Algemeen Discussieforum
-
Billieke
- Berichten: 178
- Lid geworden op: 28 augustus 2010, 13:20
Bericht
door Billieke » 23 september 2010, 9:37
Hey,
Gisteren ons intakegesprek gehad bij dr De Neubourg. Het is een heel vriendelijke en aangename mevrouw en ze stelde ons ook direct op ons gemak.
Ze gaat de aandacht vooral op mij vestigen. Aangezien ik PCO heb en geen rijpe eicellen heb...
Ik had de keuze tussen menopur spuiten (elke dag spuiten zetten en om de 3 à 4 dagen naar de gynaecologe) of een kijkoperatie => ovariële drilling.
Ik heb gekozen voor de operatie. Waarschijnlijk zal het nog 3 maanden wachten zijn. pfffff alweer wachten. Ik hoop dat het allemaal snel gaat.
Het zal wel eens goed komen zeker...
-
inoe
- Berichten: 8
- Lid geworden op: 31 mei 2010, 21:32
Bericht
door inoe » 3 november 2010, 20:13
waar zit dr de neubourg nu eigenlijk? heb gebeld naar midelheim voor een afspraak bij haar, maar daar zeiden ze me dat ze les geeft en er niet meer werkt? ik wil naar haar gaan voor een 2e opinie.
-
Hamster
- Berichten: 147
- Lid geworden op: 18 september 2009, 22:01
Bericht
door Hamster » 3 november 2010, 20:40
hey inoe,
dr. de neubourg werkt momenteel in uz leuven, ze heeft daar consultatie op woensdag.
groetjes, hamster
-
Vooron
- Berichten: 233
- Lid geworden op: 15 april 2010, 23:33
Bericht
door Vooron » 4 november 2010, 17:21
Heb vandaag ook gebeld voor een afspraak -> 2,5 maanden wachten! Ik heb de indruk dat er wel meerderen bij haar willen gaan

Ben benieuwd!
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 8 gasten