In / vol verwachting voor begin 2011

Plaats reactie
Engel0405
Berichten: 852
Lid geworden op: 5 mei 2010, 14:22

Bericht door Engel0405 » 1 juli 2010, 10:18

Proficiat Veerle!!!:D

Heb je de hartjes gehoord ?
Wow een tweeling, dat wordt idd een gezellige groot gezinnetje hè! FIJN :!:

Beesje
Berichten: 273
Lid geworden op: 5 oktober 2009, 16:03

Bericht door Beesje » 1 juli 2010, 11:04

Ook onze eerste echo zit er sinds gisteren op! De paar uurtjes voor de echo was stress stress stress. Stel dat er niks te zien gaat zijn?? Maar er was een heel mooi flikkerend hartje te zien! (wel geen geluid bij). De echo was ook niet vaginaal, wat al een meevaller was. Ons beebje is nu al 12 mm groot, en had een hartslag van 161/min. Perfect zei de vroedvrouw! (of eigenlijk vroedman). Het is er dus maar eentje, wat op zich wel een geruststelling was. Twee hadden superwelkom geweest, maar had toch wel wat schrik voor zo'n zwangerschap. Het was zo'n supermoment! Eindelijk begon het zo een beetje door te dringen. Hoewel het nog altijd superraar is dat wat ik daar op het scherm zag in MIJN buik zit :) Nu nog een afspraak maken voor een volgende echo, maar dan in mijn plaatselijk ziekenhuis. Jipie, niet meer naar Leuven!!

En bedankt voor de tip Engel, we hebben het gefilmd :) (Mocht eigenlijk wel niet, maar hebben enkel het scherm gefilmd).

Bij mij nog niet echt een buikje te zien, maar ik voel dat alles serieus begint te spannen. Moest wel mijn bovenste knoopje van mijn hemdje losdoen, anders sprong het eraf denk ik :D

PROFICIAT VEERLE!!

Engel0405
Berichten: 852
Lid geworden op: 5 mei 2010, 14:22

Bericht door Engel0405 » 1 juli 2010, 11:16

@Beesje: fantastisch meid..Das genieten hè zo'n echo !!!
De filmtip is eerder een doorgeeftip, heb die zelf ook gekregen en al gretig gebruik van gemaakt.

Het leuke daaraan is dat je achteraf nog van je beebje kan genieten en soms dingen ontdekt die je niet bij de dokter gezien hebt.

Ik was ook trots op het hartje de eerste keer, en daarna dat het beentjes had. hihi.Ach het zijn toch zo'n momenten om te koesteren, als je daar dan beelden van hebt, maakt dat je geluk nog intenser..

Momenteel ben ik vooral ongelooflijk fan van het feit dat ons Kersje/Sjakie zat te springen in mijn buik op 12.5w. Want uiteindelijk slapen ze toch veel en is het echt veel geluk hebben om ze te zien bewegen. Maar zalig dat dat is ! Krijg er maar geen genoeg van om ernaar te kijken.Heel dat lijfje zo WOEPS en het had zelfs 2 verschillende technieken om te wippen hè.. (zo trots als een pauw ben ik daarover..gek hè :oops: )

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 1 juli 2010, 11:18

helemaaaaaaaal niet gek! Genieten noemen ze dat :wink:

Engel0405
Berichten: 852
Lid geworden op: 5 mei 2010, 14:22

Bericht door Engel0405 » 1 juli 2010, 11:34

@ GG
Schoorvoetend, maar ja ik geef het toe: ik geniet.

Ik verbaas mezelf hoor, dat ik dat de laatste dagen zo goed kan. Best toch vroeg id zwangerschap in vgl met andere meiden: ik ben nog niet eens 14 weken en ondanks de onwetendheid voor resultaat vd combinatietest..

Om mezelf dan te beschermen blijf ik toch vasthouden aan mijn regeltje dat we niet gaan zoeken naar een naam voor we het geslacht weten (elk gesprek daarover wordt heel vlug afgeblokt). Ik zou ook met vragen meterschap en peterschap willen wachten bv tot na structurele echo, maar ergens zit ik toch wel te trappelen om 'VRIJ' te zijn. Gewoon volle bak genieten, en helemaal op te gaan in het feit dat we een kindje verwachten.

Nu zeg ik nog constant: als alles goed blijft gaan..

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 1 juli 2010, 12:50

Veerle V. en Beesje, Proficiat met jullie echo's. Geniet ervan!

Engel,ik ben gisteren ook laat in mijn bed gekropen (1 u.!) en ik ben er nu nog altijd moe van.

We moesten gaan eten bij kennissen en hoewel ik me wel geamuseerd heb was ik niet helemaal op mijn gemak omdat de man van het koppel regelmatig een jointje opstak.

Op hun vorig appartement deed hij dat altijd op het terras buiten omdat hun living heel klein was, maar nu wonen ze op een groter appartement en deed hij het grotendeels binnen.

Nu doet iedereen thuis waar hij zin in heeft en ik heb geen probleem met jointjes maar omdat ze nog niet weten dat we zwanger zijn kon ik me natuurlijk niet telkens effe verwijderen, dus heb ik daar een groot deel van de avond die dampen proberen te vermijden, maar de geur alleen al was soms teveel van het goede. :(

En mijn man die bleef maar plakken terwijl ik onder tafel tegen zijn voet aan het stampen was, terwijl ik als BOB van dienst nog een half uur terug naar huis moest rijden, dus zijn we maar tegen 12.15 vertrokken. :evil:

Maar ik heb vannacht wel heel goed geslapen! :wink: Misschien van de hele avond mee te 'genieten' van die dampen, maar ik hoop dat het geen negatieve invloed gehad heeft op het babytje...

Groetjes,

LB

dinootje
Berichten: 724
Lid geworden op: 14 december 2009, 14:36

Bericht door dinootje » 1 juli 2010, 14:46

ALs je hier enkele dagen niet meeleest, heb je heel wat inhaalwerk!
amai toch al enkele tweelingen hier, leuk!
ik heb binnen 12 dagen eindelijk de 12-weken echo, waarna ik volgens de gyn zeker zal weten dat ze met 2 gaan blijven!

De eerste week was het echt benauwelijk, een heleboel praktische vragen en schrik dat ik het einde van de zwangerschap en het begin met de baby's thuis niet aan zal kunnen. Ventje heeft daar helemaal geen last van, hij zegt dat het veel leuker zal zijn met 2 erbij.. Ik ben in elk geval blij dat mijn zoontje al 9 is en dat hij geen verzorging meer nodig heeft en dat ik op hem al goed kan vertrouwen. Hij heeft natuurlijk ook zijn noden maar is toch anders hé. Ik heb bewondering voor iedereen met een tweeling met een kleuter erbij!

Mijn vermoeidheid begint eindelijk wat af te nemen, nu is het niet meer heel de dag door, maar bij momenten dat ik me niet wakker kan houden.
Nog 10 weken werken en dan kan ik thuisblijven! Ben wel blij want het wordt zwaar. Zal ook leuk zijn voor de zoon dat ik heel het schooljaar thuis zal zijn!

Ondertussen hebben we het er uitgebreid over gehad, en met 2 baby's erbij zullen we hoogstwaarschijnlijk onze adoptieplannen (voorlopig) opbergen. Wij zijn heel blij met dit grote cadeau van moeder natuur, en willen er dan ook ten volle van genieten en ons gezin met al 3 kinderen alle kansen geven, ook financieel. Wel een dubbel gevoel, maar ja, ons doel van adoptie was ook een kindje van ons samen (zoon heb ik uit vorige relatie)

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 1 juli 2010, 19:47

Hoi hoi dames,

Ik ben stikkapot!

Heb ne gansen dag in den bloedheten bos gezeten voor teambulding van het werk. Mega dikke poten, verbrand, doodmoe maar om op je vraag te antwoorden engel: de knuffelsessie was nice zoals altijd maar nu doodop amai!

Pfff ik kan niet meer!!!

dikke proficiat aan diegenen die de echo gehad hebben geniet ervan!

Ik kijk uit naar dinsdag en acht dagen zodat ik ons minitje ook terug zie! en eindelijk zeker weet of hij/zij geen brusje meegebracht heeft... :lol:

LaBatsa
Berichten: 784
Lid geworden op: 1 september 2009, 14:49

Bericht door LaBatsa » 1 juli 2010, 20:08

Vandaag de lang verwachte echo gehad! 't Was direct duidelijk te zien: 1 vruchtzakje (oef!) met daarin een wormpje mét kloppend hartje! Ik was er compleet sprakeloos van. Eindelijk begin ik er een beetje in te geloven. Eens er hartactiviteit is, is de kans klein dat het nog misgaat, maar het is mij al eens overkomen, dus echt gerust zal ik maar zijn als ik de 12 weken heb gehaald. En dan nog, mijn zorgen zullen pas echt voorbij zijn als ik een gezond boeleke in mijn armen kan houden.
Dit was de laatste keer bij de prof, binnen 2 weken moet ik op controle bij mijn eigen gyn.

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 1 juli 2010, 21:25

LaBatsa, Proficiat! Het doet goed zo'n kloppend hartje te zien en te horen hè?

Maar echt gerust zijn we nooit niet hè en ik ben net zoals jij. Ik zal pas gerust zijn als we een binnen 6 maanden en 1 week een gezonde baby in onze armen kunnen houden.

Geniet van de goede echo en op naar de 12 weken!

LB

veerle.v
Berichten: 99
Lid geworden op: 20 november 2008, 12:15

Bericht door veerle.v » 2 juli 2010, 11:52

Hey,
allemaal bedankt voor de felicitaties!
het is precies of het eten geraakt er nog moeilijker in en de misselijkheid wordt nog erger. Hopelijk betert dit snel, want ben op die enkele weken al 3 kg afgevallen.

Dinootje,
Heb zowat hetzelfde voor: toch even benauwelijk dat er een tweeling op komst is. Ik werd vannacht wakker rond 2u, en ben beginnen denken: zal de zwangerschap niet te zwaar zijn, ga ik de 40 (of ja 37 weken) halen, hopelijk wordt het geen keizersnede, help: ik zal er gigantisch uitzien, hoe moet ik in godsnaam borstvoeding geven aan een tweeling,enz...
M'n man denkt al eerder aan de praktische kant: kuisvrouw voorzien, hulp in huis de eerste weken na de bevalling, welke verbouwingswerken moeten er nog gebeuren, enz...
En ja, dan hebben we nog onze kleuter, die ook wel nog genoeg aandacht zal moeten hebben.

Onze ouders en m'n zus reageerden superenthousiast! Ze hopen denk ik nu eindelijk op ook een 'kleindochter'.

Mag jij al zo vroeg stoppen met werken? Ik mag volgende week naar m'n gewone gynaecoloog en zal het dan wel horen.

Veerle

Engel0405
Berichten: 852
Lid geworden op: 5 mei 2010, 14:22

Bericht door Engel0405 » 2 juli 2010, 12:03

@Veerle: de hormoontjes draaien duidelijk op volle toeren, je bent nu al vanalles ah bedenken voor als jullie 2 schatjes er zijn. Denk dat het niet evident is met 1 spruit en daar nog 2 kleintjes, heel eerlijk gezegd, MAAR niet ondoenbaar hoor! U CAND DO IT girl!

Tof hè als mensen enthousiast zijn.. Sinds ik het in de omgeving heb verteld, krijg ik zoveel positieve reacties, dat ik me spontaan opgewekter voel en meer geloof in ons Kersje/Sjakie.

@LaBatsa: zaaaalig! Geloof toch al maar in je beebje, het is al heel flink geweest om zo al een hartje te tonen, toch!

@kim. Heb je echt zoveel last van je voetjes? Is dat iets dat je altijd hebt?

Ahja na het knuffelen moeten we direct slapen hè, geen naspel :D

Idd op nr de volgende echo, de mijne over woensdag 8 dagen!

dinootje
Berichten: 724
Lid geworden op: 14 december 2009, 14:36

Bericht door dinootje » 2 juli 2010, 13:38

Veerle,
mijn gyn zet je zowieso thuis op 20 weken als je een tweeling verwacht, ze doet dat om vroeggeboorte zoveel mogelijk te vermijden.

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 2 juli 2010, 13:40

Engel meisje ik ben op mijn 18e geopereerd aan mijn enkel en sindsdien heb ik dat al wat makkelijker maar nu door zwanger te zijn is het echt een hel! Ik zie af met die warmte niet te doen en moe dat ik ben, nog nooit gehad, mijn vorige zwangerschap had ik buiten maagzuur van niets last!

Ooo wat kijk ik ook uit naar de volgende echo! Heb hier al een boek van dreambaby laten komen zodat ik al eens kon kijken wat ik allemaal wil (ook al heb ik veel van mijn zoontje).. zalig om zo al te kunnen plannen!

Beesje
Berichten: 273
Lid geworden op: 5 oktober 2009, 16:03

Bericht door Beesje » 2 juli 2010, 13:53

Voila, net afspraak gemaakt voor de 12-weken echo! Nog zo lang wachten ... 6 augustus. Ik kon ook al een paar dagen vroeger, maar waarschijnlijk zijn we dan op reis, dus moeten we er van genieten nu we nog kunnen he! Nog 36 dagen wachten om ons dinootje nog eens te zien! :D
Wat doen ze dan allemaal precies op die 12-weken echo en wat kom je dan allemaal te weten? En wat is die combinatietest eigenlijk?

De gelukzakjes:
Engel0405, bijna 13w zwanger van Kersje, uitgerekend op 4/1/11 (echo op 14/07)
LittleBean, 10w zwanger van Little One, uitgerekend voor 22 januari.
Else, 7w en 2d zwanger van jip en janneke, uitgerekend 21 januari.
Dinootje, zwanger van twee bubbeltjes, 22 januari 2011 en 1 adoptiekindje, ?
Sahra, 9w zwanger van 'sprankeltje', uitgerekend voor 1/2/11, bloedafname op 10 weken, echo3 op 23/7
Eef, zwanger van Oekedoeleke, uitgerekend op 3 februari 2011 (echo 3: 9/7)
Annes, zwanger van ukje, wordt verwacht op 7 febr!
Glenys, 7w en 1d zwanger van Knabbel en Babbel, uitgerekend 8/2/11
Qwint, 6w en 1d zwanger van musje,uitgerekend 8/2/11, eerste echo op 22/6.
San, 7w zwanger van prutske, uitgerekend 11/2/11, volgende echo 12/07
Beesje, 7w zwanger van 'Dinootje', uitgerekend 12/2/2011, echo2 6/8
Yes, zwanger en uitgerekend voor 15/02, volgende echo: 2/07
Repelsteeltje, 5w zwanger van Goudlokje, uitgerekend 21/2/11, 1e echo (7w) op 7/7
LaBatsa, 1 zoontje, 4 IVF/ICSI en 1 cryo tp, VBD 21/2
Pelkie, 5w zwanger van jip en/of janneke, uitgerekend 23 febr (2e zwangerschap)
Kim, zoontje, 5 weken en 5dagen zwanger, uitgerekend voor 23/02, 2e echo 13/07

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten