Bevallen Oktober/November/December 2014

AnTan
Berichten: 1062
Lid geworden op: 5 september 2012, 12:32

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door AnTan » 17 juli 2014, 14:20

Wel belangrijk toch blijkbaar, als je echt langer dan 2 dagen niet kan gaan naar wc, toch best naar dokter gaan. Dan geven ze je iets. Zeiden ze me toch toen ik ns op spoed was met bruinverlies. Niet dat het daarvan kwam, maar ze zeiden als je lang niet naar wc kan gaan (ik kon toen wel nog elke dag gaan, alleen moeilijker), dat je best naar dokter gaat.

Tachke
Berichten: 333
Lid geworden op: 20 januari 2014, 17:37

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Tachke » 17 juli 2014, 15:27

Oei na 2 dagen al?
Ik kan soms langer niet gaan hoor, zwanger of niet...
Mss toch beste eens vermelden bij de gyn dan of eens langs huisarts gaan.

Ik drink veel en eet fruit dus daar ligt het niet aan.

Nogeenkeer, ik hoop dat het bij jou anders is maar mijn bekkeninstabiliteit is ook begonnen met lage rugpijn dat uitstraalt naar mijn achterwerk. Dat voel ik nu ook nog het meeste.
30 j - 3 mislukte IUI's - 1e IVF positief - zwanger van een jongen - VBD 20/11/14

Aria
Berichten: 702
Lid geworden op: 2 januari 2014, 11:08

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Aria » 17 juli 2014, 15:55

AnTan schreef:Wel belangrijk toch blijkbaar, als je echt langer dan 2 dagen niet kan gaan naar wc, toch best naar dokter gaan. Dan geven ze je iets. Zeiden ze me toch toen ik ns op spoed was met bruinverlies. Niet dat het daarvan kwam, maar ze zeiden als je lang niet naar wc kan gaan (ik kon toen wel nog elke dag gaan, alleen moeilijker), dat je best naar dokter gaat.
Hihi, bij mij betekent constipatie een dag niet naar 't toilet gaan (incl. opgeblazen buik). :) Ik kan normaal erg vlot elke dag gaan, dus langer dan 2 dagen gebeurt bij mij (nog) niet. Dat zou echt een unicum zijn, haha!

Ik denk wel dat dat zeer individueel is, hoor. 2 dagen niet naar 't toilet kunnen is bij sommigen gewoon *normaal* en is eigenlijk toch nog niet zo lang... Of geldt dat enkel bij zwangere vrouwen?
Aug `13 *
Okt `13 **
Nov `14 Ons zoontje is geboren. (3,460 kg - 51 cm)
Afbeelding
Mei`16 Ons dochtertje is geboren. (3,450 kg - 51 cm)
Afbeelding

onzeker-mevrouwtje
Berichten: 635
Lid geworden op: 8 april 2014, 23:29

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door onzeker-mevrouwtje » 17 juli 2014, 19:39

ik neem geen omniobionta meer sinds mijn 3 maand.. vind het nogal redelijk duur..
en mijn kleinen groeit ook goed :)


groetjes Anneleen
Afbeelding

Afbeelding

Tachke
Berichten: 333
Lid geworden op: 20 januari 2014, 17:37

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Tachke » 18 juli 2014, 12:10

Dag dames,

Ik ben opgestaan met kei dikke handen en voeten!
Kan niet meer in mijn ballerina's of niks pfff.
Heb net mn ringen uitgewrongen want ik vrees dat ze anders overgeknipt moeten worden.
Zal wel door de warmte komen zeker...?
30 j - 3 mislukte IUI's - 1e IVF positief - zwanger van een jongen - VBD 20/11/14

AnTan
Berichten: 1062
Lid geworden op: 5 september 2012, 12:32

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door AnTan » 18 juli 2014, 12:55

Het is alleszins niet ernstigs hoor, maar ja, voor je eigen gemak geven ze je waarschijnlijk iets.
Misschien zeiden ze mij dat gewoon omdat ik bruinverlies had (en ze dachten dat het daarvan zou kunnen komen). Denk als je écht te veel last hebt van constipatie kan je effectief bloedverlies krijgen of aambeien.

Oei Tachke, misschien ook combinatie van het weer?

Ik heb echt een off-day... Zou zo blij willen zijn, maar mentaal gaat het me niet. Reden: mijn buik wordt niet dikker. Ik lees nu wel dat dat kàn, dat niet iedereen een echt dikke buik heeft, en het niks te maken heeft met of je kindje groot of klein is...Maar het voelt gewoon niet zo goed. Het is nu zeker al een maand even dik.
Placenta ligt vooraan dus heel veel voel ik kindje niet, elke dag wel 'eens', maar nooit lang. Vannacht wel veel beweging en stampen.

Goed, alles zal wel in orde zijn hoop ik, maar zou blijer zijn en meer op mijn gemak met een dikkere buik. Ikben nu toch al 23 weken. Verder nergens pijn meer... alleen beetje misselijk vandaag (de warmte?) en lage rugpijn en soort van menstruatiepijn.

