Borstvoeding afbouwen

Plaats reactie
pelkie
Berichten: 1927
Lid geworden op: 15 oktober 2007, 9:49

Bericht door pelkie » 10 november 2010, 10:58

oooh, frustraties, op zo'n momenten wens je toch dat ze zo'n kind leveren met een afstandsbediening en boekje "wat te doen als".

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 10 november 2010, 11:03

Ja pelkie, waar is die afstandbediening, waar is die handleiding?

Het probleem is vooral dat het een koppig mannetje is. Hij zal echt niet snel "zwichten". Ze hbb het me gisteren id crèche nog gezegd: als hij iets niet wil zal hij het niet eten / doen. En ik heb echt schrik dat hij "gewoon" zal worden aan minder eten. Dat wil ik niet.
Als het aan mij lag liet ik de fles even op kant. Ik zou proberen binnen een tweetal weken terug en zien of het dan terug beter gaat. Als het beter gaat, eventueel nooit geen borst meer aanbieden maar afbouwen door te kolven.
Het plan was af te bouwen over een periode van 9wkn (3wk per voeding).

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 10 november 2010, 11:06

En is je ventje het eens met die aanpak? Doen dan toch gewoon? Lijkt me wel oké.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 november 2010, 11:07

pff klinkt niet als een leuke avond

ik vind dat je nog heel sterk en flink bent gebleven, maar je kan idd niet elke avond zo een scenario uitlokken hé.
dikke knuf daarvoor

kan me voorstellen dat je radeloos bent als je echt alles geprobeerd hebt!

kan niet veel meer zeggen als: veel succes, alles is hieral eens gezegd he :?

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 10 november 2010, 11:07

Ik durf die aanpak zelfs niet aankaarten bij mijn man :oops: :oops: :oops: (alhoewel hij na gisteren wel ingezien hft dat de harde aanpak ook niet alles is precies)

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 10 november 2010, 11:15

Ik vrees dat de harde aanpak voor Adie idd wel eens zou kunnen zijn dat je 24u of langer geen borst geeft. Zou je ventje daar echt mee akkoord zijn?

Vraag hem anders eens wat voor hem de maximale periode is? (hij gaf nu precies ook aan om 21u30 dat het genoeg geweest was).

Ik vraag me -wellicht als woesie mama- toch echt af of Adie op deze manier geen afkeer gaat krijgen van de fles... In hoeverre hij die nog niet heeft. :?

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 10 november 2010, 11:19

Momenteel hft hij echt een afkeer van de fles. Hij ziet ze nog maar en begint al te slaan met zijn hoofd en te wenen. Het is ook daarom dat ik de fles even zou wll verbannen en ze pas na twee wkn of zo terug introduceren. Dan is zijn afkeer miss al wat "bekoeld".
Maar ja komt er weer nog eens bij dat er weer een trouwfeest aankomt van mensen die ik van haar nog pluimen ken (had zelfs nog nooit van die mensen gehoord), maar ventje wil wel gaan en dus zal er toch dan een alternatief moeten komen. Damn hé.

De papa gaf idd gisteren aan dat het genoeg was geweest en zat ook met een gevoel "wat moeten we daarmee aanvangen?". Maar hij zag het ook vanuit de optiek dat hij anders vannacht met de miserie zou zitten (dus ook een beetje vanuit egoïsme).

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 10 november 2010, 11:37

Damn damn damn... :? En oplossen zoals vorige keer is geen optie?

't Klinkt mss stom, is ook maar een idee, maar mss kan je het boek van Pantley eens lezen. Oké het gaat niet over eten, maar de ideeën gaan ook over een balans vinden tussen doorzetten en opgeven, en over je kindje iets aanleren op een zachte manier. Laten spelen in het bedje zou je kunnen vertalen naar laten spelen met de fles bijvoorbeeld; om de afkeer van de fles te helpen overwinnen.

Je doet dat al denk ik hé, maar mss kan je door het lezen van het boek inspiratie opdoen voor andere dingen... Kweetnie hé.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 10 november 2010, 11:38

Kzal er zondag miss eens in grasduinen (jij hebt het toch hé?) dan kan ik miss beslissen om het aan te kopen (al vraag ik me af wanneer ik het ga lezen :roll: )

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 10 november 2010, 11:51

Awel ja, ik zal je tonen welke stukken van het boek van toepassing zijn, een heel deel gaat ook gewoon over slapen, dus je kan 't vrij snel doornemen denk ik.

Geen me-time? :wink:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 10 november 2010, 11:53

Forum = me-time :D

Ik vraag me echt af wanneer sommige onder jullie het allemaal doen. Werken, kuisen, boodschappen doen, was insteken, was ophangen, strijken, ruiten wassen (is al EEEEEEEEEEEEEEEUUUUUUUUUUUUUWWWWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEENNNNNNNNN geleden bij mij), auto wassen (ook EEEEEEEEEEEEEEEEEEEUUUUUUUUUUUUUUUWWWWWWWWWWWEEEEEEEEEEENNNNNNNNN geleden), met vrienden afspreken, boeken lezen, ...

Vereltje
Berichten: 1947
Lid geworden op: 16 mei 2008, 10:02

Bericht door Vereltje » 10 november 2010, 11:58

Hey Bokje, niet simpel he! Het is zo moeilijk om te beslissen of je voor de harde aanpak gaat of de zachte. Ik zou zoals Loeki voorstelde ook eens proberen om 24 uur geen BV aan te bieden. Je ventje wilde een goeie nacht, maar misschien kan je een moment kiezen dat je de volgende dag niet vroeg op moet, en kan je je zo mentaal instellen op één moeilijke nacht.

Ik ben natuurlijk geen kenner, of opvoedingsdeskundige en sta dus zelf ook vaak in twijfel, maar als je nu weer twee weken geen flesje aanbiedt dan gaat hij volgens mij weer vanaf nul moeten beginnen. Hoewel ik je redenering ook wel kan volgen hoor, dat zijn aversie dan misschien wat minder sterk wordt. Het blijft gewoon zoeken he, das het moeilijke. Veel sterkte in ieder geval, wat je ook doet! x

Vereltje
Berichten: 1947
Lid geworden op: 16 mei 2008, 10:02

Bericht door Vereltje » 10 november 2010, 12:01

Haha en wat die me-time betreft, zit ik in een luxepositie! Ik heb een poetsvrouw en mijn schoonmoeder doet de strijk, ik kan het iedereen aanraden! Zo blijft er toch nog wat tijd voor mezelf over als ons Amelietje in bed ligt 's avonds :D

Vanavond ga ik trouwens lekker sushi eten met de klasgenootjes! En papa blijft thuis bij Amelie :D

mies
Berichten: 3814
Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44

Bericht door mies » 10 november 2010, 13:47

Hier ook poetsvrouw. En heel veel verlof de laatste tijd :)

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 10 november 2010, 14:41

Hier 4/5 werken (woensdag is was en strijkdag), ruiten kuisen doet mijn man meestal (super ventje heb ik toch hé), auto wassen maar af en toe eens en lezen op TV loze avonden (maandag en dinsdag is bij ons geen TV, maandag zelfs ook geen computer)

Véro.
xx

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten