Kind & Gezin

Plaats reactie
Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 27 oktober 2010, 14:18

Onze jongens zijn KV-kindjes en alles behalve dikkerdjes :mrgreen:

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 oktober 2010, 14:21

Mies, zelfs al zou je met zekerheid weten dat Meis veel honger heeft gehad de eerste drie maanden, dan nog vind ik niet dat je dat op BV mag steken. Misschien scheelde er inderdaad ergens "iets", net zoals er toch ergens "iets scheelt" bij huilbabies dat men nog niet weet. Verward omdat ze de buik uit moesten ofzo. Weet ik veel hé. Mss voelde ze zich om de een of andere reden niet goed in haar velletje, en kwam ze daarom gewoon niet aan drinken toe. En dat was met de fles heus niet anders geweest dan hé. Mss heeft ze gewoon ergens een "klik" gemaakt net toen je met KV gestart bent, en is de gewichtstoename een gevolg daarvan.

't Zit nog in je hoofdje hé Mies. Dikke knuff!!! Je hebt echt alles toen gedaan voor Meis wat je kon. Niemand had dat beter gekund!

En idd ik wilde Bokje "troosten".

Trouwens amai, 1 kg verschil! :shock: Ik weet dat de huidige curven idd aangepast zijn, omdat er nu meer kindjes BV krijgen (vooral in het begin). Maar 1 kg is wel echt heel veel hé.

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 27 oktober 2010, 14:23

Ik wil het u tonen hoor, mijn boekje, en dan dat van Meis ernaast. Echt choquerend vind ik dat.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 27 oktober 2010, 14:30

Ma ei zeg dan had Adie ook honger hé de eerste drie maanden want twas ook een huilbaby hé.

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 27 oktober 2010, 14:36

Fleur ook, maar mm, ik heb dat eerlijk gezegd ook gedacht want was ook serieus beter toen ze vooral KV kreeg :(

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 27 oktober 2010, 14:38

Toeval toeval toeval ... tmoet toeval zijn

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 27 oktober 2010, 14:40

Viel ook samen met vakantie waarin ze papa meer zag, mama wat tot rust kwam, ze ineens veel meer kon bewegen en praten (en zo waarschijnlijk deel van haar frustratie kwijt geraakte....). Ge ziet Bokje, ik doe moeite om alternatieven te zoeken he (ook omdat mijn moeder en schoonmoeder maar bleven zeggen dat kind honger had)

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 10 november 2010, 16:29

Kzal jullie maar meteen teleurstellen, het "boterhammen met choco" verhaal bij K&G was een halve farce eigenlijk. Ze raden aan om het met de creche te bespreken :roll: , om eventueel klacht in te dienen; en als je dat laatste doet, wordt het bij de creche in kwestie aangekaart als veel ouders die klacht hebben.

Maar de creche is dus vrij om zo'n dingen te beslissen, ook al is het geen gezonde voeding. Ben ik toch effe van "verschoten".

Yveske was overigens goed gegroeid (74 cm - P50), gewicht oké (net geen 9 kg - iets onder P50 zeker), hoofdomtrek "maar" 47 cm, kheb nog geen zin gehad om het op te zoeken maar het is in ieder geval geen P90 meer. Heb ik weer iets om over te piekeren. :twisted: :roll: :(

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 10 november 2010, 16:42

Wel straf dat K&G dat als antwoord biedt. Is eigenlijk wel "flauw". Maar ja Nijntje had het voorspeld hé.

En hei Yveske is groter dan Adie! (heb ik iets om me zorgen over te maken - als dat al niet zo was :wink: ) en hij is ook "dikker" (niet negatief bedoeld!) dan Adie (maar dat wist ik al). Van hoofdomtrek heb ik geen idee, maar ik wil er ook niet extra over piekeren.
Dus eigenlijk doet Yveske het super en mag zijn mama niet piekeren!

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 november 2010, 20:14

hier net naar K&G geweest
Amai, mijn prinsesje heeft gehuild bij de spuitjes hoor!!
Ze kreeg wel overal goede punten!

Gewicht 9,88: iets onder de P75 = goed want is iets gezakt
en lengte iets onder de P50 (74cm)
hoofdomtrek is niet gemeten.
over voeding geen zorgen maken, komt vanzelf wel weer in orde. wel langzaamaan met de keuken mee laten eten en fruitpap afbouwen: stukjes fruit gaan geven en fruit zullen ze blijkbaar als 'eerste' laten vallen.
Schoentjes aandoen is absoluut niet nodig zolang ze nog niet zelf stappen: liever zelfs op blote voeten

naar nan pro 3 overschakelen niet nodig, tenzij ze de nan pro2 zou beu worden.
de nan pro 3 bevat iets meer 'natuurlijk' suikers om de smaak te verzoeten
en dit mag ik zeker geven tot 18 maanden
vitamine D terug in huis halen en bijgeven tot 2 jaar (vijf drupjes)
de verpleegster kon zich ook niet vinden bij de boterhammen met choco maar raadde gewone kaas aan, kipfilet, mager vlees, magere smeerkaas en een minimum aan confituur...
zal ik toch nog maar eens bevestigen in de crèche, en eens goed vragen wat ze nog allemaal te eten/drinken geven. wie weet geven ze nog appelsap of fruitsap bij...

K'tje
Berichten: 1104
Lid geworden op: 7 april 2008, 15:46

Bericht door K'tje » 10 november 2010, 20:29

Jee, als ik dat hier zo lees hoe groot en zwaar jullie kindjes zijn, dan besef ik nog maar eens wat een reus wij hier hebben!

Maandag ben ik bij K&G geweest, Sem is 3 maanden en 1 week oud... En woog dus 7350 gram, is 67 cm lang en z'n hoofdje is 44,2 cm!

Hij zit overal op de bovenste curve... :shock: Ik vraag me af of hij altijd in die curve zal blijven...

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 november 2010, 20:31

woehoe, en dat voor een BV kindje... die heeft vast room gekregen i pl v melk ;) ;)

K'tje, hij zal er vast wel uitgroeien hoor...
wij kennen ook e kindje, jonger dan amber maar veel groter en zwaarder... en KA vind het niet abnormaal hoor...

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 10 november 2010, 20:44

Euhm Sem is bijna even groot en zwaarder dan ons Fleurtje en die is 8,5 maand (wel een klein petoteke). Ik zou toch ook niet kunnen lachen met structureel bokes met choko...Ik dacht dat je klein mannen ook al niet te veel suikers mocht geven want dat ze daar hyperactief van worden (in een crech toch ook niet leuk)

K'tje
Berichten: 1104
Lid geworden op: 7 april 2008, 15:46

Bericht door K'tje » 10 november 2010, 20:53

Als je hem ziet, zou je helemaal niet zeggen dat hij zo zwaar is, er moet eigenlijk niks uitgroeien hoor. Komt ook door de lengte denk ik. Hij is gewoon mooi in proportie. Draagt nu maatje 68 en soms al 74! :shock:

K&G en ka zeggen trouwens altijd hetzelfde, dat het een flinke jongen is die goed vooruit gaat... :)

MA
Berichten: 3546
Lid geworden op: 27 oktober 2008, 17:29

Bericht door MA » 10 november 2010, 20:56

Das dezelfde maat als Fleur ;) Zeg K'tje, ik ben je toevallig toch niet tegengekomen op de luchthaven in Faro want daar waren ook mensen met een jongentje van de leeftijd van Sem en die was ook even groot als Fleur

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten