-
Repelsteeltje
- Berichten: 1422
- Lid geworden op: 23 juli 2009, 10:33
Bericht
door Repelsteeltje » 17 juni 2013, 10:51
Hopefull, wat een eikel!!! Bah, dat motiveert ook niet om voor zo iemand moeite te blijven doen hé.
Kan je niet eens een dagje ziekteverlof nemen, liefst na zo'n dag met veel huisbezoeken?
Misschien piept hij nadien wel anders.
De mijne zei 2 maand geleden spontaan 'we gaan je agenda eens moeten bekijken want als je zo blijft verder doen, ben je over 2 weken out en heb ik helemaal een probleem'. Twee maand later zit ik nog steeds met een propvolle agenda die me geen andere keus laat dan ook s avonds laat nog te werken

Donderdag meeting met hem: geen wallencamouflage, glimlach weglaten en traag waggelen

-
Hopeful82
- Berichten: 1470
- Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37
Bericht
door Hopeful82 » 17 juni 2013, 11:04
Tja, dinsdag is altijd al mijn vrije dag... En woensdag is hij er zelf niet. Bovendien is de verstandshouding de laatste weken/maanden al niet super, ik zit hier echt mijn tijd uit te doen. Over 11 weken is mijn opleiding afgerond, ga ik in ZWS verlof en nadien ergens anders aan de slag. Tis dus echt aftellen.
-
liezeke
- Berichten: 2796
- Lid geworden op: 14 juli 2009, 7:23
Bericht
door liezeke » 17 juni 2013, 11:14
mja, hopeful, mannelijke collega's, zeker in jouw sector, zijn daar helemaal niet zo flexibel in.
een collega vnt ventje is onlangs bevallen en haar collega's vonden maar dat ze al haar wachten die ze niet kon doen tijdens zwschverlof dan maar nadien moet inhalen... hm, fijn, zit je met een kindje vn twee maand en mag je al om de twee dagen een wacht gaan doen als 'straf'.
veel mensen vinden zwschverlof echt 'lui verlof'...
nu ja, je kan ook een briefje vn je gyn meenemen dat je geen huisbezoeken meer mag doen:). kan hij weinig tegenin brengen. je kan hem ermee blok zetten of eens laten bellen nr gyn.
soit, ben mega 'verwend' met prenataal verlof, mr zie mezelf ook niet meer het fysieke werk doen (veel heffen en tillen), en meer zittende alternatieven zijn er niet echt. gelukkig kan ik nog wat prulwerk doen en wat heel rustig vrijwilligerswerk.
Liesje
-
inaatje13
- Berichten: 890
- Lid geworden op: 14 juli 2009, 11:22
Bericht
door inaatje13 » 17 juni 2013, 11:24
Stomme baas seg hopeful!'
Mindyke kan je geen kledij lenen van vriendin(nen)? Zo geraak ik mijn zwangerschappen door! Ik leen nu kledij van een vriendin die op haar beurt mijn babykleertjes leent,...
Morgen eindelijk echo om te zien hoe mijn bmh het doet!!!
Greetz
-
Hopeful82
- Berichten: 1470
- Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37
Bericht
door Hopeful82 » 17 juni 2013, 12:51
Ja Liezeke, weet je wat het probleem is, ik kan wel een briefje krijgen waarschijnlijk (al is het maar omdat een goede vriendin assistent gynaeco is) maar daar wordt de sfeer op het werk alleen maar slechter door. Ik probeer die 2,5 maand nog zonder al teveel wrijving door te komen, maar het zou fijn zijn om af en toe wat begrip te krijgen, in plaats van het gevoel dat je je aanstelt.... En ik ben ook niet iemand die rap om hulp vraagt of toegeeft dat het niet gaat, dus dit was voor mij al een hele stap, en dan krijg ik zo de deur in mijn gezicht. En ik wil ook niet thuis gaan zitten, want denk niet dat dat echt nodig is, bovendien loop ik dan of tegen de muren op, of ik ga me thuis overdoen aan allerhande klusjes.
Moet volgende week naar de verloskundige, zal het eens met haar bespreken...
-
Repelsteeltje
- Berichten: 1422
- Lid geworden op: 23 juli 2009, 10:33
Bericht
door Repelsteeltje » 17 juni 2013, 13:25
Risico van een briefje te vragen waarop staat dat huisbezoeken niet meer gaan is dat je collega dan zegt 'blijf dan maar helemaal thuis'.
Rottige situatie.
Kan je je agenda een beetje zelf beheren door bv iets meer tijd uit te rekken voor de huisbezoeken zodat je heeeeeel traag kan stappen?
Ik werk zelf veel op verplaatsing en moet soms ook lang stappen van parking tot werkplek en doe dat nu op mijn gemak anders krijg ik harde buiken. Een troley met al je spullen in kan ook helpen om niet teveel te moeten sleuren (al trekt het je wel scheef wat niet ideaal is bij BI).
