ex-IVF/ICSI-clubje

Plaats reactie
hope_4ever
Berichten: 724
Lid geworden op: 17 november 2009, 18:02

Bericht door hope_4ever » 12 oktober 2010, 13:26

hey ilse thanx meisje!!!en hoe gaat het met jou!!!

hey glenys amai super en dan nog een tweeling!!!proficiat meisje!!!geniet ervan ook al kunnen we dat pas na de bevalling denk ik...

hey kim ocharme toch het houdt echt niet op voor je he!!!ik hoop dat de dag voorbij vliegt en dat het vlug morgen voor je echo time is!!!

hey l*** en hoe gaat het met jou meisje!!!je hebt bijna je echo he...

hier hoop ik dat het vlug half 6 is dan kan ik men babytje zien!!!hoop dat alles nog goed is...straks meer...


xxx hope..

Isolde
Berichten: 316
Lid geworden op: 28 maart 2009, 12:09

Bericht door Isolde » 12 oktober 2010, 13:48

Hoi lieve dames,

Glenys, ik zit je berichtje te lezen en hup daar komen mijn tranen alweer! Ik ben blijkbaar super super gevoelig tijdens mijn prille zwangerschapsweken. Wat je schijft is zoals L*** zegt, heel herkenbaar.

Kim, ik blaas met vrouw en macht woensdag naar je toe. Nog één nachtje slapen!

L***, hoe gaat het daar in je Gentse zetel?

Hej Ilse, ik heb ook heel weinig last. Eigenlijk buiten gespannen borsten en super super emotioneel en gevoelig heb ik geen grote klachten. Voor die constipatie drink ik dagelijks mijn vers fruitsapke en eet mijn meusli maar dat deed ik voordien ook al.

En trrrrr meiden mijn eerste ECHO was idd zalig. Het is er eentje geworden en ik heb het hartje al horen kloppen. Wat een magisch moment. En poep poep zenuwachtig was ik, echt niet normaal. Maar ik moet wel een weekje rusten want ze zagen een "zwarte vlek" en Dr Blokkeel werd erbij geroepen. Zijn bloedklonters die uit de placenta gebrokkeld zijn, volgende dinsdag terug op controle. Zou niet ernstig zijn maar toch best even mee rusten. Dus volgende dinsdag...jeej terug echo. Ik ben er nu wel een beetje geruster in. En eigenlijk dames, ik ben blij met mijn week rust. Ok, ik heb eigenlijk massa's werk maar t zal me worst wezen, niets is zo belangrijk als dat hartje dat ik heb horen kloppen. Niets.

Liefs aan allen
Isa X

zandloper
Berichten: 32
Lid geworden op: 11 november 2009, 13:24

Bericht door zandloper » 12 oktober 2010, 13:50

Ik kom hier mij toevoegen. Na een 1ste cryopoging (bij 1ste IVF) ben ik zwanger maar ik zit met hetzelfde probleem als L***. Mijn HCG stijgt niet zoals het zou moeten.
24/09: 126 (dit was heel goed voor 4 weken = 12 dagen na TP van 2 blastocysten)
01/10: 731 (dit was toch wel laag, maar toch nog binnen een verdubbeling om de 2 dagen)
08/10: 2095 (helemaal te laag, maar een verdubbeling om de 4 dagen meer)

Ik was de dag zelf helemaal onderste boven. Als je dan hoort dan sommigen al in de 10000 en meer zitten, dan bekruipt het angstgevoel je echt. Mijn gyne vertelde dat we de eerste echo (15 okt) moeten afwachten. Het HCG had meer mogen zijn, maar het wil nog niets zeggen. Er maalt vanalles door mijn hoofd, van zeer positief tot zeer negatief. ik wil dit gewoon niet afgeven. Ik heb nog geen bruin- of bloedverlies gehad (hout vasthouden), maar begrijp dat de utro dit perfect kan tegenhouden. Ik probeer zoveel mogelijk te rusten en te hopen dat dit helpt.

L***: we zitten in hetzelfde schuitje en ik hoop van harte dat we allebei een gezond kindje mogen krijgen binnen 8 maand. Het moet gewoon goed komen! Geniet van de zetel :wink:

glenys: proficiat met de 2 zoontjes! Je zult ze wsl al goed voelen daarbinnen

hope 4 ever: geniet van je echo en we gaan duimen dat alles oké is!

xxx

zandloper
Berichten: 32
Lid geworden op: 11 november 2009, 13:24

Bericht door zandloper » 12 oktober 2010, 13:51

Kim 24j, 3 ICSI + 1 mislukte cryo (zoon 21/12/2008 1e ICSI), uitgeteld 23 februari
Kruimel 33j, 4iui, 1 IVF, 1 cryo, uitgeteld 16 maart
Ilse, 33j, 2de ICSI, uitgeteld voor 28 maart ¨
hope 23j 5icsi uitgerekend 17 mei
Imme 28j, 3IUI, 1ICSI, 1e cryo TP uitgerekend 18 mei ( maar door tweeling waarschijnlijk eind april)
Object 36j, 2°ICSI, tweeling, na 7w6d klopt hartje niet meer van één van mijn hummeltjes, uitgerekend 21 mei
trinity, 28j, 3iui, 1icsi, uitgerekend 27 mei
L*** 33j, 6iui, 4ICSI/IVF, uitgeteld voor begin juni, *controle-echo 15/10
Zandloper, 25 j, 1 IVF, 1 Cryo, uitgeteld voor 3 juni, echo 15/10
Isolde 38j, 2ICSI, uitgeteld 4 juni
clau 24j, 2clomid, 4iui, 2IVF (+3cryo tp), uitgeteld +- 10juni, *echo 25/10

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 12 oktober 2010, 14:18

Zandloper ik duim even hard mee als ik met L*** meeduim.

Isa heb gereageerd bij opvolging he... you know :D

Hope geniet er straks van!!!

Haha Glenys je steeks me voorbij in het lijstje :D Nu sta ik niet meer op kop om te bevallen hehe maar wel leuk te weten dat eens jouw twee jongens er zijn de mijne ook dichtbij komt :P

Heb ik nu de indruk verkeerd of zijn hier veel vrouwen uit het Gentse?

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 12 oktober 2010, 14:49

haha, gent is een vruchtbare stad :lol: en helemaal niet katholiek, dus lang leve gentse ivf-ers!

zandloper, we lopen inderdaad helemaal gelijk. lage hcg, het kan nog beide kanten op. echo vrijdag. en uitgeteld (volgens internet dan toch) op 3/6. het MOET gewoon goedkomen, bij alle2.

isolde, goed nieuws voor jou! super! we zullen virtueel samen rusten dus :wink:
ik ben in de serie 'mad men' gevlogen, gehuurd in videotheek. zalig! over reclamebureau in jaren '50. heerlijk tijdverdrijf. net als de krant van de 1ste tot de laatste letter lezen met de zon op mijn benen. ja, zou ik eraan kunnen wennen aan dit luilekkerleven?

glenys, hoe het met mij is? nog steeds in de zetel dus. spannend afwachten tot vrijdag. het is nog heel onzeker wegens heel laag hcg en slechte echo vorige vrijdag (er was enkel vruchtzak te zien, wat veel te weinig is voor 6 weken, het zou wel late innesteling kunnen zijn, daar stellen we nu al onze hoop op, 50/50 zei de gyn).

dinsdag al. nog 3 keer slapen. nog 3 keer véél slapen :lol:
ben relaxed; en word goed verzorgd, dus t komt wel goed!

dikke kus

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 12 oktober 2010, 15:32

ja lap, ik was efkes te positief en rustig.
net 'kaka gedaan' en met het 'duwen' kwam er duidelijk helder rood bloed mee, samen met de utro-verpakking. redelijk wat zelfs... het stopte ook weer, maar ik zal straks nog es kijken wat mijn inlegkruisje me te bieden heeft.
heb ook al hele dag vreemde buikpijn, niet erg of zo, maar andere steken dan anders.

hier zal het echt wel game over zijn vrees ik.
:cry: :cry: :cry:

zandloper
Berichten: 32
Lid geworden op: 11 november 2009, 13:24

Bericht door zandloper » 12 oktober 2010, 16:03

Nee, L***, positief blijven. Mss een bloedvaatje geraakt met je utro erin te duwen. Laat me niet in de steek hé, ik blijf voor jou duimen! Ben jij die onzekerheid ook zo beu?? Ik zit echt zo de mogelijke scenario's in mijn hoofd af te spelen voor vrijdag. Kom op hé meid!

Kruimel
Berichten: 500
Lid geworden op: 14 mei 2010, 22:53

Bericht door Kruimel » 12 oktober 2010, 16:04

L***, het hoeft niets te zeggen, echt niet, been there, done that en morgen zit ik op 18 weken. Bij mij zeiden ze dat, als het binnen een paar uur stopt en niet gepaard gaat met heftige buikkrampen, er niets aan de hand hoeft te zijn.
Zou wel even bellen met het ziekenhuis, puur om je verhaal te kunnen doen. Maar het bloed zou, ook als het zoveel is, ook door het opsteken van de utro kunnen zijn. Ik duim mijn duimen blauw voor je!

Isolde
Berichten: 316
Lid geworden op: 28 maart 2009, 12:09

Bericht door Isolde » 12 oktober 2010, 16:36

L***, net bij mijn echo vroeg Dr Blokkeel nog of ik geen bloedverlies had gehad, omdat er versplinterde klontertjes zitten van de placenta, hij zei dat dat normaal met bloedverlies kan gepaard gaan, het kan ook dat zijn hé meid. Dat je babytje aan het groeien is en een paar van die bloedklonters die in de weg zitten naar buiten sjast! Ik denk samen met jou positief want ik wil gewoon dat jij dubbel en dik doorgaat naar de finale! hop hop hop L*** naar de dikkebuikentop!

Isa X

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 12 oktober 2010, 17:24

Isolde: wow je hebt het hartje al horen kloppen :) moet idd een magisch moment geweest zijn :) Rust jij ook maar voldoende en hopelijk is volgende week alles in orde.

L***: Nog niet opgeven meid! Ik heb er geen ervaring mee maar er zijn hier meer dames die ook bloedverlies hebben en waar alles in orde is.

Hope: Je zult nu wel in spanning in de wachtzaal zitten. Geniet van jullie kleine ukje

Kim: alweer een bloeding :( Het houd niet op he *knuf* Ik duim voor een goede echo morgen

Glenys: Welkom, fijn dat je je ook aansluit ;) Wat je schrijft is zo herkenbaar. Je denkt dat alles in orde is eens je weet dat je zwanger bent, maar eigenlijk beginnen de zorgen dan pas. de schrik dat het toch niet verloppt gelijk het moet, van de ene bn naar de echo toeleven enz. waar is die roze wolk? Ik zit er nog niet op maar dat zal pas komen bij de eerste echo (als alles in orde is)

Zandloper: Ook voor jou staan mn duimpjes omhoog. Hopelijk ben jij net zoal L*** een dieseltje en komt alles in orde!

Volgens mij ben ik de enige limburgse hier??? ;)

object
Berichten: 226
Lid geworden op: 20 maart 2010, 17:06

Bericht door object » 12 oktober 2010, 17:42

Ik wou jullie eventjes laten weten dat ik wel nog met jullie meelees, maar momenteel ben ik niet echt actief op het forum, de schrik voor mijn volgende echo zit er zo in... dat ik mijn PC zoveel mogelijk uit de weg ga, want anders ga ik teveel googelen.
Ik heb de grootste schrik dat ik donderdag te horen krijg dat hartje van mijn 2° hummeltje ook niet meer klopt. Sorry dames, als ik nu geen steun voor jullie ben, maar ik zit echt diep sinds afgelopen donderdag. Ik hoop hier donderdagavond goed nieuws te kunnen melden.
Ik wil wel L*** een hart onder de riem steken. Kop op meid, miss heb je idd gewoon wondje door utro in te brengen. Bloedverlies is pas erg als er hevige krampen mee gepaard gaan. Bij mij waren die krampen vorige week "echt hevig" en veel bloedverlies. Dus de moed nog niet opgeven L****
Hope, jij moet ons vanavond ook goed nieuws melden hé. Dat gaat ons er terug in doen geloven.
Zandloper, Claun, Glenys welkom en een super zwangerschap toegewenst
Isolde geniet van je eerste echo, ongelooflijk mooi gevoel hé.

hope_4ever
Berichten: 724
Lid geworden op: 17 november 2009, 18:02

Bericht door hope_4ever » 13 oktober 2010, 8:52

hey iedereen hier gisteren alles super in orde ons babytje had armpjes voetjes en was 2,5cm klein!!!zo lief zo klein en helemaal van mij!!!super hij/zij was zelfs aant shacken!!!het bewoog zo lief ben ineens beginnen wenen!!!van blijschap he!!! we zijn zo blij!!!

thanx iedereen voor de steun!!!

kim veel succes met je echo vandaag laat je iets weten!!!

object ik heb geloof erin dat je hummeltje in orde is en dat het een vechtertje is!!!morgen heb jij ook zon super echo!!!

clau ik denk dat ik de enigste antwerpse hier ben!!!
kan geen kwaad he dan zijn we met 2alleen..

isolde ben blij met je mooie echo en die bloedklonters komt wel goed ze meisje!!!

l***goed rusten he meisje!!!alles komt wel goed er zijn zoveel mensen die bloedingen hebben tijdens hun zwangerschap!!!alles komt dik in orde!!!!

zandloper proficiat meisje geniet ervan!!!

xx hope..

object
Berichten: 226
Lid geworden op: 20 maart 2010, 17:06

Bericht door object » 13 oktober 2010, 9:49

Hope ik ben super content voor jou. Geniet ervan. Jij mag nu wel op je roze wolk stappen hoor.

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 13 oktober 2010, 9:55

Hope super geniet er dubbel en dik van meisje!

Hier nog 4.5 uur te gaan maar deze ochtend een nieuwe bloeding gehad, kwestie van de tijd nog sneller vooruit doen te gaan :roll: Vannacht trouwens geen oog toegedaan... Ben kapot!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 2 gasten