Geboorteverhalen

Plaats reactie
buffalogirltje
Berichten: 900
Lid geworden op: 21 juli 2009, 19:51

Bericht door buffalogirltje » 24 oktober 2010, 13:05

een dikke proficiat jufNel!

Jecca
Berichten: 119
Lid geworden op: 16 september 2009, 19:23

Bericht door Jecca » 25 oktober 2010, 10:56

Proficiat Jufnel!! Geniet maar van jullie gezinnetje!!

Dreaming Mom
Berichten: 94
Lid geworden op: 8 januari 2010, 19:57

Bericht door Dreaming Mom » 25 oktober 2010, 11:54

Wauw Jufnel, wat een mooi geboorteverhaal, heb er tranen van in de ogen. Een dikke proficiat met de geboorte van jullie zoontje Finn!! Een hele mooie naam trouwens. Je zal wel even geschrokken hebben dat hij in de couveuse moest, maar gelukkig is alles nu in orde. Geniet nog van deze mooie tijd!!!

Dreaming Mom
Berichten: 94
Lid geworden op: 8 januari 2010, 19:57

Bericht door Dreaming Mom » 25 oktober 2010, 12:00


Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 25 oktober 2010, 12:57

Wow, het was al lang geleden dat ik hier bijgelezen heb :oops: 3 geboorteverhalen op een rij lezen is net iets te veel emoties om op het werk te beleven :wink: Mijn knieën voelen een beetje week :D

dikke dikke proficiat allemaal! Geniet er van!

Een jaloerse Wendy die niet kan wachten! (maar toch best nog efkes, zou nog veel te vroeg zijn nu!)

x

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 25 oktober 2010, 13:23

Oeioei dreaming mom even paniek maar dat neemt het geluk niet weg he, kan je ff met de papa lachen dat z'n suiker wegzakte!

Geniet maar van die prachtige meid hoor!!!!

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 25 oktober 2010, 13:35

wat een mooie verhalen en mooie namen allemaal!

Ook namens mij een super mega grote proficiat en veel succes met jullie wondertje!

Het moeder/vaderschap is echt het mooiste geschenk ter wereld!

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 25 oktober 2010, 20:00

hier weer tranen in de ogen...

Proficiat !

jufnel
Berichten: 1052
Lid geworden op: 21 maart 2009, 22:59

Bericht door jufnel » 25 oktober 2010, 20:20

Dreaming Mom proficiat!

Dat ging opeens wel heel snel dan he zeg! Zal wel schrikken geweest zijn!!

En er zijn dus écht mannen die flauwvallen tijdens een bevalling :wink:

Ik ben een 2tal uur na de bevalling flauwgevallen. Moest naar toilet maar zat er wat lang op... Man en VV hebben we dan in een rolstoel gezet om me terug naar bed te brengen maar in de rolstoel ben ik helemaal weggezakt.
Gelukkig eens op 't bed en met mijn benen omhoog kwam ik snel weer bij.

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 25 oktober 2010, 20:34

Dikke proficiat aan dreaming mama, dreaming papa (:wink:), grote zus Phoebe en flinke Lotte!!

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 25 oktober 2010, 21:32

weer zo'n kippenvel moment! Proficiat aan de ouders en grote zus en welkom aan Lotte!

Liesel
Berichten: 103
Lid geworden op: 27 januari 2010, 10:31

Bericht door Liesel » 26 oktober 2010, 14:27

Jufnell, Zooooooooooooooooooo van harte proficiat met jullie kleine Finn. Heel mooie naam trouwens.
Alle geboorteverhalen zijn leuk om lezen, maar jouw geboorteverhaal is voor mij net iets specialer. Ik zie nog zo de ruimte voor mij waar jij bevallen bent, Kan me de sfeer met de VV levendig inbeelden. Alleen mijn anesthesist, die was wel erg leuk. Het was eerder de gyn die een rasechte oen was. (Niet Anke,hé)
Alleen de streekkrant, die heb ik gemist. Ik ga direct beneden eens kijken of ik die misschien nog bij het oud papier kan vinden.
Ik dacht het wel, toen ik hier niets van jou kon lezen, dat jij effe richting ST maarten getrokken was. Het is wel vermoeiend hé, als ze de weg naar buiten geblokkeerd vinden. Maar je hebt het schitterend gedaan. Nu een leven lang om samen te genieten van jullie lieve zoontje.

Dreaming mom, dikke proficiat met Lotte. Ik wens jouw Lotte een heel mooi leventje toe.
Jouw verhaal is heel mooi geschreven trouwens.Bij ons was het ook mammie die tegen de vlakte ging. Pappie heeft wel niet zo veel van het gebeuren gezien, hij bleef gans de tijd dicht bij mij mijn hand vast houden. Was hij " daar beneden" een kijkje gaan nemen, dan lag hij vast ook de vloertegels te bewonderen. Jouw stukje waarbij je beschrijft hoe de instructies aan jou voorbij gingen, herken ik ook levendig. Ik moest me echt concentreren, me van alles afsluiten om de simpelste aanwijzingen te kunnen volgen. Heel gek vond ik dat.

jufnel
Berichten: 1052
Lid geworden op: 21 maart 2009, 22:59

Bericht door jufnel » 26 oktober 2010, 16:53

Bedankt Liesel :wink:
Moest je de streekkrant niet vinden, als je me je adres in een PB stuurt dan wil ik 't stukje van de geboorten wel opsturen.
Hier zit ze nog in de doos van 't oud papier.

Ik vond de VV'en trouwens heel lief en behulpzaam. Alleen toen ik graag een tutje wilde geven (hij had zuigblaren op zijn handjes van in mijn buik!! Enorme zuigreflex!) mocht dat niet van hen. Heb 't denk ik aan bijna alle VV'en gevraagd. :( En toen ik de laatste dag ging kolven mocht ik ook geen flesje geven maar met die spuitjes of zo'n cupje lukte het echt niet. Gelukkig was er de fijne pediater van wie ik altijd gelijk kreeg en van hem mocht ik wel een tutje en een flesje geven. Resultaat: Finn content en mama ook :wink:
En de VV'en die stonden erbij en keken ernaar :D

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 26 oktober 2010, 20:52

Bij ons waren die vroedvrouwen ook zo. Ze hadden een borstvoedingsvriendelijkheidslabel te verdedigen he.

Maar uiteindelijk hebben we ons dochtertje ook een tutje gegeven toen ze onder de lamp moest. Gewoon eentje van onszelf. Die lamp is al zodanig artificieel dat ik het hele tutjes-verbod op zich al absurd vond in die context.
Anyway, 't was gewoon een stomme materniteit, ze hebben mijn dochter trouwens pas zes uur na de geboorte voor het eerst aangelegd :evil: :evil: :evil:

jufnel
Berichten: 1052
Lid geworden op: 21 maart 2009, 22:59

Bericht door jufnel » 26 oktober 2010, 22:40

Mies , bij mij was het ook 5,5uur na de geboorte dat ik voor't eerst BV mocht geven doordat ie naar de couveuse moest.

Maar denk niet dat ie er last van heeft gehad...

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 2 gasten