Net zwanger: aftellen naar de zomer van 2011

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 18 november 2010, 20:22

merci lyse! Volgende week eens terug op broekenjacht :D heerlijk!

fien ik heb nog niet echt een zwbuikje (hoewel het heel van onder wat begint te bollen). Net als bij jou zitten mijn broeken gewoon niet comfortabel idd ook omdat ik een *drukgevoel* heb op mijn buik. knoop staat dus sowieso al meestal open 8) Daarmee dat ik de zoektocht gestart ben naar een comfy zwbroek. Heb nog maar 3 iets ruimere broeken id kast hangen die voorlopig wel nog comfortabel zitten.

lyse
Berichten: 1446
Lid geworden op: 19 juni 2009, 16:59

Bericht door lyse » 19 november 2010, 13:08

Fien, welkom, fijn je hier ook te zien! :D

Grootgevaarke, ook al ga je vandaag eigenlijk nog niet veel te weten komen, 'k wou je toch even veel succes wensen met je bloedname vanavond!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 19 november 2010, 13:28

Thx, Lyse!
Ik heb ondertussen ook al afspraak gemaakt voor eerste echo: 30 november is het zover. Dat is eerder dat ik mag langsgaan dan toen ik zwanger was van ons ICSI-kindje!!! (zelfde gyn)

sammie
Berichten: 173
Lid geworden op: 19 april 2010, 15:32

Bericht door sammie » 19 november 2010, 14:27

Welkom Trinity en Fien!
T begint hier gezellig te worden, fijn, veel prille zwangere dames deze maanden.

Lyse heb jij nog geen buikje met twee kleine pagadders op logies??
hier nog niks te merken maar moet ook wel zeggen dat ik niet mager ben dus dat zal nog wel even duren......jammer, kijk er wel enorm naar uit!
Alleen nieuwe BH's maar dat vind ik toch maar niks van die zwangerschapsBH's......

Ben dan toch weer gekraakt zoals verwacht, volgende woensdag een extra echootje voor ongeruste ik...kan mezelf echt voor de kop slaan soms ik denk dan maar allee geniet nu verdorie in plaats van u zorgen te maken maar ooooooh jee wat is dat moeilijk!!!!Vanaf maandag ben ik al niet meer misselijk geweest bijvoorbeeld en heb ik hoofdpijn in de plaats gekregen en dan denk ik uh-oh, kan dit wel???
ik ben zooooooooo blij om zwanger te zijn en ik denk soms als je mij ziet fronsen en nadenken dat mensen moeten denken dat er iets mis is!!!!!!!!
Ik hoop dat dat bij jullie allemaal beter loopt maar als er lotgenoten zijn ik hoor het graag :):):)

heel fijn weekend iedereen, en veel succes met de broekenjacht Clau!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 19 november 2010, 14:58

hey Sammie,

hoofdpijn is alvast ook een zwangerschapskwaaltje, dus op dat vlak zit je goed :P
Ik heb echter het gevoel GEEN kwaaltjes te hebben (ik zou me moeten gelukkig prijzen) en vrees dus ook constant :?
Ik was tijdens mijn vorige zwangerschap ook vaak ongerust hoor, maar dat beterde met de tijd, zeker als je stampjes van de baby begint te voelen...
Nog even geduld daarvoor :?

