PICK UP IN NATUURLIJKE CYCLUS - IEM ERVARING MEE?

ICSI Forum
Plaats reactie
Julie10
Berichten: 106
Lid geworden op: 1 maart 2010, 17:00

Bericht door Julie10 » 20 september 2010, 13:23

Hey meisjes

Loelie, nu heb ik toch wel niet net hetzelfde meegemaakt zeker! Had vanochtend pick-up, maar het was ook een lege follikel! Nu ik was er wat op voorbereid hoor, het ging deze keer ineens veel sneller dan de vorige keren. Het is natuurlijk nooit leuk, maar doordat ik het een beetje verwacht had, kwam het minder hard aan. De arts en verpleegkundigen waren wel supersympathiek en volhardend, ze bleven maar zoeken en kleinere follikeltjes aanprikken om te zien of daar niets meer inzat.
Nu weer wachten tot mijn nieuwe cyclus start, volgende maand gaan we het allebei beter doen hè! Het is inderdaad zo dat er soms gewoon een follikel rijpt waar geen eicel inzit.

Loesje, zo leuk dat je een nieuwe kitten hebt gevonden! En dan nog verre familie van je kat, dat kan niet anders dan voorbestemd zijn! :D
Heb jij al een echo gehad intussen? Veel succes, voor jou moet september wél een supermaand worden, ik duim voor jou!

Julie

loesje
Berichten: 568
Lid geworden op: 3 juni 2009, 9:41

Bericht door loesje » 21 september 2010, 14:52

Hoikes iedereen,

Ja Julie het is balen hé als het een leeg follikeltje is.
Ik ben vandaag moeten gaan voor een eerste echo. Het is waarschijnlijk nog te vroeg er zaten drie kleine follikeltjes en mijn hormonen stonden ook nog niet goed. Raar want de vorige keren had ik op dag 8 al een heel mooie follikel en moest ik al mijn pregnyl zetten. we zullen maar wachten op ons telefoontjes hé, er zit niets anders op.

Ja leuk hé van mijn katje :D Ik kan niet wachten tot het groot genoeg is om het mee naar mijn huis te nemen. Hij zal vertroeteld worden als een baby'tje met zijn over over grootvader dat over hem zal waken. Haha hoor mij bezig, mijn ventje zou het moeten horen. Hij zou denken dat ik rijp ben voor een instelling :roll:

Julie10
Berichten: 106
Lid geworden op: 1 maart 2010, 17:00

Bericht door Julie10 » 22 september 2010, 9:06

Hey Loesje

Ik zou dat katje net zo bemoederen als jij hoor, mmm zo'n lief zacht pluisje, wie wordt daar niet helemaal week van :D

Bij mijn vorige pogingen had ik ook telkens bij de eerste echo's een paar follikels en dan bij echo 3 zat er plots een dominante follikel. Telkens als je denkt dat je weet waar je je kunt aan verwachten, is het toch weer anders hè. Ik hoop dat het de volgende keer ook weer wat trager gaat bij mij en dat er een mooi eicelleke kan rijpen. Morgen dan opnieuw echo? Veel succes!

Loelie en Lynn, alles ok met jullie?
Aan het wachten op de start van een nieuwe cyclus?
Ik vermoed dat ze bij mij pas begin oktober terug zullen doorkomen, dat de dagen maar snel voorbij vliegen nu!

Groetjes

Julie

Loelie
Berichten: 130
Lid geworden op: 31 maart 2010, 17:21

ICSI in natuurlijke cyclus

Bericht door Loelie » 22 september 2010, 9:36

Dag Julie,
zo erg dat jij ook een leeg follikeltje had :shock: !
Heb het nu pas gelezen. Ja, bij mij ging het ook veel vlugger dan gepland, op dag 7 was mijn PU al.
Op naar volgende maand hé :) , dat onze regels er vlug mogen aankomen, bij mij zou het begin oktober moeten zijn.
Heb gezegd in Jette dat ik blijf terugkeren, tot als het gelukt is :D !

Bye,
Loelie

Julie10
Berichten: 106
Lid geworden op: 1 maart 2010, 17:00

Bericht door Julie10 » 22 september 2010, 11:21

That's the spirit Loelie! Toen ik vertrok in Jette heb ik ook gezegd "tot volgende maand hè!" :D We zullen samen aftellen tot oktober, dan moet en zal het een betere poging worden!

Julie x

lynn1209
Berichten: 477
Lid geworden op: 4 mei 2009, 22:55

Bericht door lynn1209 » 23 september 2010, 18:48

hey hey,

hier alles dik in orde. Juist twee weekjes vakantie gehad en het heeft verschrikkelijk deugd gedaan. Spirit is weer up!
K ben volop aan het wachten op mijn ms, normaal gezien zouden ze morgen of overmorgen moeten doorkomen. Dan starten we met onze eerste poging van de reeks.
T is best wel spannend want alles is zo nieuw. Nieuw centrum, geen hormonen,... K hoop dat het eens van een leien dakje loopt, maar met het 'geluk' dat we tijdens dit avontuur al gehad hebben, vrees ik er een beetje voor. K heb nog geen enkele vlekkeloze stimulatie/pu/tp achter de rug, gelukkig wel 2 tps op 3. Nu is de kans toch nog een tikkeltje kleiner, maar we zien wel wat het geeft.

Moeten jullie eigenlijk ook steeds op afspraak bij de dokter mocht er geen tp plaats vinden? K heb van de counseling al afspraken gekregen voor tussen elke ronde eens te gaan horen mocht dat het geval zijn, indien er wel een tp is moet ik gewoon afbellen. Misschien is dit omdat het de eerste maal is?

Alvast veel succes iedereen!

Julie10
Berichten: 106
Lid geworden op: 1 maart 2010, 17:00

Bericht door Julie10 » 27 september 2010, 14:57

Hey Lynn

En nieuwe cyclus intussen al begonnen? Ik vond het de eerste keer ook allemaal heel spannend, maar je zult snel genoeg ondervinden dat het veel minder belastend is in natuurlijke cyclus. Ik vond die echo's bijvoorbeeld al veel leuker, ik wist dat ik maar 1 follikel moest verwachten. Bij een gestimuleerde cyclus was het telkens een teleurstelling om te zien dat er maar drie follikels waren. Toen vond ik drie follikels een tegenvaller, nu ben ik heel blij als er 1 mooie follikel klaar zit om opgepikt te worden :-)

Ik ben niet op gesprek moeten gaan bij onze arts toen er geen tp was, maar heb er de tweede keer wel zelf om gevraagd. Maar laat je vooral niet afschrikken door mijn verhaal, de andere dames hier hebben wel zo goed als elke keer een tp gehad hoor!

Ik duim voor je en wens je alvast heel veel succes toe!

Julie

loesje
Berichten: 568
Lid geworden op: 3 juni 2009, 9:41

Bericht door loesje » 28 september 2010, 20:53

Hallo iedereen,

I'm back, ik had wat internet probleempjes en omdat mijn vriend en ik beiden leken zijn in computers en dergelijke waren we aangewezen op de goodwill van een vriend en tegen dat hij tijd had om even te komen kijken waren we weer een week verder.
Ondertussen heb ik opnieuw een PU had. De zoveelste in de rij. Ze hebben een eicel gevonden en nu is het aftellen naar zaterdag. Ik heb nu geen risico genomen en ik heb de eerste twee weken van oktober verlof genomen. Nu moet het echt wel gaan lukken.

Lynn, ik ga nooit op gesprek na een mislukt poging hoor. Ik doe mijn drie pogingen in natuurlijke cyclus en dan pas ga ik op gesprek. Ze vertellen je toch niets nieuws dat je nog niet weet. Ik ben na mijn laatste mislukte poging geweest en het enige wat de dokter mij wist te vertellen was dat hij het raar vond dat ik nog niet zwanger was en dat ik de hoop nog niet mocht opgeven. En dat we gewoon verder zouden doen zoals we bezig waren. Ik was wel wat teleurgesteld. Ik vond nu niet dat ik daarvoor speciaal naar Brussel moest rijden :shock:

A

lynn1209
Berichten: 477
Lid geworden op: 4 mei 2009, 22:55

Bericht door lynn1209 » 28 september 2010, 23:40

hey,

Julie, mijn cyclus is ondertussen gestart. Donderdag ochtend heb ik bloedafname om te zien of alles gunstig is om te starten en dan zijn we officeel begonnen.
Afschrikken doet je verhaal mij niet, hoor. In een natuurlijke cyclus moet je er rekening mee houden dat het niet tot een tp komt, de kans is toch een pak kleiner dat er een goed embryo overschiet. Met stimulatie had ik altijd maar 1 goed op 3 bevruchtingen dus de kans is reeel dat er eens geen tp plaatsvindt. We zien wel

Loesje, veel succes zaterdag! En geniet maar van je vakantie! T kan maar helpen om je tot rust te brengen en hopelijk is het de goeie keer!

Toch wel raar, die afspraken bij de dokter die ik gekregen heb. Hijzelf zei ons dat hij ons pas terug wilde zien als ik zwanger was of als er 3 tp geweest waren. Maar op de counseling beweerde de vroedvrouw dat indien er geen tp was, ik niet kon starten voor ik de dokter terug gezien had. Nuja, maar hopen dan dat de tp doorgaat en dat we niet voor niets naar Brussel moeten rijden.

Groetjes en iedereen een pracht oktober toegewenst!

Loelie
Berichten: 130
Lid geworden op: 31 maart 2010, 17:21

ICSI in natuurlijke cyclus

Bericht door Loelie » 29 september 2010, 9:41

Hey, dag allen,
vandaag mijn regels gekregen & morgen BN laten doen. We zijn weer begonnen :D !
Loesje, wens jou heel veel succes toe zaterdag.
Véél geluk ook aan iedereen deze maand !

Liefs,
Loelie

loesje
Berichten: 568
Lid geworden op: 3 juni 2009, 9:41

Bericht door loesje » 29 september 2010, 12:36

Hallo iedereen,

Net telefoon gekregen van Brussel, bevruchting is mislukt dus geen TP zaterdag :( .
Ik begin meer en meer te geloven dat een kindje voor ons niet zal weggelegd zijn. Heb al 12 puncties had en nog steeds niets.
Nog 5 puncties te gaan en dan zitten mijn betaalde pogingen erop. Dan is het gedaan voor ons, heb er al eens met mijn ventje erover gehad en we zijn voorlopig niet van plan om het zelf te gaan financieren.
We zullen zien wat de toekomst brengt

Aan al de rest veel succes voor de maand oktober

Julie10
Berichten: 106
Lid geworden op: 1 maart 2010, 17:00

Bericht door Julie10 » 29 september 2010, 19:49

O Loesje, vind het heel jammer voor jullie. Maar komaan he, meisje, de moed niet opgeven! Moeilijk gaat ook! We moeten blijven doorgaan en telkens opnieuw proberen, hoe zwaar het soms ook is. Weet dat je er niet alleen voor staat, ik weet wat je doormaakt. Ken die twijfel en angsten maar al te goed. Maar we gaan ons niet laten doen hè, wij twee gaan daar in Jette gewoon voor twee mirakelbaby's zorgen :-)

Samen strijden tot het bittere einde, akkoord?

Laat het nu maar weer even bezinken, morgen is een nieuwe dag en stilaan zul je weer wat moed verzamelen om er nog eens tegenaan te gaan. Ik denk aan je, dikke knuffel.

Julie

Loelie
Berichten: 130
Lid geworden op: 31 maart 2010, 17:21

ICSI in natuurlijke cyclus

Bericht door Loelie » 30 september 2010, 10:40

Hallo allemaal,
@ Loesje : hoe is het met jou ? Hopelijk al een beetje bekomen. Zoals Lynn zegt, blijven doorgaan, iedereen moet er door... hoe moeilijk het ook is. Vind het echt jammer voor jou. Op naar de volgende hé.

Vanmorgen BN laten nemen in Gent & de verpleegster die de BN deed, vroeg hoe lang ik dit ging doen & mocht het niet lukken dat ik zeker door moest gaan met mijn leven.
Ik weet dat die idioten het goed bedoelen, maar het is beter dat ze hun smikkel houden want ze weten bij God niet over wat ze praten.
Heb haar gezegd dat ik blijf doordoen zolang mijn pogingen door de mutualiteit betaald worden :lol: .

Mijn bazin gistermiddag ook : " en is het nog niet gelukt ?" Bemoedigend is toch wat anders, enfin.
Ik reageer er gewoonweg niet meer op, lijkt me het best.

Nu afwachten op het telefoontje van de monitoring.
Groetjes,
Loelie

Noa
Berichten: 1820
Lid geworden op: 1 september 2008, 10:44

Bericht door Noa » 30 september 2010, 12:02

Loesje, ook van mij een hele dikke courageknuffel, het is allemaal f*cking oneerlijk.

Allemaal veel succes verder, dat het geluk nu eens aan jullie zijde mag staan. Hoe je het ook draait of keert, ons leven wordt ons voor een deel "afgepakt". Dus Loelie, met jou ben ik het ook helemaal eens, dat iedereen die er niet mee te maken heeft, zijn smikkel maar houdt. Het trekt op niks.

loesje
Berichten: 568
Lid geworden op: 3 juni 2009, 9:41

Bericht door loesje » 30 september 2010, 13:19

Ja, die commentaren die je van de mensen krijgt werken ook dikwijls op mijn zenuwen.
Vooral die zin 'Je bent er teveel mee bezig' doet mijn haar rechtstaan. En die zin komt dan meestal van mensen die zonder problemen kinderen hebben gekregen. Het waarschijnlijk wel goed bedoeld maar op zo'n momenten zouden beter hun mond houden want ze beseffen niet hoe zwaar het is.
Weet iemand eigenlijk hoeveel het zou kosten om een ICSI in natuurlijke cyclus zelf te financieren? Heb mij laten wijsmaken dat het goedkoper is dan een gewone ICSI omdat er weinig medicijnen aan te pas komen.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten