Kunstvoeding

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 4 november 2010, 13:58

Ah nee die ene is een nummer twee (ben mis) - nu jij schrijft van TT nr 2 zie ik het visueel voor me :lol: .

Ik denk nu gisteren dat hij wel niet meer wilde verder drinken (was toen wel Nuby - ...- oh jee, nu bedenk ik me net dat de Nuby geen newborn speen was/is - de papa had die deze zomer eens toen hij nog hardnekkige weigeraar was en ik dacht dat het aan de speen lag ze opengesneden met als resultaat een veel te groot gat. Ik had daar dan een nieuwe fles gekocht voor 3maand+
... oei mijn tekst raakt hier volledig id war door mijn gedachten.
Nu ja hij wou gisteren het laatste beetje dus niet meer verder uitdrinken omdat hij dus volgens mij door de klontervorming niet meer verder kon drinken (er zat zo een klontertje in de speen heb ik gemerkt).

En ja al bij al dus geen newborn spenen :lol: :oops:

En ja JD, bij TT hft Adie ze ook al eens naar binnen gezogen ( de nr 2) en ook ik had toen maar de ring losser geschroefd (lek idd).

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 november 2010, 14:18

Manmanman wat een speenverhalen. :lol:

Ik gebruik de 1-2-3 spenen van tigex, op 3. Das echt een megagat, ik kan daar zelf comfortabel van drinken. :wink: :wink:

Kdenk wel dat een te klein gaatje kan leiden tot "flesmoeheid"; dus Bokje, kzou ook proberen met een groter gat, zolang Adie zich niet verslikt en niet alles leegslokt op twee min (ain't gonna happen...) lijkt me 't wel oké.

Leidingwater is naar 't schijnt dik oké, maar ik sta er toch weigerachtig tegenover. Bij ons zal het wel geen probleem zijn en ik denk bij Sterretje ook niet, maar als je in een oud huis woont met koperen buizen zou ik 't toch niet doen. :roll:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 4 november 2010, 14:23

Nog een vraagje: ik heb nu wel allerhande flesjes voorhanden. Maar dus bijna geen enkel dezelfde (behalve van Avent heb ik er een reeks omdat ik die al gekocht had - stom). Maar ik heb de indruk dat hij nu goed drinkt van TT en Nuby (hbb dus vergelijkbare spenen) en wil dus eigenlijk niet gaan mixen. Wat denken jullie? TT of Nuby bij gaan kopen of flesjes mixen? Blijven jullie allemaal bij één type fles?

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 november 2010, 14:26

Ik zou bij één type fles blijven, al was het maar om het gezaag van mijn ventje te vermijden die die verschillende dopjes en speentjes onmogelijk uit elkaar kan houden... :roll:

Kdenk dat het voor Adie niet veel uitmaakt, kijk gewoon naar je eigen comfort? Zoveel flesjes heb je niet nodig hé.

JD
Berichten: 1468
Lid geworden op: 9 mei 2007, 16:04

Bericht door JD » 4 november 2010, 14:28

Ik heb in het begin een paar soorten geprobeerd, TT, Avent, Tigex, maar toen ik zag dat niets echt goed lukte heb ik me geconcentreerd op 1 fles. Dacht dat het niet goed kon zijn om zoonlief aan een fles te laten wennen als het constant een andere is.
Heb dus gekozen voor TT omdat je daar de meeste succesverhalen over hoort, maar ook omdat ik er daar al een paar van had (van bij sterilisator en kolf).

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 4 november 2010, 14:40

Ik zou ook bij 1 type blijven.
Ik denk persoonlijk dat de fles zelf totaal niks uitmaakt. Kweetniet of je die Nuby fles hebt die je kan induwen om mee te helpen, maar persoonlijk denk ik dat dat niet echt helpt. En dient de fles zelf gewoon als vloeistof-reservoir dus.
Dus komt het neer op de spenen-keuze he, en dan kies je de flessen die erbij passen eens je een goeie speen gevonden hebt.

Enneuh Bokje.... "tekst in de war door mijn gedachten" is hier bij mij een constante :wink:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 4 november 2010, 14:45

Wel ja, ikzelf heb nu een goed gevoel bij de Nuby en TT spenen (die zijn echt vergelijkbaar en ze passen ook op dezelfde ring en fles). Nee tzijn harde Nuby flessen en dus niet indrukbaar. Adie bepaalt volledig zelf wat hij drinkt en hoe snel.

De Avent flessen zijn bovendien niet BPA-vrij die ik heb. Heb daar voorheen geen aandacht aan geschonken.

En ja heel veel flesjes heb ik niet nodig, maar ja nu is het toch altijd direct uitwassen en afdrogen. Tis toch handiger id vaatwasmachine hé (zeker als ik later zowel 's morgens als 's avonds een fles ga moeten gebruiken).

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 4 november 2010, 14:50

Kheb onlangs vier nieuwe flessen gekocht om van het gezaag van 't ventje af te zijn; met het idee idd twee flessen per dag en om de twee dagen gaat zeker de vaatwasser een keertje aan.

Maja, in praktijk komen we daar dan toch niet mee toe; zeker als meneertje in zijn wispelturige drinkfase is en ik extra flessen moet maken om te kijken of hij mss toch nog eens iets zou willen drinken... :roll:

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 4 november 2010, 15:23

Meis gebruikt vier flessen per dag (ochtendvoeding in 2 gesplitst en 2 avondvoedingen). En bij ons gaat de vaatwas niet zo heel vaak aan (zeker niet elke dag!). Dusja, wij wassen hier nog steeds alles uit met de hand.
(we hebben meer dan 4 flessen maar maar 4 verse spenen, en bovendien vind ik het zelf maar "vies" als je een fles terugvindt met een beetje bedorven melk erin!(na enkele dagen als je een "verloren" fles onder de zetel terugvindt))

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 4 november 2010, 21:24

TT en Nuby-flessen werden oorspronkelijk trouwens in dezelfde fabriek gemaakt, volgens de verkoopster in een babywinkel hier vlakbij. Maar dan is er blijkbaar een 'ruzie' tussen de twee merken gekomen en zijn ze gescheiden. Maar de flessen en spenen zouden op dezelfde ontwerpen gebaseerd zijn.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 5 november 2010, 9:21

Joepie, Amber is terug aan de fles!
Ze drinkt terug wat regelmatiger haar flesjes leeg.
Het enige verschil: ze wil de fles zelf niet meer vasthouden. Dus mama heeft nu terug 2x per dag haar kleine baby op schoot voor het flesje...
Raar hé?
Enfin, ik klaag niet. ben al lang blij dat ze drinkt!

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 5 november 2010, 11:44

Troost bij mama na een periode van zich niet lekker voelen?

Ach, gewoon van genieten Sterretje, van even die kleine baby weer. Binnen een paar daagjes is ze er vast weer "overheen". 8)

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 5 november 2010, 16:43

Aha LM, verklaart dus idd waarom het zo "uitwisselbaar" is. Bij Nuby zijn er wel dacht ik drie gaatjes id speen en bij TT eentje.

Geniet van je "kleine" baby Sterretje :D . Tis toch leuk zo eens terug een babytje op de schoot.

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 11 november 2010, 21:03

'k Heb vandaag de volgende tip gekregen: de groeimelk Candia Bio is zonder toegevoegde aroma's!
(wel duur)

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 11 november 2010, 22:18

Kheb er gisteren ook een folder over gehad.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Bing [Bot] en 4 gasten