wanneer TP van cryo

IVF Forum
Plaats reactie
Mie
Berichten: 74
Lid geworden op: 14 juli 2010, 20:31

Bericht door Mie » 25 november 2010, 20:48

hey allen,

amai justine, mooi resultaat, hopelijk morgen evenveel goed nieuws. rust nog maar lekker uit nu!

moet dinsdag zelf weer op controle. gisteren was bms 7,5. nog even doordoen. gyn verwachtte dat di tp wel gepland kon worden. het wordt tijd, begint te lang te duren!

Noa, nat, L***, succes morgen!

fee
Berichten: 1470
Lid geworden op: 20 september 2009, 15:23

Bericht door fee » 25 november 2010, 21:23

wauw Justine, 18 eicellen, dat is een mooi aantal é. Nu hopen op een groot aantal bevruchtingen. Ik duim er alvast voor.

@L***, hopelijk valt de PU mee morgen.

@Noa09, ook voor jou zal ik morgen duimen. En laat ons hopen dat je morgen 2 embiekes terugkrijgt.

Zaterdag moet ik terug op fm, het gaat deze keer precies heel traag vooruit.
De tp laat dus nog eventjes op zich wachten.

*nat*
Berichten: 1172
Lid geworden op: 31 maart 2010, 15:09

Bericht door *nat* » 25 november 2010, 22:20

Nog efkes heel rap komen piepen...

Justine, wow, ik hoop dat de bevruchting en het blijven plakken even vlotjes gaat; rust maar goed!

Noa09, L***, ik duim keihard voor jullie cryootjes en eitjes!

Mie, fee, ik zal waarschijnlijk ook nog mee geduld moeten hebben, maar de steekjes zijn al gesignaleerd, dus hopelijk wordt volgende week onze week!

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 26 november 2010, 8:30

voor iedereen veel succes vandaag met TP, PU en FM!!!

Kruimel
Berichten: 500
Lid geworden op: 14 mei 2010, 22:53

Bericht door Kruimel » 26 november 2010, 8:55

Succes dames! Ik duim voor jullie, heb de kattenstaarten gekruist en steek zo een kaarsje op.

Justine
Berichten: 757
Lid geworden op: 25 februari 2010, 18:17

Bericht door Justine » 26 november 2010, 9:04

Wakker en nu hele dag duimen! Doe dat goed Noa, *nat* en L***!

*nat*
Berichten: 1172
Lid geworden op: 31 maart 2010, 15:09

Bericht door *nat* » 26 november 2010, 9:27

Merci ladies. Hier geen spectaculair nieuws, follikeltjes groeien rustig maar zeker verder, BMS wordt stilaan dikker... links zitten er een 8 à 9 klaar, rechts 5 à 6, dus wat mij betreft mag het daarbij blijven, daar ben ik al heel content mee. Straks nog telefoontje om te zien hoeveel ik nu moet spuiten en maandag terug.

Dus nu volledig alle goeie vibes gericht op L*** en Noa09!!!

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 26 november 2010, 13:54

Hello!

Oh nat, ik had gehoopt dat er al wat meer schot in de zaak zou zitten nu... Houd je het nog een beetje vol?

Ik durf hier mijn supernieuws bijna niet te komen verkondigen, super-Noa heeft de statistieken een poepie doen ruiken op het vlak van ontdooiing en doorgroeien tot blastocyst-stadium :oops:

Van de 8 ijsblokjes zijn er maar liefst 5 (!) doorgegroeid tot mooie blastocysten!! Dat hadden ze in Leuven precies nooit eerder meegemaakt. Ik heb twee mooie gelijkmatige teruggekregen, eentje ervan zou morgen al uit de schil barsten volgens de laborante - spannend. Als het nu niet lukt weet ik het ook niet meer hoor!

Ook al ben ik (nog) niet zwanger, ik zit toch half-half op een fluoroze wolk (voor zolang als het duurt, want de emobuien nemen toe).

L***, hoe is het bij jou gegaan? Ik ga me op de zetel installeren en ervoor zorgen dat ik kramp krijg in mijn vingers van het duimen.

Noa09

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 26 november 2010, 13:59

Noa super super nieuws zeg!!! De laatste zijn de beste en dan mogen ze eens dubbel gaan bewijzen! Duimen draaien op 200% voor je!!!

Nat beter wat te traag en goed dan te snel en niet zo goed he. Al had je wss op beter nieuws gehoopt. Nog even het weekend door en dan maandag hopelijk goed nieuws met een PU datum.

