Baby ziek

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 7 februari 2011, 12:49

Oooh dikke knuff voor Adie! Snel beter worden hoor mannetje!

Ik zou ook de drie dagen koorts regel toepassen... M'n HA schrijft eerder toch niets voor.

Hihi Amber is precies wel aan de beterhand, aan haar "streken" te merken. 8)

Ook dikke knuff voor Marie en Matthias.

Wappie
Berichten: 3747
Lid geworden op: 7 oktober 2008, 9:56

Bericht door Wappie » 8 februari 2011, 13:53

Ik moet nog even wachten met de druppeltjes, maar als de etter blijft komen mag ik ze toch geven. Hij doet het wel super! Heeft geen verhoging meer dus dat is al positief.

K'tje
Berichten: 1104
Lid geworden op: 7 april 2008, 15:46

Bericht door K'tje » 8 februari 2011, 16:08

Sem was vorige week maandag's nachts tierend wakker geworden, had 's morgens 38,9° koorts, en's avonds bij de KA bleek dat hij een oorontsteking had, plus bronchitis... :?

Maar met medicatie en aerosol is het toch al veel beter, ik denk dat hij geen last meer heeft van z'n oortje want hij slaapt weer flink door 's nachts, maar nu brengt het aerosollen iets anders vervelend met zich mee; spruw...

Net belden ze vanuit de creche om te zeggen dat hij dus spruw heeft. Ik heb er zelf nog niks van gemerkt, dus vermoed ik dat het nie zo heel erg zal zijn? Ze zei dat het héél besmettelijk is, maar dat ze "kindjes met spruw van K&G niet mogen weigeren".

Mijn mama haalt Sem altijd op, en zij ging bij de apotheek stoppen om alvast iets te halen om in z'n mondje te doen (Daktarin orale gel, kan dat?).
Hopelijk heeft hij er niet teveel last van, ocharme 't ventje! Hij had wel even flink gegeten als anders, dus veel zal hij er zelf nog niet van merken zeker...

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 8 februari 2011, 20:13

Dikke knuff voor Sem! Ja, daktarin orale gel (maar das op voorschrift?). Helpt snel hoor. Als je er niets van gemerkt hebt is het nog zo erg niet. Als ze er last van hebben willen ze niet meer drinken, dat doet dan pijn in hun mondje.

En ach, bijna alle kindjes hebben wel eens spruw... Niets van aantrekken. Mss alle tutjes enzo nog eens steriliseren?

Wappie ik hoop dat 't verder de goede kant opgaat en dat de druppeltjes niet nodig zijn!

Hoe gaat het met Adie?

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 8 februari 2011, 20:36

'k ben ook benieuwd naar Adie
bokje nog niet opgemerkt vandaag... :?

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 9 februari 2011, 8:40

Met Adie gaat het nog steeds niet goed. Maandag in de namiddag had ik gebeld naar mijn mama om te vragen of hij nog steeds koorts had. En dat was idd zo. Dus daarom alvast al gebeld voor een afspraak bij de kinderarts de volgende dag. Hij had bij mijn mama wel 3u geslapen en de suppo deed ook wel zijn werk en dan was hij best vrolijk. Ik ben zelf vroeger gestopt op het werk en snel nog naar de apotheek om babysuppo's en om Nurofen siroop.
De volgende morgen had hij idd nog steeds koorts. Naar de kinderarts gegaan en weeral hoorde ze kraken op de longen. Heel heel lichtjes maar toch: dus opnieuw een longfoto. Hij piepte ook wat, dus zeker al aërosol. Ze vermoedde wel griep, omdat zowel mijn man als ik ook ziek waren (cfr topic mama ziek - papa ziek bestaat niet zeker of hoort dat ook bij baby ziek :wink: ).
Adie drinkt/dronk wel nog steeds vrij goed. Iets minder dan anders maar toch 600ml op een dag. Hij eet ook fruitpap van Naturnes. Meestal zo één potje. Ok, super veel is het niet. Maar het is beter dan niets.
Longfoto wees dat hij (nog) geen longontsteking had. Oef. Maar er was wel een lichte lichte sluier of zoiets te zien en daarom wou ze voor de zekerheid toch antibiotica opstarten. Ze sprak ook van iets van een rechter kwak syndroom. Blijkbaar iets anatomisch aan de ontwikkeling waardoor daar gemakkelijker slijm blijft zitten en dus een ideale broedhaard voor bacteriën. Adie zou daar miss wel last van knn hebben, aangezien het vorige keer ook daar was.
Deze morgen wilde hij wel maar 60ml melk. Dus ja dat is niet zo goed. Hopelijk wil hij straks nog wat.