miera
Berichten: 111
Lid geworden op: 4 maart 2010, 15:49

Bericht door miera » 19 november 2010, 17:12

Hallo,
Ik kom me heel voorzichtig ook aansluiten bij dit clubje... Ik ben 34j en na 4IUI en 1 IVF 7 weken en 5 dagen zwanger. Net zoals veel lotgenootjes hier ben ik nog heel onzeker en bang dat het nu nog misloopt. De eerste weken was ik eigenlijk vrij gerust; ik had heel dikke en pijnlijke borsten en sinds een week ben ik ook vrij misselijk heel de dag door. Maar daar hoorde je me niet over klagen. In tegendeel, die symptomen gaven me een gerust gevoel. Deze ochtend was die borstspanning precies helemaal verdwenen :? Ik was echt heeeel ongerust en de tranen kwamen eruit omdat een vriendin van mij dit ook voorhad en een miskraam gekregen heeft. Heb naar het CRG gebeld en ook naar andere gyn en die stelden me gerust. Zolang ik geen bloedverlies heb en/of buikkrampen, is er geen reden tot paniek. Maar ja, dat is gemakkelijker gezegd dan gedaan pffff.... Ondertussen zijn mijn boobies toch weer wat pijnlijker geworden en die misselijkheid is er ook nog (hoewel dat dat misschien van de angst is?) Soit; ik zal nog maar braaf wachten tot de eerste echo. Die is pas op 2 december! Dat is echt lang. Zeker als ik dat vergelijk met anderen hier die al na 6 of 7 weken een echo hebben... Ik hoop dat mijn geduld beloond wordt dan met een mooie echo waarop al veel te zien is (meer dan 9w). Echt die constante schrik, vind ik vreselijk. Hebben jullie dat ook? Ik kan echt niet genieten. Ik hoop dat ik vandaag gewoon echt een off-day had en dat ik morgen met hernieuwde hoop de volgende twee weken inkan! Aan alle prille mamatjes in spe hier; heel veel succes en mooie echo's gewenst. En Sassie; wat jij hebt meegemaakt is echt een nachtmerrie. Ik denk aan je en hoop dat je dit een plaatsje kan geven en dat jullie snel weer zwanger zijn!
x

sammie
Berichten: 173
Lid geworden op: 19 april 2010, 15:32

Bericht door sammie » 19 november 2010, 17:19

Hoi Miera,

Welkom en zoals je wellicht begrepen hebt uit mijn vorige berichtje je bent echt niet alleen met die gevoelens!
Af en toe een luchten hier of tegen man/vrienden en positief blijven!
Het is natuurlijk allemaal spannend maar tenslotte is er bij ons geen enkele reden om aan te nemen dat er iets mis is he!! zoals mijn vriend vaker zegt "no blood all good"

Grootgevaarke thanks voor jour bemoedigende woorden voel ik me gelijk minder alleen en inderdaad die stampkes dat zal heerlijk zijn! Eerst al maar eens beginnen aan die dikke buik kweken......
Hoe was jouw bloedname??

sassie2
Berichten: 1203
Lid geworden op: 10 mei 2010, 14:41

Bericht door sassie2 » 19 november 2010, 17:22

Bedankt voor jullie steun allemaal, het doet goed te weten dat er mensen aan je denken!

Gisteren de pillen opgestoken 's morgens, en tegen 19 uur was zo goed als alles er uit. Geen pijn gehad (wel een dafalgan codeïne genomen omdat ik geen zin had in pijn hebben), en vandaag al bijna geen bloed meer. Maandag controle of alles er uit is, dan minimum een maand aan de pil, en dan mogen we weer beginnen aan de IUI's, dat wordt dan de 11de in totaal (al 1 kindje na 4 IUI, en nu was het na de 6de keer gelukt).

Zoiezo moet ik dit topic verlaten, want ik kan nu ten vroegste zwanger zijn voor eind september, begin oktober, en dat past helaas niet meer in het topic 'zwanger voor de zomer'. Ik lees wel nog even mee, als dat mag ( :wink: ), en wie weet, kan ik nog voor jullie bevalling laten weten dat ik weer zwanger ben ...

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 19 november 2010, 17:26

@Miera: Welkom hier :-). Zoals sammy zegt, je bent echt niet alleen met die angst! We zijn gewoon allemaal heel bang om datgene te verliezen waar we al zo lang op wachten. En ik denk dat dat normaal is. We kunnen niets doen buiten gezond leven en onze utrogestan op tijd nemen. Ik denk dat dat gevoel van geen controle zorgt voor je angst. Ook hier is de leuze 'geen bloed is goed'. Wat de kwaaltjes betreft, mijn gyn zei dat dat heel sterk kon variëren van dag tot dag dus dat we ons daar niet op moeten focussen. Jouw geduld gaat zeker beloond worden en voor je het weet zie je op jouw echo al een echt mensje. Bij ons was het eerder een boontje :-).

@Sassie: Uiteraard mag je hier nog lezen, en zelfs schrijven :-). Je bent hier meer dan welkom! Ik hoop dat je het een plaatsje kan geven en dat je heel snel kan komen aankondigen dat de volgende spruit op komst is, want je hebt er lang genoeg op gewacht! Veel moed hé meisje!

Kimzie
Berichten: 843
Lid geworden op: 28 september 2009, 17:36

Bericht door Kimzie » 19 november 2010, 19:30

Oh, hier nog een hele bange hoor!
(maar Lyse, ik mag gelukkig gewoon de utrogestan doornemen deze keer)
Vandaag weer wat meer buikkrampen en dan lees ik dat dat juist niet goed is en dan begin ik weer te twijfelen, maar wel goed gezwollen en pijnlijke borsten en al een erg gezwollen buik (ik geraak in de meeste broeken niet comfortabel meer in).
Morgen ben ik vijf weken, da's nog niet zo lang, maar ik zal echt blij zijn als ik voor echo mag, dat gaat me toch weer even geruststellen, denk ik.

Sassie, ik wens je veel sterkte. Ik had zelf een miskraam in maart en ik vond en vind het nog steeds verschrikkelijk! Ik wens dat niemand niet toe. Ik hoop dat je het snel een plaatsje kan geven!

lyse
Berichten: 1446
Lid geworden op: 19 juni 2009, 16:59

Bericht door lyse » 19 november 2010, 21:11

O, ik ben ook nog altijd bang hoor! Ik ben nochtans vandaag 9 weken. En heb me vandaag de hele dag door misselijk en slap gevoeld. Maar ja, die schrik zit zo diep, het is sterker dan mezelf... :roll:

Sammie, mijn meest losse broeken kunnen nog vlotjes toe. Ik heb nu de laatste dagen 's avonds wel een wat voller gevoel in mijn onderbuik maar ik denk niet dat iemand al iets kan merken aan mijn figuur.

Sassie, een geluk bij een ongeluk dat je geen pijn gehad hebt de voorbije dagen. Ik hoop dat je alles tijdens je rustpauze een plaatsje kan geven en dat je daarna snel weer goed nieuws mag komen vertellen op het zwangerschapstopic!

sunshine
Berichten: 828
Lid geworden op: 12 december 2007, 19:52

Bericht door sunshine » 19 november 2010, 22:04

Dames,

Ik heb nog niet kunnen bijlezen, dat ga ik morgen doen. Wou toch even zeggen dat ik bloedname gehad heb en hcg is 40 000. Ben 5 weken en 5 dagen zwanger. Sinds 3 dagen ook last van de misselijkheid en maagpijn!! Dinsdag hebben we de eerste echo.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 19 november 2010, 22:15

proficiat sunshine! dat zit goed als je 't mij vraagt
en miera ook proficiat!
altijd leuk als mensen zich hier mogen aansluiten

ik ben bijna 17 weken nu en kan nu pas zeggen dat ik e buikje krijg. 't is eral aan te zien als ik rechtsta, dat mijn buik begint uit te steken, maar ik kan wel nog in al m'n broeken (hoge taille) en dergelijke.

en tja, die ongerustheid, ergens blijft die continue aanwezig, ook na de bevalling :?
en genieten... kon ik zelfs beter in m'n eerste zwangerschap
't is pas sinds ongeveer een dikke week dat ik echt kan zeggen: ik ben zwanger en ik besef het, ik geniet ervan
de roze wolk is nu komen aandrijven en is zwaargenoeg om me te dragen!

nu dinsdag gaan wa naar huisarts voor tussentijdse echo en dan weet ik hopelijk het geslacht!
kunnen we eindelijk ad naam beginnen denken!
oh, ik kijk er naar uit

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 20 november 2010, 10:28

miera van harte welkom :)

sassie van mij mag je blijven hangen hoor :)

Hierzelf nog een schrikkepietje, morgen 11w zwanger :D
Echo is alweer bijna 2w geleden en dan durf ik wel eens denken of het allemaal nog wel ok is daarbinnen. Het zal wel want sinds woensdag regelmatig last van braakneigingen :wink: Oh wat verlang ik naar de eerste schopjes want dat geeft toch direct een pak meer zekerheid. En ik wacht vol ongeduld op de aankomst van mijn angelsound hihi

Ons lijstje kan eens aangevuld worden he dames ;) Zal even een nieuw starten

Bevallen in mei:

Bevallen in juni:

Clau, 24j, 11w zwanger, uitgerekend 12 juni 2011, echo 03*12 en gyne 20*12

Bevallen in juli:

Bevallen in augustus:

lyse
Berichten: 1446
Lid geworden op: 19 juni 2009, 16:59

Bericht door lyse » 20 november 2010, 10:51

Bevallen in mei:

Bevallen in juni:

Clau, 24j, 11w zwanger, uitgerekend 12 juni 2011, echo 03*12 en gyne 20*12

Lyse, 32j, 9w zwanger, uitgerekend 23 juni 2011, afspraak gyne 22/11

Bevallen in juli:

Bevallen in augustus:

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 14 gasten