten tot het zover is :p

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 13 april 2013, 7:28

hallo dames

ik spring hier ook nog eens binnen
veeeel te lang geleden :oops: :oops: :oops:
we zijn nu dan ook druk bezig met het verbouwen van ons huis en hebben onze intrek moeten nemen bij mijn ouders,internet kennen ze hier nog niet niet dus ik kan zo nu en dan eens online geraken door een lieve buur :D
t is niet alles om terug bij je ouders te wonen,ook al is het(hopelijk)maar voor een paar maand
niks vrijheid,niks privecy,maar oke eventjes op de tanden bijten en we komen er wel.

@els,hoe is het met je dochtertje?en met de rest van de kindjes?

@sammeken,rot voor je meid,had het zo gehoopt voor je
heb je al oog op een eventuele nieuwe donor of wil de vorige nog eens doneren?

@snoopy,hoever zitten jullie ondertss met de behandeling,gaan jullie bijna aan de slag of ben je al gestart?

@miepmiep,ook bij jullie komt de pu dichterbij,ik hoop dat er vele mooie eitjes mogen groeien en daarna natuurlijk een flinke baby he.

hier gaat het ook terug vooruit,een paar weken geleden met de nieuwe donor op consultatie geweest,haar spiraaltje verwijderd en ze moest aan de pil,ik ook.
dinsdag hebben we terug een afspraak,allebei een echo en als deze goed is bij beiden,stopt de donor met de pil,is nu 5weken bezig en kan ze aan de spuitjes beginnen.
ik denk dat e met ons 3tjes een beetje gelijk zullen lopen qua schema,dus dames,we moeten zwanger worden he :D
hier wrs wel nu de allerlaatste poging,heb nu eigenlijk het meeste schrik want je begint stilletjesaan te beseffen het is nu of nooit.

fijn weekend voor iedereen
en ik kom nu wel eens vlugger langs hoor.

grtjs
xxx

Snoopy5
Berichten: 752
Lid geworden op: 12 februari 2012, 18:54

Bericht door Snoopy5 » 13 april 2013, 22:01

Hey Stefanie,

Veel succes meid! Ik ga voor je duimen!

Ik heb deze week het nieuws gekregen dat mijn donor is goedgekeurd.
Weer een stapje in de goeie richting dus.
Komende dinsdag weten we meer van planning dus wanneer zij mag starten en pas na haar behandeling krijgen wij dan eitjes.
Eindelijk dus weer wat schot in de zaak.

xxx

MiepMiep
Berichten: 101
Lid geworden op: 4 oktober 2012, 10:52

Bericht door MiepMiep » 22 april 2013, 19:42

Zaterdag beiden naar jette geweest. bloedafname en echo.
Bij mij alles ok verderdoen zoals ik bezig ben. zus haar follikeltjes waren 12 mm moet 17 mm zijn.
Ze is vandaag terug geweest , wrs nog 2 dagen.
Ik moet vanaf vandaag 3 blauwe pilletjes nemen (progynova)
Spannend! Woensdag moet ze weer voor een echo! en bloed! :)
iemand een idee wnr ik moet stoppen met de suprefact?

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 23 april 2013, 9:41

@miepmiep,spannende dagen voor jullie dus
nog een paar dagen en de eitjes zullen volgroeid zijn,weet je eventueel ook iets over het aantal follikels je zus heeft?
kan je jammergenoeg niet helpen met de suprefact is al een aantal jaar geleden datik deze zelf gebruikt heb.

@snoopy,wat goed dat jullie donor goedgekeurd is,weer een stapje dichter bij jullie droom,hopelijk hebben ze dan ook snel een wisseldonor voor je.

ondertussen zitten we hier ook een stapje verder,onze donor is sinds zaterdag met de eerste spuitjes begonnen,ik met progynova.
vrijdag hebben we onze eerste echo,ben benieuwd hopelijk reageerd haar lichaam goed op de hormonen en kan ze enkele eitjes kweken,is ook terug afwachten
maar zoals de vorige keer gebleken heeft je hoeft idd maar 1goeike te hebben om zwanger te worden,hopelijk als het zich innesteld nu wel op de juiste plaats.

tot een van de volgende
toi toi toi aan allen
liefs stefanie
xxx

MiepMiep
Berichten: 101
Lid geworden op: 4 oktober 2012, 10:52

Bericht door MiepMiep » 26 april 2013, 20:06

Hallo,

Mijn zus had 21 follikeltjes (als men moeder goed geteld heeft) die gaat steeds met haar mee naar de gyn.
Morgen moet ze om 9 u binnen. Ze heeft gisterenavond haar laatste spuit gezet.
Ik moet sinds vandaag 2x progynova ipv 3 x en 3x utrogestan inbrengen.
En nog steeds verder doen met de suprefact :)
Ofwel dinsdag 30 april of anders donderdag 2 mei embryotransfer/terugplaatsing.
Please laat ons duimen dat het lukt van de eerste keer. We hebben ondertussen al zoveel pech gehad. 3 jaar genetische testen afgewacht en de plaats van de erfelijke aandoening niet kunnen traceren. 17 september te horen gekregen dat we voor eiceldonatie moesten.
We hebben natuurlijk allemaal al een lange weg afgelegd! Dus please duimen omhoog en brand alle kaarsjes die jullie in huis hebben! <3

"De moed mag je eens opgeven, maar niet de hoop"

MiepMiep
Berichten: 101
Lid geworden op: 4 oktober 2012, 10:52

Bericht door MiepMiep » 27 april 2013, 19:03

19 follikeltjes zijn vandaag uit mijn kleine zus haar buik genomen.
Hoeveel er van goede kwaliteit zijn, zullen we dinsdag of donderdag te horen krijgen.
Jullie horen nog van mij!

Duimen please! <3

stefanie
Berichten: 674
Lid geworden op: 21 februari 2007, 17:35

Bericht door stefanie » 29 april 2013, 20:33

@miepmiep,wat goed zeg wat een oogst(is stiekem wel jaloers ze :oops: :oops: )hopelijk is er ook een mooi aantal van bevrucht en heb je super emmykes.

hier zit de donor aan dag 10 van stuimulatie,vandaag echo gehad en zitten een 5 a 6 tal goede follikels klaar(daarom beetje jaloers op miepmiep)
ze gaat nu nog doorspuiten tot donderdag en dan terug op echo,hopelijk zijn er nog een beetje bijgekomen,maar zoals eerder gebleken is het niet het aantal dat het hem doet maar de kwaliteit al had ik toch gehoopt op een beetje meer,afwachten dus.

grtjs stefanie

Els D
Berichten: 393
Lid geworden op: 2 mei 2007, 16:33

Bericht door Els D » 30 april 2013, 10:02

Hallo dames,

Hier alles goed met de kroost. Veel te druk maar we zijn wel heel gelukkig. Onze dochter doet het goed.
Ik ben blij te lezen dat er bij jullie nu ook schot in de zaak komt. Miepmiep we duimen.
Stefanie deze keer wordt het de goede keer. één goede eicel is voldoende voor die prachtige baby van jullie !

Vele groetjes,
Els

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten