moppertopic

Algemeen Discussieforum
Plaats reactie
Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 13 mei 2009, 16:32

Ja, Loekie, ik veronderstel het.. "Ze was nu wel wat verzwaard, maar toch niet om te vermoeden dat ze zwanger was"..

Glenys, verdorie zeg! Vind het enorm jammer voor jou.. Toch ook weer gefopt door het hoopmonster.. Inderdaad, nu moet je op naar IUI 4, hopelijk komt de moed ervoor weer terug, meid!
Dikke knuffel allesins..

Ik zit soms ook te hopen dat dat mij zou overkomen (allee, niet dat deel van de toiletpot, é, dat van Loekie's vriendin..) Ben ook beeke verdikt de laatste tijd, en je hoort toch soms ook dat mensen toch nog hun maandstonden krijgen terwijl ze wél zwanger zijn? Waarom ik dan niet?
Denk dat 1e afspraak met fertiliteitsarts volgende maand die bubbel wel zal doorprikken :roll: :wink:

Wendy

sacha
Berichten: 96
Lid geworden op: 17 januari 2009, 11:19

Bericht door sacha » 13 mei 2009, 18:34

Glenys, eerst en vooral veel sterkte hé meid... hopelijk kan je snel terug plannen, ik ben ook terug aan 't aftellen om op controle te gaan na negatieve ivf...maar soms heb ik het ook echt moeilijk, ik geef les aan tieners en als ik dan steeds de tienerzwangerschappen zie bij mij in de klas of in andere klassen , of 'de abortussen' die uitgevoerd worden... daar sta je zo machteloos en boos tegenover. Soms loopt het goed af met de kindjes en hun ouders,sommigen doen het echt wel goed maar dikwijls kijken ze er niet naar om en dan stel je jezelf de vraag ... waarom, waarom ???? wij willen er zooooooooooooooo graaaaaaaaaaaaaag ééntje aub, echt uit liefde !!!

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 13 mei 2009, 19:11

Sacha, ik voor jou hoop ik dat er heel snel een wondertje onderweg mag zijn. Ik wens het hier iedereen super hard toe. Konden we maar doen dan hier machteloos toekijken en lezen hoe sommige weer maar eens negatief nieuws te verwerken krijgen.
En ja, het leven is zo oneerlijk. Waarom kunnen sommige mensen "kweken" als konijnen, waarom krijgen zij die geen kindje verlangen een baby, waarom moet het bij ons zo moeilijk gaan? En ik kan geloven dat het frustrerend is als je er dan nog eens effectief mee geconfronteerd wordt op je werk. Dus een dikke knuf voor je!!!
Ik hoop dat jij snel met een dikke buik in de klas zal staan, in plaats van die tieners.

Wendel, in feite hetzelfde verhaal voor jou hé. Dikke knuf meid. Want zoiets horen is echt niet tof. Jij wil zo graag een ukje, en dan krijgt zij zomaar een ukje, zonder dat ze het zelfs weet! :shock: Op veel waarom vragen zullen we nooit een antwoord weten, jammer genoeg.

Glenys, dikke knuf zenne!!! Het is toch telkens weer een teleurstelling. Ik hoop dat de vierde IUI net zoals bij mij de succes IUI is! Maar baal maar eerst goed!

Liefs,

Bokje

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 13 mei 2009, 21:02

Glenys, meisje toch.... dikke dikke knuffel!! Huil maar eens goed uit, schreeuw het uit, koop desnoods een oud servies op de rommelmarkt om kapot te smijten.... je hebt er alle recht op. Wij zullen je er wel weer uithalen hoor. En dan op naar de volgende poging, ik hoop heel erg hard dat het net zoals bij Bokje de succes-IUI zal zijn!! Alles kan he!
't is net zoals bij beleggingen: resultaten uit het verleden zeggen niks over de toekomst he.

JD, ik ben nu ook niet direct de juiste persoon om te antwoorden, dat besef ik. Je mag gerust jaloers zijn, daar is op zich niks verkeerds mee, 't is meer dan pijnlijk ook. Ik voel me ook wel dik schuldig, ik heb echt het gevoel dat het eerder de beurt was aan mensen zoals jij die veel langer bezig waren.
Ik besef dat ik niks anders kan doen dan mee blijven hopen, duimen, blijven supporteren... mocht je dat niet willen dan mag je dat gerust laten weten hoor. No hard feelings!

Wendel en sacha, ik heb het er ook nog steeds moeilijk mee als mensen zomaar zwanger worden alsof het niks is, zeker de zogenaamd ongeschikte mensen... het is echt wel enorm "in your face" als zo'n dingen in je omgeving gebeuren. Het lijkt soms precies alsof het alleen maar zo is om ons te pesten vind ik. Het ergste vind ik nog zo van die meisjes (vrouwen durf ik ze niet nomen, zo immatuur) die effectief zich laten zwanger maken door hun vriend, zonder zijn medeweten, zodat hij bij hen zou blijven... natuurlijk vanaf de eerste keer proberen lukt dat dan. Zo'n leugenaarsters en bedriegsters verdienen het nog het minst van allemaal!! :evil:
(en ja er zijn er zo 2 in mijn omgeving!)

En Wendeltje, ik ben echt wel 100% overtuigd dat de afspraak met je fertiliteitsarts je goed zal doen!!
Maar geef nog niet alle hoop op met je acupunctuur en de modderdrankjes he :wink:

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 14 mei 2009, 13:52

als ik genoeg suikerbonen eet, zou ik dan ook zwanger worden? :?

Ze hebben hier weer een hele doos naast mijne bureau gezet :-(

Pff heb precies een dipje vandaag. :roll:

Maar straks naar de accu, hopelijk kan die mij weer wat opbeuren!

Véro.

Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 14 mei 2009, 15:51

Jaaaa, véro!!

Acu samen met lekkere suikerboontjes will do the trick!

Allee, dan suikerboontjes zonder de wrange nasmaak van 'ik wil er ook uitdelen..' :roll:

maar van acu voel je je toch altijd beter? :wink:

knuffeltje,
Wendy

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 14 mei 2009, 16:56

Glenys, ik had je je 'kleine mirakeltje' zo gewenst! Shit zeg! Zo verdomde rot!

Ik laat een extra dikke kaars branden voor je volgende poging! Het moet nu maar echt eens gaan lukken. Die spermacelletjes van je vriend kunnen die aantrekkelijke eicel toch niet blijven negeren??? Ze moeten stoppen met rond de (eicel)pot te draaien, maar er vollen bak in duiken! Zeg dat IK het gezegd heb! :wink:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 14 mei 2009, 17:49

Dikke knuf Vero. Je komt altijd ontspannen terug van de accu, dus dat zal nu niet anders zijn hé. Ik zou zeggen geniet ervan meid! En die suikerbonen, hoe sneller je ze oppuzzelt hoe sneller ze uit je zicht zijn :wink:

Liefs,

Bokje

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 14 mei 2009, 18:27

Go Véro, go Véro, go Véro!!
Geniet van je acupunctuur-sessie... enneuh, krijg je ook kruiden mee? Want misschien is dat wel dé ideale combinatie: suikerbonen met moddersmaak! :wink:

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 15 mei 2009, 13:07

Ik heb nu toch een opgezwollen buik. Niet te doen! Is al sinds het spuiten zo hoor (van dag 10 of zo), dus ik maak me nog geen illusies, maar baarmoeder drukt op mijn blaas waardoor ik 's nachts telkens moet opstaan om naar het toilet te gaan. Bovendien verlies ik die Utrogestanballetjes altijd met toiletbezoek. Wie weet wat ik nog allemaal al verloren ben... :roll:

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 15 mei 2009, 14:06

't begint spannend te worden!!

Ik zal volgende week supporteren vanop afstand hé. 8)

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 15 mei 2009, 14:09

nog slechts 170u te gaan... :roll:

Mom to be
Berichten: 160
Lid geworden op: 20 mei 2008, 10:49

Bericht door Mom to be » 15 mei 2009, 15:06

Oejoej, grootgevaarke nog zoooo lang !

Maar veel nr toilet gaan, is dat geen teken? (sorry wil je geen valse hoop geven hè) :oops:

Glenys
Berichten: 586
Lid geworden op: 19 juni 2008, 16:23

Bericht door Glenys » 15 mei 2009, 15:29

Grootgevaarke, Loeki, Sacha, Vereltje, Wendel, Bokje, Mies en al de anderen die ik vergeten ben, superbedankt om me een hart onder de riem de steken!

We kennen allemaal dat rotgevoel wel als het weer eens niet gelukt is en deze keer had (heb) ik er iets meer last van. Tussen hoop en wanhoop, t'is inderdaad niet anders...

Het is soms moeilijk om niet te vervallen in het "slachtofferschap" of "Calimero-toestanden". Waarom ik, en niet die ander die te jong is, geen kinderen wil etc. Ik wil van die verdomde negativiteit af! Het lijkt wel alsof ik daar een constant gevecht tegen voer. Ik wil echt wel alles positief zien maar het lukt me soms niet. Het is idd niet het einde van de wereld, er zijn idd mensen die veel ergere dingen meemaken maar daar kan ik me niet altijd mee troosten.


Ik wil uit die verdomde negatieve spiraal breken maar hoe doe je zoiets? Je kan je gevoelens en emoties toch niet zomaar wegsteken? Hoe gaan jullie daar mee om?

Het lijkt wel alsof ik de enige ben in mijn directe omgeving die het allemaal "dramatiseert". Ik heb soms echt zin om in mijn veilige huisje binnen te blijven en pas terug buiten te komen met het goede nieuws.

Vandaag kwam ik weer een zwangere collega tegen. Echt iemand heel sympathiek en ik gun het haar dan ook oprecht maar tegelijkertijd overvalt me dan zo'n intriest gevoel. Alsof er een klein beestje aan mijn hart knabbelt.

Dat rotgevoel komt met ups en downs. Ik kan er in feite mijn klok mee gelijkzetten. Het begint 5 dagen voordat het resultaat er is en eindigt 4 dagen later. Hebben jullie ook zo'n cyclus?

Tja, uiteindelijk zal alles wel in orde komen en met die gedachte troost ik me weer.

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 15 mei 2009, 15:50

Ik heb geleerd dat voor mij een paar daagjes "slachtofferen" uiteindelijk wel een positief effect heeft. Het is nl. gewoon niet haalbaar om altijd positief te zijn. Hoe meer ik snapte dat ik soms echt wel "het recht" had om in de put te zitten en daar ook aan toegaf, hoe makkelijker de positiviteit terug kwam.

En ook het onder ogen zien "hoe zal mijn leven zijn zonder kinderen", heeft me erg geholpen. Twas moeilijk en de psy heeft een handje moeten helpen :wink: , maar ik weet nu dat als ik nooit gezegend ga mogen worden met kindjes, dat mijn leven ook verder zal gaan, willen of niet, en dat we daar dan ook wel "iets op vinden" (voor zover dat kan). En zo komt inderdaad alles ooit op zijn pootjes, met of zonder kindjes... :?

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 0 gasten