Muse
Berichten: 572
Lid geworden op: 19 januari 2014, 22:51

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Muse » 18 juli 2014, 13:08

Hey Antan, kop op meid. Die buik zal nog wel dikker worden. Ik heb zelf ook de indruk dat het wat stilligt, dat dikker worden. Ik ben nu 21 weken. In het begin ben ik heel snel dik geworden, dat ik zelfs echt zo wat bang werd van: hola als dat tegen dit tempo doorgaat, hoe ga ik er dan in november bijlopen?
En mijn nichtje, dat is een grote en die heeft bij haar beide zwangerschappen echt geen dikke buik gehad en volgens de dokters was dat omdat zij vanbinnen meer ruimte had. Zij droeg ook wat ze hier zeggen "rond", terwijl ik alles volledig vooraan heb zitten, zowel bij mijn zoontje als nu.
Ik voel de kleine wel meer bewegen, het is echt een druktemaker. De echo's duren ook steeds megalang omdat kleine pruts altijd wegdraait. Bij mij ligt de placenta deels vooraan en deels opzij en ik vermoed dat de kleine liever aan de andere kant zit. Het minste dat er iets tegen of op mijn buik komt, krijg ik reactie. De dokter zei ook dat de kleine pruts duidelijk nog meer dan genoeg plaats had om rond te hossen, want hij lag dwars bij de echo vorige dinsdag.
Toch kan ik ook niet zeggen dat ik me euforisch voel, terwijl ik dat wel verwacht had, maar ik blijf echt bang dat er toch iets mis zou zijn/gaan.

Tachke
Berichten: 333
Lid geworden op: 20 januari 2014, 17:37

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Tachke » 18 juli 2014, 13:13

Ja AnTan, dat snap ik wel.
Hoe dik je buik is heeft inderdaad niets te maken met de grootte van je beebje.
Mijn buik is ook een dikke maand zowat hetzelfde gebleven en dan opeens zag ik duidelijk verschil.
Je zal zien, 1 van de dagen krijgt je buikje wel een groeischeut :wink:
Al begrijp ik dat het niet snel genoeg kan gaan.

Die menstruatie-achtige pijn heb ik ook af en toe enja lage rugpijn constant eigenlijk.
Misselijkheid kan wel door het warme weer komen he, het is dan ook enorm warm!
Ik denk dat mijn dikke vingers en voeten ook door de warmte komen.
3 uur geleden heb ik mijn ringen afgedaan en ze staan er nog altijd in...
30 j - 3 mislukte IUI's - 1e IVF positief - zwanger van een jongen - VBD 20/11/14

nogeenkeer
Berichten: 1443
Lid geworden op: 6 juli 2011, 11:49

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door nogeenkeer » 18 juli 2014, 13:20

Tachke, dat opzwellen is idd van de warmte, is vocht dat je lichaam ophoudt! Je moet alleen in het oog houden dat het niet té erg wordt, dat je niet zwarte vlekken begint te zien of barstende koppijn erbij (dat kan wijzen op zwangerschapsvergiftiging), maar anders hoort het er spijtig genoeg bij. Voeten en handen in een koud badje/emmertje helpt!

AnTan, ik heb het tegenovergestelde probleem :wink: 't Is ook altijd iets met die zwangere vrouwen hé :lol:
Nee, ik kan me wel indenken dat het niet leuk is dat je buik niet groeit. Op een bepaald moment was ik zwanger samen met een collega, we waren beiden vijf maanden, zaten met drie in meeting en de derde zegt "Allez, we zullen de zwangere maar laten beginnen zeker" Was voor mijn collega ook heel confronterend, je zag er helemaal niets aan! Bij mij is mn buik dan weeral zo rond dat ik echt zo iets heb van goh, als dit zo nog 15 weken blijft voortgaan... :? En zo zal het wel zijn, zo was het vorige keren ook, maar daartegen kun je mij zo ongeveer "rollen". Ook niet fijn zenne! En met de bevalling één keer 7 en één keer 8 kilo kwijt toen ik thuis kwam en dus mogen zwoegen en zweten om er de resterende 10-11kg af te krijgen. Geen van beide situaties is een ramp hé, en we gaan allemaal gewoon voor een gezonde baby "no matter what" maar 't is toch logisch dat zowel het jouwe als het mijne niet leuk is! Daar mag je gerust al eens over klagen..

Tachke
Berichten: 333
Lid geworden op: 20 januari 2014, 17:37

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Tachke » 18 juli 2014, 14:18

Geen hoofdpijn of zwarte vlekken dus zal gewoon wat vochtophoping zijn he.
Ik ga mn voetjes sebiet mee in het zwembadje van de zoon steken se :)

En dan straks zien voor slippers waar mn voetjes in passen :wink:

En we gaan ook onze geboortekaartjes bestellen :)
Kan niet wachten om de proefdruk te zien!
30 j - 3 mislukte IUI's - 1e IVF positief - zwanger van een jongen - VBD 20/11/14

AnTan
Berichten: 1062
Lid geworden op: 5 september 2012, 12:32

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door AnTan » 18 juli 2014, 15:06

't Is gewoon, met een dikke buik ga je misschien minder snel bang zijn van: groeit baby wel goed?
Ik draag ook volledig naar voren, daarmee had ik het dikker verwacht. ik meet elke ochtend en elke avond en evolueert precies niet. Ik weet dat het niks wil zeggen maar tussen de echo's door slaat de twijfel dan toe. Het kindje is wel al10 dagen vòor, weegt zwaarder dan gemiddeld dus ben ik blij mee hoor, maar ja. 't Is iets raar mentaals.
Natuurlijk heel snel héel dikke buik hebben, zal er wellicht ook nog over klagen in toekomst:).
Raar,ik kom wél goed bij elke week, zeker 0,5 kilo per week. En dan ben ik daar blij mee:). Waarom ik dat dan niet zie, don't know.
Maar voel kindje ook niet zoveel, wat ook raar is, want ook bij mij is het elke echo heel lang wachten omdat baby niet stil ligt. Ze zeggen altijd: wat een spook, wat een deugniet... :)

Goed,'tzal gewoon de onzekerheid zijn natuurlijk. Zodanig lang moeten wachten, dan wil ik er ergens ook mee pronken en me op en top zwanger voelen. Ik zoek dan foto's op van buikjes van 23 weken en zie er wel veel zoals die van mij hoor, dus misschien ligt het aan mij. Maar toch, 's morgens zie ik toch niet veel.

Maar is niet zaag-achtig bedoeld:) Zolang kindje maar oke is... Nog 3 weken voor echo. Binnen een week alle meubels. Kaartje hebben we offerte en nu nog kiezen welke drukker. En doopsuiker kan ik maar niet beslissen.

'tIs warm he zeg!!

Vraagtekens
Berichten: 2445
Lid geworden op: 17 augustus 2012, 10:43

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Vraagtekens » 18 juli 2014, 16:35

ja man hallo zo warm!! ik val ver dood!!!
en constipatie is vandaag GEEEEEN probleem hoor man man man

jep gezwollen door warmte helemaal normaal!!
wel in het oog houden dat het niet teveel is
en zorgen dat je voldoende gaat plassen!
anders moet je mss iets vochtafdrijvend nemen..
water met citroen helpt wel..
maar niet teveel nemen he!


Hier heeft mijn buik groeispurt gekregen tussen week 24 en week 28.
Tussen week 16 en 24 was ik maar 2 kg bijgekomen
tussen week 24 en week 28: 4 kg!

dus bereid je maar voor hihihi

tzal snel nog dik genoeg worden believe me!

alles is heus ok!
je beebje doet het super goed!
en probeer van die momenten te genieten dat je hem of haar voelt!
hoe rustiger je zelf bent.. hoe meer je het zal voelen! :)
29j, 4 IUI-D Jette neg, 1 ICSI-D verse TP neg, 1 TP Cryo van ICSI-D 1 POSITIEF,
Mama van een super mooie jongen, 16-08-2014

AnTan
Berichten: 1062
Lid geworden op: 5 september 2012, 12:32

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door AnTan » 18 juli 2014, 16:49

Ik hoop het :) Ik ben wel al 5 kg bijgekomen sinds ik zwanger ben... heb natuurlijk een buikje, maar heel klein, al die kilo's, waar dat dan zit,ik weet het niet.Eet niet meer dan anders eigenlijk.
Maar goed we zullen wel zien.

Maar warm! Moet hier elk uur hondjes natspuiten... en mezelf ook :)

Tachke
Berichten: 333
Lid geworden op: 20 januari 2014, 17:37

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Tachke » 18 juli 2014, 16:49

Ja ik denk dat ik best zoiets probeer... Ik drink veel maar moet minder vaak plassen als normaal.
Toch beetje int oog houden.
Kheb precies worstenvingertjes :D

Het is idd heeeel warm amai!
Vandaag ook gene last van constipatie.
Wat die warmte allemaal niet doet he!

Ben ook ineens veel aangekomen :?
Tot eergisteren 5 kilo en nu sinds gisteren weer een hele kilo erbij.
6 kilo op 22 weken, dat wil zeggen dat ik weer zal mogen werken om de kilokes er terug af te krijgen :wink:
30 j - 3 mislukte IUI's - 1e IVF positief - zwanger van een jongen - VBD 20/11/14

Vraagtekens
Berichten: 2445
Lid geworden op: 17 augustus 2012, 10:43

Re: Bevallen Oktober/November/December 2014

Bericht door Vraagtekens » 18 juli 2014, 16:55

ja ik draag steunkousen he!
dus geloof me heet ist hahahaah
ma mijn voeten zwellen dan wel niet!
maar mijn vingers doen pijn als ik ze strek of intrek zo snapte!
dus das vocht he!

aja Antan
bij mij is da naar mijn poep en billen ook gegaan
en de boobies hahahaha
ni alles op buikje
29j, 4 IUI-D Jette neg, 1 ICSI-D verse TP neg, 1 TP Cryo van ICSI-D 1 POSITIEF,
Mama van een super mooie jongen, 16-08-2014

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 47 gasten