Hou er de moed in hé!
-
Hopeful82
- Berichten: 1470
- Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37
Bericht
door Hopeful82 » 17 juni 2013, 14:06
Ja, zijn argument was dat ik van 11u-15u de tijd voor die huisbezoeken had, dus dat ik het rustig aan kon doen. Mja, zeggen dat dat niet uitmaakt, maar dat het zeulen met die tas en in en uit de auto en autorijden op zich ook al genoeg is, dat maakte niet uit. Heb het ook op heeeeel rustig tempo gedaan, maar ja...
En inderdaad, met een briefje loop ik het "risico" dat hij zegt blijf maar thuis. Nu, voor de motivatie om te werken maakt me dat allang niet meer uit want die is er niet echt meer, maar zo zit ik niet in elkaar en ik wil gewoon op eigen tempo kunnen doorwerken tot 34 wk.
-
mindyke
- Berichten: 3760
- Lid geworden op: 21 maart 2010, 12:44
Bericht
door mindyke » 17 juni 2013, 16:28
rottig hopefull:(
Ik moet nog wel wat kopen hoor van zwangerschapskledij. Heb 1 jeansbroek en 1 3kwart broek. (en en jogging) en 2t-shirts . nog een paar gewone t-shirts waar ik nog wel in kan nu. Maar doe er nog een maandje bij en dat zal niet meer lukken. (beval in een ander seizoen dan vorige keer en heb niets met korte mouw)
Kzal inderdaag online is kijken.
Van vriendinnen helaas weinig, velen houden het nog bij voor als ze nog eens zwanger worden en mijn overgewicht standaard maakt dat ik niet van iedereen kan aannnemen...
Hopelijk kan iknog veel gebruiken tot aan de solden...
-
inaatje13
- Berichten: 890
- Lid geworden op: 14 juli 2009, 11:22
Bericht
door inaatje13 » 17 juni 2013, 17:13
Vind het wel vreemd dat je vriendinnen het niet willen uitlenen! Ik was ook van plan nog eens zwanger te worden, maar aan vriendinnen uitlenen vond ik geen probleem, hoe lang draag je da nu???
Ik duim dat je de solden haalt!!!
Greetz
-
Repelsteeltje
- Berichten: 1422
- Lid geworden op: 23 juli 2009, 10:33
Bericht
door Repelsteeltje » 17 juni 2013, 21:07
Plus, wie zegt dat je het nog eens zal kunnen dragen, als je zwanger bent in een ander seizoen.
k Heb ook mijn hele nest kleren uitgeleend, alleen 1 mooie delicate linnen broek zelf bijgehouden.
De helft van mijn ZW kleren nu zijn geleend van vrienden. Niet 100% mijn stijl, maar het helpt wel om niet elke weekend dringend te moeten wassen. (k weet wel nu al dat ik tegen het einde van de zomer die ZW kleren nietmeer ga kunnen zien)
-
indirah
- Berichten: 488
- Lid geworden op: 5 september 2010, 22:05
Bericht
door indirah » 18 juni 2013, 0:20
leuke zwangerschapskleding is best moeilijk te vinden hè? Ik had van tevoren gedacht dat het me niets kon schelen hoe ik eruit zag als er maar een fiere enorme buik te zien was. Maar nu blijk ik toch ijdeler hihi.
Snoopy, laat die vriendinnen maar kletsen en focus je op het vrolijke nu! Het is moeilijk uit te leggen hoe allesomvattend zo'n periode van verdriet en onzekerheid is. Waarschijnlijk maken zij ook ooit zoiets ingrijpends mee en hopelijk ontvangen ze dan wat meer steun... Ik heb het nooit mensen misgund en zelfs geen jaloezie gevoeld, maar heb ook al in geen 4 jaar een kraambezoek gedaan (dat is dan weer erg confronterend). Laatst heb ik weer voor het eerst n baby-bezoekje gedaan en dat was echt een opluchting. Dus ik zou zeggen, geniet maar extra dubbel plus van je blijde verwachting (met of zonder zeurkousen).
Hopefull, lastig hoor zo'n baas. Nog ff doorbijten dus?
Ik heb de makkelijkste, meest begripvolle en beste flexible baas. Maar ja, dat ben ik dan ook zelf haha (ben free lance musicus). Mijn baas is alleen niet altijd even gul, want als ik verlof neem verdien ik ook niets.... Ieder voordeel heb z'n nadeel.
-
Hopeful82
- Berichten: 1470
- Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37
Bericht
door Hopeful82 » 18 juni 2013, 9:24
Goeiemorgen allemaal!! Nieuwe dag, nieuwe kansen, nieuw humeur!! Het zonnetje schijnt al, zit achter mijn laptop, op ons balkonnetje, het kán slechter!
@ Indirah: vanaf januari 2014 ben ik ook mijn eigen baas, maar ja, heb dan nog wel 2 collega's waar ik mee samen werk en rekening mee moet houden (en hopen dat zij hetzelfde doen

) En dan is het inderdaad: niet werken, geen geld in het laatje

-
liezeke
- Berichten: 2796
- Lid geworden op: 14 juli 2009, 7:23
Bericht
door liezeke » 18 juni 2013, 10:01
Hehe,
geniet ervan, Hopeful!
Hier begonnen aan het voorzien vn strikjes vn 500 misboekjes vn broer die zaterdag trouwt... goeie afleiding.
Seffes dochtertje wakker en dan buiten spelen, jeej!
Ben wel enorm moe. Slapen is niet echt meer zo makkelijk. Of het omdraaien in bed zeg maar. Ik rol meestal terug nr mijn rug mr daar word ik wel wakker vn. Dus is slaap enorm onderbroken. Met buik vn omvang Negen maand is het niet allemaal zo makkelijk, zucht. Gelukkig heb ik mijn dagrustjes nog:).
Nog één weekje en dan weer controle, jeej...
Liesje
-
Hopeful82
- Berichten: 1470
- Lid geworden op: 18 december 2012, 20:37
Bericht
door Hopeful82 » 18 juni 2013, 10:07
Jeej, goede afleiding inderdaad

Ik kruip hier zo misschien nog even achter de naaimachine, maar met zulk mooi weer is het bijna zonde om binnen te zitten, kan ik beter buiten op het balkonnetje een boekje lezen. Ik kan me inbeelden Liezeke dat het slapen niet meer zo lekker gaat, als ik merk dat ik al niet zo goed meer slaap en omdraaien lastig wordt. En dan heb jij er 2 (:shock:) in je buik én je bent al een "dikke" (hihi) 6 weken verder!
-
Pan
- Berichten: 133
- Lid geworden op: 15 februari 2012, 21:37
Bericht
door Pan » 18 juni 2013, 18:04
Hallo,
Ik heb gisteren op het vliegtuig iets meegemaakt en vroeg mij af of er nog mama's waren die dit gehad hebben. Dus ik zat in het vliegtuig in Praag en we hadden vertraging denk dat we daar een minuut of 20 stilgestaan hebben. Plotseling voelde ik mij enorm moe, geeuwen dat het geen naam had. Daarna had ik het gevoel dat ik niet meer kon ademen en kreeg ik de symtomen die je hebt voor je een syncope gaat doen (flauwvallen). Gelukkig was de man naast mij heel vriendelijk en zag dat het niet goed met me ging (was ook beginnen hoesten enzo) hij heeft alarm geslagen en tegen dat er hulp was, kon ik zelf niks meer zien. Enorm eng was dat! Flauwgevallen ben ik niet maar vroeg mij af of dit normaal was en of ik mij zorgen moet maken. Voor ik op de vlieger van Praag zat heb ik eerst van Brussel naar Praag gevlogen en had zo al een vlucht van 1,30 uur achter de rug. Stress om te vliegen zelf heb ik niet. Ik ben 22 weken zwanger.. Moet ik me zorgen maken?
Groeten Pan
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 61 gasten