L*** hoe was de PU? niet teveel last?

Justine heb je al nieuws gehad? Hoe gaat het met jou?

*nat*
Berichten: 1172
Lid geworden op: 31 maart 2010, 15:09

Bericht door *nat* » 26 november 2010, 16:10

NOAAAAAAAAA! Wat super zeg! Het heeft dan toch zijn vruchten afgeworpen, deze spannende miseriepoging... ik hoop dat het resultaat er nu ook naar mag zijn!

Euh, trouwens, merci voor het medeleven maar ik vind het zelf nog niet zo heel erg hoor dat het nog even duurt... (How 'zen' am I!?! :shock: ) Qua werkplanning zou een PU volgende week vrijdag eigenlijk nog niet zo slecht zijn, dus daar hoop ik nu een beetje op. 'k Heb nog geen telefoon gehad, maar ik vermoed wel dat ik maandag een datum voor PU zal weten.

L***, Justine, nu Noa09 voorzien is van haar blastokes, heb ik een paar vingers meer om te duimen voor jullie hé. (Wat niet wil zeggen dat ik stop met duimen voor jou hé Noa).

DUYCK
Berichten: 1170
Lid geworden op: 2 augustus 2008, 17:59

Bericht door DUYCK » 26 november 2010, 16:22

noa09: amai zo'n mooi resultaat. ik duim echt dat het nu een mooi kerstcadeau in je buikje mag groeien. echt het zal wel lukken. ik ben daar zeker van. we kunnen samen aftellen. wanneer heb je bn?

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 26 november 2010, 17:56

waw, noa!!!!! super nieuws voor jou!!! amai, nu maak je echt wel een mega kans, ik duim!

hier PU achter de rug. zoals steeds: een makkie.
maar wel niet zo goed nieuws, allez, kon niet echt ook é? 3 eicellen. ze gaan ze met IVF bevruchten omdat we daar vorige keer goeie resultaten mee haalden (twijfel slaat al toe: hadden ze niet beter icsi gekozen??). morgen bellen. ben benieuwd, hopelijk komt het tot een tp! ben tegelijk zeer emotioneel en gelaten. t gaat wat aan me voorbij. en k reageer me iets te veel af op mijn ventje. tja... de hormonen :wink:

bedankt voor jullie duimen - tot nu toe - houden jullie nog even vol?

liefs

Justine
Berichten: 757
Lid geworden op: 25 februari 2010, 18:17

Bericht door Justine » 26 november 2010, 18:06

Hey L***, tuurlijk blijven we duimen voor jou!
Als je morgen gebeld hebt, wanneer heb je dan tp, zondag? Ik zal vannacht zelfs in duimstand in slaapproberen te vallen!

Noa, waaaaaw, 5?! Super resultaat!!! Dat kan toch echt niet meer verkeerd gaan hé en zeker als ze zeggen dat dat eentje morgen al zou springen! Noa gaat voor de tweeling! Noa gaat voor de tweeling! Noa gaat voor de tweeling!

Justine
Berichten: 757
Lid geworden op: 25 februari 2010, 18:17

Bericht door Justine » 26 november 2010, 19:42

Even verder schrijven, m'n ouders waren net op bezoek.
*nat*, ik denk ook dat het missch beter is, dat je eitjes op 't gemak groeien, beter zo, dan overstimulatie.
Nog een weekendje relaxen en dan maandag terug en dan waarsch een datum voor pu!

Fee, voor jou veel succes morgen, hopelijk morgen spuitje pregnyl hé. Ik duim mee!

Ik mag morgen voor tp! Joepie! En deze middag héél goed nieuws gehad, van de 18 eicellen, zijn er 14 bevrucht! Ik denk dat er missch nog een paar zullen afvallen, maar ben echt wel tevreden met het resultaat!
Hopelijk morgen een super embryootje in m'n buikje en ik kan ook terug beginnen aftellen.
Ik laat morgen iets weten.
Nu terug de zetel in, want heb nog altijd last van m'n buik als ik te lang zit. Gelukkig is het weekend en heb voor ma en di ook nog 2 dagen congé.

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 27 november 2010, 9:35

Hoi hoi,

*nat*, je klinkt echt wel behoorlijk 'zen', chapeau :wink:

Duyck, mijn bloedname is op 08/12!

L***, ik heb intussen RSI in mijn duimen van ze krampachtig omhoog te steken, die terugplaatsing MOET er gewoon komen.

Justine, goed nieuws daar bij jou, we kunnen weer samen aftellen.

Noa09

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 2 gasten