hebben degenen met innestelingsproblemen al eens aan acupunctuur gedacht? dat is het enige dat echt kan helpen op dat vlak, met kruiden en naalden. ik ga bij dé specialist ter zake: johan roose, een crème van een vent, hij geeft je hoop en goesting om verder te doen en leeft ontzettend mee. en ik voel gewoon dat mijn lichaam al veel verbeterd is.
katrien, veel succes met je mega-klant, waw!
en stefi, amai zeg, wat een oogst!!!!!!!!!!!!! jij kunt echt een tijdje voort nu. ik duim voor je! en het is waar wat de vroedvrouwen zeiden: véél rusten en veel drinken en veel op je (ook al is hij pijnlijk) buik duwen, masseren, dan schieten de lymfeklieren in actie en dan wordt het vocht gedraineerd. want lege follikels vullen zich met vocht en dat komt in je buikholte terecht en dat kan pijn geven. dat had ik dinsdag ook. was na 1 dag over, maar ja, ik had ook maar 7 follikels natuurlijk.
en dan het mega goeie nieuws van mijn kant: ik heb 2 toppertjes teruggeplaatst gekregen!!!!!!!! nog nooit toppertjes gehad. het waren voorbeeld embryo's ze voldeden aan alle criteria. dus ik ga helemaal voor die tweeling!! ik ben zo blij. echt, ik had een euforisch gevoel toen de laborante mij de uitleg kwam doen. dit is wat ik wilde van deze poging en het is gelukt! met de nodige spanning, maar nu is het wel gelukt. ik blijf ook volgende week hele week thuis en ga gewoon ontzettend veel rusten. voor die 2 boelekes hierbinnen
bedankt lieverds, voor al jullie duimen, het heeft geholpen. nu op naar de23ste voor BN en de nieuwe toppic van glenys.
trouwens, nee merel, ik was het niet, ik mocht pas deze namiddag gaan. maar iedereen is daar supervriendelijk é!?
fijne avond, ik ga brothers&sisters kijken, heel fijne serie!
xxx