ex-IVF/ICSI-clubje

Plaats reactie
clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 7 oktober 2010, 20:02

ben blij dat je je beter voelt :) verzorg je maar goed. Nog een klein weekje dus, gaat zo traag om he ;)
wij mogen de 25ste voor de eerste keer op echo gaan :) die 3weken zijn erger dan de ww :)

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 7 oktober 2010, 20:06

ach object, wat jammer voor je!
mijn zus maakte precies hetzelfde mee en is intussen bijna 20 weken gezond zwanger van haar dochtertje. naar het schijnt komt dit op 3 vd 4 beginnende tweelingen voor: dat het minst sterke sterft en zijn/haar energie aan zijn/haar broertje/zusje schenkt.
ik duim voor je!

en voor ons allemaal.
isolde, amai, geleden van 23/9, dat is al efkes geleden. maar ze zullen aan de waarde toch wel kunnen inschatten of je 'op schema' zit hoor. tomorrow, tomorrow :lol:
ik voel me goed vandaag. af en toe menstruatiepijn (joepie, een symptoom!) en volgens ventje groeien borsten al. HAHA, dat is wishful thinking van zijn kant want ik heb nogal kleine boobies :lol:
tot morgen
xxx

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 7 oktober 2010, 22:05

Clau dat wachten op die echo's steeds, het duurt toch veel te lang he! Waarom beperken ze dat toch steeds zo, zeker als je al zo'n lange weg moeten afleggen hebt om zwanger te worden...

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 7 oktober 2010, 22:11

kim: ja is ook echt veel te lang :) tis gewoon om toch een bevestiging te hebben. ik heb geen bn meer en nog niet echt zwsymptomen. Voel mij eigenlijk ook helemaal nog niet zwanger, als je misselijk bent dan is het wat 'echter' he maarja ik ga niet te hard roepen ;)

l***: lol da zei mn ventje de dinsdag nog, amai die zijn toch precies gegroeid, allé ze voelen veel voller aan 8) haha

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 7 oktober 2010, 22:40

je neemt mijn ventjes woorden uit de mond! :lol: (echt, letterlijk!!)

Desire
Berichten: 3
Lid geworden op: 7 oktober 2010, 14:04

Bericht door Desire » 7 oktober 2010, 23:06

Lieve Allemaal,

Van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe geluk en een droom die uitkomt!
Ik hoop dat iemand van jullie ons kan helpen?
Welke lotgenoot heeft er Menopur over?
Wij beginnen aan onze 9e IVF poging en betalen al 6 pogingen alles zelf.
Alle beetjes helpen, wie heeft er nog wat in de ijskast liggen of in de verpakking waar je niks meer mee doet.
Wij zouden er echt enorm mee geholpen zijn!

Pas goed op jullie zelf!
Liefs,
Desiree

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 8 oktober 2010, 8:22

lieverds,

heb jullie steun nodig.
voel me ellendig, lig te trillen in bed van de stress.
vanmorgen opgestaan met bruinverlies.
ben doooooooooooooooodsbang dat het mis ah gaan is. gisteren had ik ook meer menstruatiekrampen dan anders. niet echt pijnlijk, maar wel duidelijk. en nu bruuinverlies. blijft komen, blijft wel bruin.
ik weet dat dat vaak voorkomt de eerste weken. maar tot gisteren had ik niets en nu...
wel stressy dag gisteren, kan het dat zijn?
goh, ik ben zo bang.
heb me ziekgemeld en blijf in bed tot mijn afspraak straks. wou dat ik ze kon vervroegen, is pas om 12u. en dan maak ik me ook zorgen dat een vaginale echo niet echt bevorderlijk kan zijn natuurlijk...
iemand die me gerust kan stellen?
ik tel de minuten.
en hoop dat de wachtzaal niet weer bomvol zit, als altijd.
borsten zijn ook niet meer 'voller' en buik precies ook platter. of beeld ik me dit in?

xxx

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 8 oktober 2010, 8:27

L***

supergrote knuf hoor! ik kan me voorstellen dat je ten einde raad bent!
Goed idee om thuis te blijven vandaag, maar dan ga je natuurlijk nog meer stressen.

Menstruatiepijn is zowieso niet abnormaal tijdens de zwangerschap. Heb ik de voorbije weken soms ook heel hevig gehad.
Ik hoop zo dat je vruchtje er nog zit en dat je straks een mooi kloppend hartje ziet!
Vraag maar raak aan de gyn en ik hoop dat je zorgen snel van de baan zijn.

Probeer toch wat te ontspannen, al is dat heel moeilijk...

object
Berichten: 226
Lid geworden op: 20 maart 2010, 17:06

Bericht door object » 8 oktober 2010, 9:18

L***
Ik begrijp dat je je onzeker voelt, maar ik heb al meer dan 2 weken bruinverlies en daarvoor heb ik het ook al 2 keer gehad. Bij mijn vorige echo (niet mijn laatste) had ik 2 dagen ervoor ook bruinverlies en redelijk veel en dan was alles nog tiptop in orde. Het is enkel als je echt ROOD bloed verliest, met hevige krampen, dat er gevaar is. Heb ik gisteren nog eens duidelijk gevraagd aan de prof, bruinverlies is veelal te wijten aan je baarmoeder die uitzet en zich voorbereidt op een zwangerschap.
Ik begrijp je bezorgdheid, maar zolang het bruin is, geen paniek. Maar toch, enkel een echo zal je kunnen geruststellen, gelukkig heb je die vandaag.
Ik ga alvast duimen voor een mooi emmietje straks op de echo.
Sterkte de komende uren, maar straks kom je ons goed nieuws melden hé

object
Berichten: 226
Lid geworden op: 20 maart 2010, 17:06

Bericht door object » 8 oktober 2010, 9:29

@Desirée, ik heb jammer genoeg geen menopur over, anders had ik je deze graag gegeven. Veel succes bij jullie volgende poging!

Clau, ik vind het wachten op echo's ook lastiger dan de wachtweken. Doordat alles nu niet perfect verloopt, heb ik wel het "geluk" dat ik wekelijks op echo mag. Ik zou het anders niet volhouden.

L*** het verhaal van jouw zus heeft me echt moed. Bedankt om dat met mij te delen. Als het verlies van mijn éne hummeltje ten dienste is van zijn broertje of zusje, kan ik mij daar bij neerleggen.

Kim ik herrinner mij jou van op andere forums, ondertussen ben je zeker bijna 20 weken? Het is je zo gegund meid. En volgende week terug echo voor jullie, zo spannend. Jouw echo's zijn al van die mooie echo's, bij mij is het allemaal nog zo klein. En mijn echo van gisteren, is er wel ééntje met een dubbel gevoel als ik ernaar kijk, mijn beide hummeltjes staan er nog op, das zo raar. Volgens prof gaat het éne gewoon opdrogen en verdwijnen.

Isolde, we duimen alvast voor een mooie HCG waarde en hopelijk krijg je weldra eerste echo.

hope_4ever
Berichten: 724
Lid geworden op: 17 november 2009, 18:02

Bericht door hope_4ever » 8 oktober 2010, 9:32

l*** alles komt goed meisje positief blijven bruinverlies komt veel voor!!!tijdens de eerste weken van de zwangerschap ook al kan dit nu allemaal niet helpen ik zou ook panikeren maar het komt allemaal wel goed zolang het echt geen rood is kan het echt geen kwaad is meestal zei mijn gyneacoloog dat het beeje verder aant innestelen is en dat er dan meer oud bloed loskomt!!!ik hoop dat het seves vlug aan jou is voor de echo en dat het je goed geruststeld...dikke knuffel!!!

clau ja op die echo wachten duurt het langste he ikzelf krijg iedere week echo want met mijn vorige keer dat ik zwanger was had ik een late miskraam en daarmee!!!ze wil me goed geruststellen!!!

kim ik kan het geloven dat had het geweest he als je niet op tijd was gaan zitten al een geluk van je reflex!!!


isolde ik kijk alvast mee uit naar je bn...laat zeker iets weten he!!!

xx hope..

Kruimel
Berichten: 500
Lid geworden op: 14 mei 2010, 22:53

Bericht door Kruimel » 8 oktober 2010, 9:38

L***, ik heb nu al tijdens mijn hele zwangerschap last van bruinverlies. Soms een paar dagen niet, dan weer wel. Hoort er voor mij blijkbaar bij.
In mijn vijfde week heb ik ook echt heftige bloedingen gehad, compleet met flink wat roodverlies en stukken slijm (sorry...). Had er ook buikpijn bij. Het duurde steeds maar een paar uur, wat voor het ziekenhuis reden was om steeds aan te geven dat ik nog zwanger kon zijn. Heb met 6 weken een echo gehad waarop het vruchtzakje te zien was (grote opluchting) maar die ook weer een bloeding (kje) triggerde. Met 7 weken hartje zien kloppen en inmiddels zit ik op 17+2.

Het kan dus echt goed gaan, zelfs als je elke keer de moed volledig bent verloren. Hoewel ons ziekenhuis zei dat het niet zou helpen mocht het wel echt mislopen, voelde ik me er goed bij om zo plat mogelijk te gaan liggen. Doe waar jij je nu goed bij voelt en veel sterkte nog met wachten!

yes
Berichten: 163
Lid geworden op: 19 februari 2010, 14:18

Bericht door yes » 8 oktober 2010, 9:40

L***: probeer zoveel mogelijk om je kalm te houden! En volledige platte rust. Ik zelf heb ook bloedverlies gehad, bruin en rood verlies! En alles is goed gekomen, heb dan die utro 4x 1 vaginale capsule moeten opsteken en verplichte bedrust voor 3 weken. Maar alles voor dat kleintje é!
meestal is dat bruinverlies te wijten aan je baarmoeder die zich klaar maakt voor je zwangerschap. Ik weet dat je pas op je gemak gaat zijn als je het vruchtzakje zal gezien hebben. Dus nu rusten tot deze middag en dan alles mooi uitleggen aan Dr decleer. Heel veel succes en laat iets weten é! Dikke knuf x

Kruimel
Berichten: 500
Lid geworden op: 14 mei 2010, 22:53

Bericht door Kruimel » 8 oktober 2010, 9:43

Oh, L***, ik moest wel na die eerste bloeding de utro oraal innemen ipv vaginaal. Om het niet verder te triggeren. Geeft heftigere bijwerkingen (mijn maag voelde gelijk een baksteen, was de aftrap van mijn afvalrace), maar alle beetjes helpen.
Misschien even navragen zometeen.

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 8 oktober 2010, 10:21

jullie zijn schatten!
ik wacht verder af. het blijft, maar is niet erger geworden.
voel me al stuk rustiger.
nog n uur!
xxx

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 9 gasten