Hey meiden, sorry dat ik een paar dagen niet gereageerd heb, maar de schrik en de zenuwen zaten er goed in.
*nat*, ik hoop dat het al wat beter gaat, ik had er zo'n goede hoop op. Ik zit nog op ander topic ook en woe was er ook iem die op een tel wachtte voor een cryo-tp... Ook neg nieuws...
Ik kan m'n eigen wel voor de kop schieten, zit maar te vertellen dat ik niet 100% geloof in de cryo's... Jullie hebben zelf de kans niet gehad om het tegendeel te bewijzen

!
Ik hoop echt voor jou *nat* dat je voor je aller, allerlaatse poging gaat, een super embietje of 2 teruggeplaatst krijgt en pos nieuws en dan kan je mee supporteren voor ons!
Noa, piep, hier ben ik weer! Hoe is het met jou? Je ms al? Was voor het einde van de week hé... Hoop dat je niet te lang meer moet wachten, je wacht al lang genoeg!
Clau, wanneer mocht jij op echo? Hoe is het met jou? Niet te veel last van misselijkheid

? Eindelijk nog iemand die onderaan het lijstje mag staan! Hoop dat er snel andere volgen dat we dit topic kunnen afsluiten.
Ringling, je klinkt al stukken beter, waarsch ook meer ontspannen door jullie nieuwe huisje! En als ik het goed gelezen heb, mag je ook terug starten? Goed zo!
Mie, jij vandaag terug bn? Spijtig dat ik het moet zeggen, maar hopelijk staat je hcg ook terug op 0, dat je ook terug verder kan. Hebben de dokters iets gezegd over je hcg? Er is toch innesteling geweest? Probeer toch een beetje van dit zonnige weekend te genieten en hopelijk volgende keer een pos resultaat met een hcg die vlug stijgt!
Duyck, veel succes met je cryopoging! Zeker wat laten weten als je zwanger bent hé, dat je je ook onderaan het lijstje kan toevoegen!
Web, leuk dat je nog eens komt piepen, het doet goed af en toe nog eens de zwangeren onder ons te horen!
Kruimel, bij jou van 't zelfde hé. Doet me goed te horen dat jij bij je laatste poging niets gelaten hebt. Ik heb een beetje schrik voor deze poging, omdat ik sedert deze week een zware werkweek achter de rug heb en volg week zal niet veel beter zijn, maar als ik hoor dat jij op niets gelet hebt, zal het ook wel geen kwaad kunnen dat ik zware inspanningen moet leveren volg week.
Beurtflight, laat je maar eens goed gaan! Geniet van de kleine dingen en de lekkere dingen en kom als je je er terug klaar voor bent terug! Dikke knuffel!