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 9 februari 2011, 9:21

Aiai veel beterschap voor de zieke kindjes!

Gaat het al wat beter vandaag bokje?

Hier is er ook iets aan het broeden vrees ik. Seppe is superhangerig, weent heel veel (is niet van zijn gewoonte) en heeft slecht geslapen vannacht (na een suppo sliep hij dan wel goed). Duidelijk ergens last (slaat ook weer veel tegen zijn hoofdje), maar weet niet goed waar... misschien tandjes? hij kwijlt veel, maar bijt niet zo op alles zoals hij anders doet als hij tandjes krijgt...

Véro.
xx

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 9 februari 2011, 9:23

ai, Adie is dus ook slachtoffer geworden. Niet verwonderlijk hé, met zo veel zieken in het land.

veel beterschap jongen.

Verzorg jullie alledrie maar goed (papa ook e suppo geven :mrgreen: ?)

en zolang hij nog iets eet, is het goed hé.
Drinkt hij verder ook water als je het aanbiedt?

En jammer van die longkwab. ik heb zo iets nog al gehoord, en ja, dus vatbaarder voor 'ontstekingen'. Dus dan kan je maar beter voorbereid zijn om er op tijd bij te zijn. Ik duim allessinds dat hij er nooit last van zal hebben!

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 9 februari 2011, 9:53

Nee niet veel water (maar bieden we eerlijk gezegd ook niet veel aan - heb liever dat hij dan melk drinkt). Daarnet hft hij toch nog 100ml gedronken. Nu is hij ah spelen met zijn duploblokken.

En ja tis natuurlijk rechter kwab syndroom ipv rechter kwak syndroom hé :lol:

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 9 februari 2011, 10:12

melkje is idd veel beter

ik hield bij amber vooral ook de plasluiers in't oog. Dat zijn er nu beduidend meer dan vorige week. Ik heb er toen toch even voor 'gevreesd'.
Maar wel flinke Adie hoor

Ik vond ons meisje ook zo flink en dapper, ondanks de last die ze had.

lisa marie
Berichten: 2449
Lid geworden op: 20 mei 2009, 19:17

Bericht door lisa marie » 9 februari 2011, 13:07

Ik heb nu ook al een paar dagen last van felle keelpijn (die uitstraalt tot in mijn oor), snot, hoofdpijn.
Ik weet dus hoe ik me voel, en moet ons meisje dan toch enorm bewonderen, dat ze iedere keer als ze ziek was toch zo flink was !


K'tje, gaat het beter met Sem ?

En hoe is het nu met Adie ? Hopelijk komt hij er ook snel bovenop !

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 9 februari 2011, 15:15

Ja LM, als ik merk hoe ziek ik gisteren was en vandaag nog zo zwakjes, dan heb ik toch ook veel bewondering voor Adie. Amai ocharme het ventje als hij zich zo slecht voelt als ik me voelde.

Deze middag hft hij zijn groentepap bijna volledig opgegeten. Ik had wel een kleine portie gemaakt en veel vocht bijgedaan: zo had ik meer kans dat hij het wilde opeten en had hij toch ook genoeg vocht binnen. 220gr hft hij opgegeten. Een klein uurtje later hft hij ook 100ml melkje gedronken. Nu is hij flink dodo aan het doen.

cimoca
Berichten: 1972
Lid geworden op: 19 april 2010, 8:40

Bericht door cimoca » 9 februari 2011, 15:29

bokje veel beterschap voor jou en voor Adie en ook voor je man

eigenlijk zijn die kleine schatjes toch sterk hé als je dat bekijkt : eens de suppo werkt en de koorts verlaagt zijn ze al weer aan 't spelen.

cinne

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 9 februari 2011, 15:33

onze meid heeft wel heeeeeeel veel geslapen
en ze is nu nog aan het inhalen...
echt nog een flinke ochtenddut en een middagdut.

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 9 februari 2011, 16:41

Hier was het maar een dutje van een uur. Fruitpap geen groot succes: 120gr (was wel verse zelf gemaakte). En daarna wel nog flesje van 100ml en was eigenlijk kwaad als het uit was. Maar straks miss proberen de rest vd fruitpap.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 4 gasten