Prille start van de procedure... wie ook?

Adoptie Forum
EfenEn
Berichten: 1167
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 15:54

Bericht door EfenEn » 28 mei 2010, 11:22

super Trie! Dikke proficiat!
En veel succes met jullie verdere plannen! :D

DVO pixi
DVO Moderator
Berichten: 576
Lid geworden op: 29 november 2008, 14:18

Bericht door DVO pixi » 28 mei 2010, 17:15

Hey Trie, proficiat, doet waarschijnlijk enorm deugd !!(ook voor de wachtende op advies - wij oa- is het wel een goed nieuwtje, het toont dat ondanks negatief advies je toch moet blijven vechten, want onverwachts worden je inspanningen toch beloond)
grts, gumi

Trie
Berichten: 74
Lid geworden op: 12 maart 2010, 18:06

Bericht door Trie » 28 mei 2010, 18:49

Teevee,

Op de valreep wil ik jullie nog een dikke proficiat wensen met jullie toewijzing !
En nu ... hup, richting Kazachstan waar jullie kindje op jullie wacht !
Pff, krijg er mee traantjes van in mijn ogen ...

Tine en Filip,
Dat wachten en die onzekerheid is echt zenuwslopend hé.

Aangezien ik geen goed nieuws meer had verwacht (al is 't ontzettend welkom natuurlijk), ben ik ook niet meer zo bezig geweest met de hele procedure en ben ik even de draad kwijt.
Kan iemand m'n geheugen even opfrissen ? Krijgen wij nu nog bericht van de JRB en moeten wij nu nog een keer effectief verschijnen of verloopt alles nu administratief?
Ik vermoed dat we nu voorlopig niks meer kunnen doen dan wachten tot verslag is doorgestuurd naar Kind&Gezin ?


Trie

tine en filip
Berichten: 83
Lid geworden op: 13 januari 2010, 17:46

Bericht door tine en filip » 31 mei 2010, 11:45

Vandaag het advies in de bus. Negatief.

Ze schrijven ; " Wij adviseren aan de jeugdrechter om de kandidaat adoptieouders Filip en Tine NIET TE AANVAARDEN voor interlandelijke adoptie. Hoewel hun gezin nu goed functioneert is het risico te groot om na de adoptie een gezin van 6 mensen op de helling te zetten".

Zelfs geen uitstel ; gewoon negatief.
Iemand tips? Ik hoor ze graag want als de rechter dit advies volgt , is het dus gedaan voor ons ... .

EfenEn
Berichten: 1167
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 15:54

Bericht door EfenEn » 31 mei 2010, 11:48

tine en filip schreef:Vandaag het advies in de bus. Negatief.

Ze schrijven ; " Wij adviseren aan de jeugdrechter om de kandidaat adoptieouders Filip en Tine NIET TE AANVAARDEN voor interlandelijke adoptie. Hoewel hun gezin nu goed functioneert is het risico te groot om na de adoptie een gezin van 6 mensen op de helling te zetten".

Zelfs geen uitstel ; gewoon negatief.
Iemand tips? Ik hoor ze graag want als de rechter dit advies volgt , is het dus gedaan voor ons ... .
Is dat wat ze nu willen doen om de instroom te verminderen? Zoveel negatieve adviezen...

Niet opgeven, ik wens jullie veel goede moed om door te bijten! Tips kan ik je zelf niet geven, maar ik stuur jullie hopen doorzettingsvermogen!

ilse
Berichten: 210
Lid geworden op: 1 februari 2007, 18:53

Bericht door ilse » 31 mei 2010, 12:32

EfenEn schreef:Is dat wat ze nu willen doen om de instroom te verminderen? Zoveel negatieve adviezen...
begin toch sterk de indruk te krijgen dat dit is wat ze mee bezig zijn.

anneke80
Berichten: 156
Lid geworden op: 20 september 2009, 14:05

Bericht door anneke80 » 31 mei 2010, 16:45

@tine en filip: dat meen je niet!! :(

pocahontas
Berichten: 70
Lid geworden op: 24 maart 2010, 19:05

Bericht door pocahontas » 31 mei 2010, 17:45

aan Tine en Filip: ik heb jullie een PB gestuurd

wachtertje
Berichten: 244
Lid geworden op: 19 maart 2009, 10:17

Bericht door wachtertje » 31 mei 2010, 18:18

@ Tine en Filip: ah nee, dat meen je niet... veel sterkte gewenst!

Trie
Berichten: 74
Lid geworden op: 12 maart 2010, 18:06

Bericht door Trie » 31 mei 2010, 19:53

Tine en Filip,

ook ik heb jullie een PB gestuurd. Sterkte alvast ! Enneuh, niet opgeven nu hé !

Anneke,
Hoe gaat 't met jullie en de argumentatie ?

Mijn gevoel dat ik al had zelfs vóór ons MO wordt keer op keer bevestigd.
Ik heb héél sterk de indruk dat er een grove selectie plaatsvindt tijdens het MO hoor. Echt niet meer fair.
Maar wat ik vooral wraakroepend vind, is vast te stellen dat het keer op keer om hetzelfde CAW lijkt te gaan. Wanneer gaan bij Kind&Gezin de ogen en oren eens open ? Of zijn het net zij die opdracht geven aan 't CAW om er met de grove borstel door te gaan ?

Anneke en Tine, dikke knuffel voor jullie beiden. Ik weet hoe ellendig het is. Maar we duimen hier allen met jullie mee !

anneke80
Berichten: 156
Lid geworden op: 20 september 2009, 14:05

Bericht door anneke80 » 31 mei 2010, 21:05

Hier gaat het intussen wat beter. Onze argumentatie is af. Nu is het nog afwachten op een datum dat we moeten verschijnen. Ik houd jullie zeker op de hoogte.

Trie
Berichten: 74
Lid geworden op: 12 maart 2010, 18:06

Bericht door Trie » 31 mei 2010, 21:20

Amai, dat is wel héél snel ! Jullie zijn er goed ingevlogen dan !
Gaan jullie zonder advocaat verder dan ?
Hopelijk krijgen jullie snel een datum van de JRB.

Succes ! We duimen volop.

galgo
Berichten: 142
Lid geworden op: 4 september 2009, 10:44

Bericht door galgo » 1 juni 2010, 7:26

Hoikes,

tussen al het slechte nieuws voel ik me bijna schuldig om met goed nieuws af te komen...
JRB heeft ons ook goedgekeurd!!! op 8 juni is het de definitieve uitspraak en dan is het wachten op de brief om dan vliegensvlug ons bundeltje bij fiac af te geven. Alles ligt klaar enkel nu wat wachten op die brief...
Gisteren met foto's en prenten en handen en voeten aan mijn bijna dove opa gaan uitleggen dat er een babytje komt. Hij ligt in het ziekenhuis en ik mocht staan roepen voor het hele zienhuis dat we een kindje adopteren :D

dinootje
Berichten: 724
Lid geworden op: 14 december 2009, 14:36

Bericht door dinootje » 1 juni 2010, 10:28

@ tine en filip : allé zeg, hoe is 't mogelijk? Ik wens jullie veel succes en energie toe om hiertegen te argumenteren!

@ anneke : succes bij de jeugdrechter!

@ galgo : proficiat!!!!

Wij mogen vrijdag naar de jeugdrechtbank, ik heb al eens gebeld en het definieve vonnis volgt dan 2 weken later. Dus als alles meezit kunnen we ons nog inschrijven bij RoH tegen einde maand. :D

tine en filip
Berichten: 83
Lid geworden op: 13 januari 2010, 17:46

Bericht door tine en filip » 1 juni 2010, 10:54

Aan iedereen van harte dank voor jullie steunende berichtjes!
Ook aan alle PB verstuurders : dank jullie wel.
Wij zijn volop bezig met onze tegenargumentatie voor te bereiden ... ik hoop dat het mag baten anders houdt het op voor ons en daar zou ik het ontzettend moeilijk mee hebben.

Ik hou jullie op de hoogte.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast