-
Loeki
- Berichten: 12951
- Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30
Bericht
door Loeki » 11 februari 2011, 21:23
Ik dacht al dat je dat bedoelde met de roze olifanten.
Goh dat moet verschrikkelijk moeilijk zijn ook voor die kleintjes. Denk zelf maar eens aan die heeeeeeeeeeeerlijke chocoladepudding die voor je neus staat, maar waar je NIET mag aankomen! Dat lukt ons al amper (oké, niet

).
Tja opvoeden, niet makkelijk!

-
wat is er mis?
- Berichten: 8876
- Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56
Bericht
door wat is er mis? » 11 februari 2011, 21:26
Afwasmiddel id mond? Kan Meis dan aan die tube?
Krabben hft Adie gelukkig nog niet ontdekt. Maar ik merk wel dat zijn macht wel groter en groter wordt (onder andere bij het aerosollen als hij het echt niet wil).
-
mies
- Berichten: 3814
- Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44
Bericht
door mies » 11 februari 2011, 21:28
Afwasmiddel in het bellenblaas-potje he.
Ik weet dat dat niet geschikt is voor zo'n kleintjes, maar ik heb het eens een keertje voor haar gedaan en sindsdien is ze er weg van...
En die kracht pffff die gaat alleen maar toenemen he.
-
wat is er mis?
- Berichten: 8876
- Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56
Bericht
door wat is er mis? » 11 februari 2011, 21:31
Maar je sprak van de bus met was-gel dat ze die niet meer wil?
-
Loeki
- Berichten: 12951
- Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30
Bericht
door Loeki » 11 februari 2011, 21:32
Snelle Meis?

-
mies
- Berichten: 3814
- Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44
Bericht
door mies » 11 februari 2011, 21:38
Snelle op zijn Westvlaams? Nee zenne. En in de gewone betekenis van het woord ook niet
Ja, die bus met was-gel is haar was-gel voor in bad. Ze wast zelf haar buik en benen, en vraagt dan aan ons om product op haar vinger te doen (is zo'n pompsysteem, dat lukt haar nog niet). En een keertje was dat ipv naar haar buik recht naar haar mond gegaan... en toen heeft ze weer heel hard geweend ('t was weer onder supervisie van de papa natuurlijk, en ikke mocht dan haar mond spoelen en yoghurtje geven. In bad

)
-
Loeki
- Berichten: 12951
- Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30
Bericht
door Loeki » 11 februari 2011, 21:40
(en ik ben door mijn eigen dom berichtje al heel de tijd aan het denken aan de pudding die nog in de ijskast staat... mjam - ik moet toch eten voor 10 nu hé, met mijn negen (minstens) follikeltjes?)

-
mies
- Berichten: 3814
- Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44
Bericht
door mies » 11 februari 2011, 21:44
-
mies
- Berichten: 3814
- Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44
Bericht
door mies » 11 februari 2011, 21:53
Smakelijk, Loeki!
-
Loeki
- Berichten: 12951
- Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30
Bericht
door Loeki » 11 februari 2011, 21:58
Idd! Dankuuuu!

-
mies
- Berichten: 3814
- Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44
Bericht
door mies » 11 februari 2011, 22:06
Bon, ik ga het hier dan toch maar rap efkens overtypen voor de peuterversie van Tracy Hogg's karakter-indeling:
Engelachtig:
De baby die zich altijd zo voorbeeldig gedroeg, wordt een engelachtige peuter. Dit kind is erg sociaal, snel op zijn gemak in groepen en past zich in elke situatie gemakkelijk aan. Vaak praat hij eerder dan leeftijdgenootjes of kan in ieder geval zijn behoeftes duidelijk maken. Wanner hij iets in zijn hoofd heeft dat niet kan, is het vrij gemakkelijk hem af te leiden voor hij overstuur raakt. En wanneer hij uit zijn humeur is, kun je hem meestal kalmeren voor het werkelijk uit de hand loopt. Hij kan zich heel goed op één ding concentreren. Dit kind is een makkie en je kunt hem overal mee naartoe nemen. Neem nu bijvoorbeeld Andrea die we aan het begin van het hoofdstuk al leerden kennen. Zij reist veel met haar ouders en past zich moeiteloos aan hen aan. Andrea heeft zelfs geen problemen met tijdsverschillen. Toen haar moeder een keer haar slaaptijd wilde veranderen, omdat dat haar beter uiktam, kostte het Andrea maar twee dagen om over te schakelen. Bij het verschonen werd ze op een gegeven moment ongeduldig, zoals je bij veel peuters ziet, maar je hoefde haar alleen maar een ketting te geven om haar af te leiden.
-
mies
- Berichten: 3814
- Lid geworden op: 22 maart 2009, 14:44
Bericht
door mies » 11 februari 2011, 22:09
Volgens-het-boekje:
Net als in de babytijd, gaat de ontwikkeling van dit kind helemaal volgens de perioden die ervoor staan. Hij doet alles letterlijk volgens het boekje. Over het algemeen kan hij zich op sociaal vlak prima gedragen, al kan hij in het begin een beetje verlegen zijn. Hij voelt zich het meest op zijn gemak in zijn eigen omgeving, maar als uitstapjes goed worden voorbereid en hij voldoende tijd krijgt, kan hij zich behoorlijk snel aan een nieuwe omgeving aanpassen. Dit kind houdt van routine en wil graag van tevoren weten wat er gaat gebeuren. Tucker is zo'n kind. Tot nu toe is hij een makkelijk kind; voorspelbaar en vriendelijk. Zijn moeder blijft zich erover verbazen hoe stipt hij is, zelfs bij de minder prettige kanten van het peuterleven. Hij was op de kop af acht maanden oud toen hij eenkennig werd en na negen maanden had hij zijn eerste tandje. Hij leerde lopen toen hij een jaar oud was.
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 5 gasten