DVO bijeenkomst waasland

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 9 oktober 2010, 20:45

Een zelfstandige met twee zaken dus? Ik kan het geloven dat hij nooit thuis is!
En hij doet het graag waarschijnlijk... of hij verdient de centjes graag... dan is het idd heel moeilijk om hem te overtuigen om minder te werken. Dikke knuff alvast!

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 9 oktober 2010, 20:51

Diepe zucht en dikke knuff Lisa Marie... Kom jij maar eens lekker klagen morgen. Dat kan ook deugd doen!

Pfff zo'n straatje zonder einde precies hé... :( Ik hoop idd dat je ventje zijn werk graag doet!

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 10 oktober 2010, 10:33

Net nog eens alles doorgenomen om te zien wat we allemaal mee moeten nemen en wat ik alleamaal beloofd heb :lol:

Wij zullen met z'n drietjes zijn. Alleen nog zoonlief goedgemutst krijgen, want hij is na een drukke dag gisteren (familiebezoekjes) nogal zeurderig.
Maar hij kickt op aandacht... dus dat komt waarschijnlijk wel goed.

Tot straks allemaal!

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 10 oktober 2010, 10:46

Ja zeg, jullie gaan wel nog niet op de wandeling vertrekken als wij er nog niet zijn he!

Over een kwartier krijgt Meis haar groentepap, dan probeer ik haar om halftwaalf in haar bed te krijgen, en hopelijk kunnen we dan op een deftig uur vertrekken.

Ze heeft er trouwens sinds vanmorgen twee mooie builen bij. Om stoer te kunnen doen tegen de andere kindjes he :wink:

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 10 oktober 2010, 19:34

we zijn weer thuis !!!!! we vonden het allebei super ! marie had het precies wel voor marB, niet te doen zoals ze naar hem lachtte en lonkte !

Liefje
Berichten: 1369
Lid geworden op: 4 juni 2009, 12:44

Bericht door Liefje » 10 oktober 2010, 19:38

aja! marb zit hier ook te simmen omdat hij Marie zo mist :lol: :lol:
wij zijn veilig thuis, Fientje heerlijk geslapen in de auto. Het was echt super, wat een prachtige najaarsdag ook, alsof we het zo besteld hadden! Merci Sterretje en ventje! En Amber natuurlijk voor het delen van haar speelgoed :D

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 oktober 2010, 19:56

jullie ook bedankt voor het aangename gezelschap. 't was druk en soms wat onwennig maar we hebben elkaar beter leren kennen, en onze kindjes ook.
En heeeeeeeel mooi weer gehad zodat de kindjes ook nog eens buiten kunnen zitten hebben.
wij genieten in elk geval nog na!

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 10 oktober 2010, 20:20

Yep Sterretje ook van hieruit nog eens een dikke dankjewel om de bijeeenkomst te hosten. 't Was weer super he! En dan die prachtige wandeling erbij, jullie wonen toch ook echt heel schoon vind ik (zowel het huis als de omgeving). Ik heb hier nog altijd zo een beetje het gevoel van blozende wangen dat je hebt na een winterse wandeling, je kent dat wel, het heeft mij (en Meis) echt goed gedaan!

Meis heeft voor de verandering eens een deftige dut gedaan in de auto, en nu ligt ze alweer te slapen. Aan het dromen over al de knappe jongens en meisjes van de meeting natuurlijk :wink:

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 10 oktober 2010, 20:26

zo, nu kan ik wat langer schrijven ! ons meisje ligt nu in haar parkje, daarnet zat ze nog op mijn schoot.

Sterretje, ongelooflijk bedankt dat je dat georganiseerd hebt. Bedank ook je ventje van mij !!
Ik ben na de wandeling misschien wat snel vertrokken, maar omdat we zo ver moesten rijden, was het de hoogste tijd. Klokslag 7 uur waren we thuis.

Ik heb ervan genoten, vooral omdat ons meisje zo genoten heeft. Geweldig gewoon zoals zij zich goed voelde !
Ze heeft in de verande trouwens eventjes innig hand in hand gezeten met JD-zoon!
Laatst gewijzigd door lisa marie op 11 oktober 2010, 8:36, 1 keer totaal gewijzigd.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 oktober 2010, 20:39

jaja, er waren koppeltjes gevormd ;) hoewel Léon na jullie vertrek met een ander meisje heeft geknuffeld 8)
't waren trouwens lekkere koekjes.
hopelijk kn we nog eens afspreken, dan geraken jouw koekdozen eens terug tot bij jou!
ook nog bedankt voor de anderen die voor al dat lekkers gezorgd hebben...
Onze hond is dus zelfs nog wat restjes komen 'stelen' ;)

mijn ventje vond het ook leuk, beseft hij eens in het echt wat wij allemaal op dit forum zitten te delen...

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 10 oktober 2010, 20:42

Mannen hè, niet te vertrouwen !
JD-zoon, ik zal het maar niet tegen Marie zeggen, op zo'n jonge leeftijd al harten breken..

Nu ja, zo erg zal ze het waarschijnlijk toch niet vinden, ik heb de indruk dat ze eerder op écht oudere mannen valt, hè marB !
Laatst gewijzigd door lisa marie op 11 oktober 2010, 8:37, 1 keer totaal gewijzigd.

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 10 oktober 2010, 20:43

Sterretje,

Ook van ons een dikke merci voor de gastvrijheid. Sorry dat we je met de afwas en de kuis achtergelaten hebben.
Wij hebben ook genoten van de mooie wandeling! En inderdaad, soms was het wat onwennig, maar 't was wel aangenaam. Zelfs manlief zei dat hij de volgende keer waarschijnlijk wel weer zou meegaan.

Sorry LM en Marie, maar zoonlief is niet zo trouw geweest... jullie waren nog maar net weg of hij begon al aan te pappen met Meis :oops:

Voor zoonlief was de terugweg er wat teveel aan. Maar wat wil je, twee drukke dagen achter de rug en vier keer een uur in de auto. Maar na een verkwikkend badje ligt hij nu al in dromenland.
En manlief... die is frietjes gaan halen :D

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 oktober 2010, 20:44

onze frietjes zijn net op :)
en de afwas en de opkuis was op 1 uurtje gebeurd hoor!

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 10 oktober 2010, 21:54

JD, steek het maar gerust op Meis hoor. 't Was zij die avances aan het maken was. En een rechtgeaarde vent zegt daar geen neen op he :lol:

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 10 oktober 2010, 22:01

Mies,

Een man die geen neen zegt is even schuldig hé. Hij moet ook zijn verantwoordelijkheid nemen hé :wink:
Jaja, jong geleerd...

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 7 gasten