New IVF/ICSI-clubje - XX of XY ERBIJ = WIJ

IVF Forum
Plaats reactie
Kruimel
Berichten: 500
Lid geworden op: 14 mei 2010, 22:53

Bericht door Kruimel » 17 februari 2011, 9:57

Eefje! Van harte meis, echt supernieuws.

Es, volgens mij is testen voor je BN geen goed idee. IN NL mag je zelf testen 2 weken na de TP, en dan plakken ze er liefst nog wat dagen aan vast om een vals-negatief-resultaat te vermijden. Heel veel sterkte met de wachtweken.

Ook voor de rest veel sterkte en dat jullie hier snel weg mogen zijn.

lieskem
Berichten: 181
Lid geworden op: 21 maart 2010, 20:17

Bericht door lieskem » 17 februari 2011, 17:05

PROFICIAT beurtflight! Hopelijk blijft HCG stijgen en stijgen en stijgen... Geniet ervan!

Bij mij was bn gisteren ook goed. HCG 6000. Dit is gemiddeld, en ook andere hormonen stonden goed!

Nu moet ik de 28ste voor onze eerste echo, dan ben ik precies 7 weken.

Es, de hoop niet opgeven hé!

Groentekes, Lieskem

beurtflight
Berichten: 377
Lid geworden op: 2 november 2008, 19:09

Bericht door beurtflight » 17 februari 2011, 20:01

Hey meiden, bedankt voor al de lieve woorden. :D
Ben zo blij, maar heb ook zo'n bang. Morgen terug op controle om te kijken of alles goed is gestegen. Ben zo benieuwd.

Lieskem, da gaat percies echt zo vlug. Ziet er super uit meid.

L***, heel veel succes met de nieuwe poging .

Es, ik begrijp je angst. Maar ik denk net zoals lieskem dat je beter geen thuistest doet. Bij een BN ben je 100% zeker hè. Ik dacht ook dat het deze keer om zeep zou zijn en toch kreeg ik gisteren na 4 jaar eindelijk prachtig nieuws. Nog even meid.

Noa09, ja niet te geloven hè. Snap het zelf ook nog ni goed.

Amélise, geheim??? Het enige dat ik gedaan heb ik acupunctuur. En dan vooral nu na de TP ooracupunctuur en 2 weken thuis geweest omdat ik echt slecht was vvan de punctie. Denk dat er dat ook wel mee te maken heeft, rustig proberen te blijven en positief ingesteld en je niet proberen naar beneden te halen. Hoe moeilijk dat ook is. Veel succes.

Yago, heb ook de vrees dat ik terug een MK zou krijgen. Maar ik denk en hoop dat het deze maal goed mag gaan. Waarden zin ook veel beter. Wanneer moet jijterg?

Aan al de anderen, heeel veeel succceeeesss!!!!!

espoire
Berichten: 10
Lid geworden op: 14 februari 2011, 22:05

Bericht door espoire » 17 februari 2011, 20:40

hallo allemaal,

er is nu al een week voorbij! ik word nerveuser en nerveuser met den dag! Nog 11 dagen te wachten! wat is het toch lang...
Maandag, een bloedonderzoek! weet niet echt wat ik moet verwachten! Dat is het mss die mij nerveus maakt!
Heb allesinds voor volgend weekend een weekendje geboekt in Spa: relaxatie gegarandeerd (hoop ik).

Allé, ik hoop dat het met jullie allemaal goed gaat

groetjes
Espoire

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 17 februari 2011, 21:09

beurtfligt, ik moet pas dinsdag terug, pff zal blij zijn als het zover is, ben er niet gerust in, waarom weet ik niet....misschien omdat ik nog veel steekjes heb in mijn eierstokken en mijn buik nog opgeblazen is van de punctie..... heb jij daar nog last van?
heb geen idee van mijn waarden, ga het dinsdag eens navragen als de verpleegster het kan terugvinden tenminste

Noa09
Berichten: 3484
Lid geworden op: 5 mei 2009, 12:46

Bericht door Noa09 » 17 februari 2011, 21:32

Yago,

Dat is idd nog vrij lang he, lastig hoor.
Maar jouw waarde zal hoog gestaan hebben als er zolang tussenzit. Ik duim!

Noa09

*Es*

Bericht door *Es* » 18 februari 2011, 6:43

Meiden,ik denk dat hhet bij mij over en uit is.Gister krampen in mijn buik gehad en vanacht bruin bloed verloren.Innestelingsbloed is toch roze?Dus dat is het ook niet.
Ik word er zo niet goed van.

lynn1209
Berichten: 477
Lid geworden op: 4 mei 2009, 22:55

Bericht door lynn1209 » 18 februari 2011, 7:57

yago en beurtflight, een dikke proficiat!
Yago, probeer je maar niet teveel ongerust te maken (zegt iemand die zelf verschrikkelijk ongerust is), maar die steken, krampen en alle andere eerder ongi-pijntjes horen er allemaal bij. Raar he, dat die positieve test geen echte opluchting met zich meebrengt, want dat verwacht je ergens toch.

Aan al de rest! Volhouden he, meiden! Wonderen zijn de wereld niet uit! Hier was de hoop na 5 verse tp's en 1cryo tp al lang vervlogen, andere plannen kregen vorm en dan ineens boem!
Volhouden, hoe moeilijk het ook is, is de boodschap!

Groetjes

ringling
Berichten: 739
Lid geworden op: 17 maart 2010, 18:46

Bericht door ringling » 18 februari 2011, 9:10

*Es* schreef:Meiden,ik denk dat hhet bij mij over en uit is.Gister krampen in mijn buik gehad en vanacht bruin bloed verloren.Innestelingsbloed is toch roze?Dus dat is het ook niet.
Ik word er zo niet goed van.
Es, innestelingsbloed is niet per se roze hoor. Ik had bij de ronde dat t prijs was een week na TP een dagje bruin verlies. Innestelingsbloed kan ook oud bloed zijn.
Nog efkes doorbijten... enkel de BN geeft zekerheid hé.

Eefje: proficiat!!!!!!!! Waauw!

Hier een minder dagje precies... beetje dipje. Met één fretje is de hoop niet zo hoog. Ik vind dat wachten op een TP al even stresserend als een BN! Volgende week wel weekje verlof, wat me zal deugd doen!Heb t dringend nodig...

Groetjes iedereen!
Ringling

lieskem
Berichten: 181
Lid geworden op: 21 maart 2010, 20:17

Bericht door lieskem » 18 februari 2011, 9:25

Yago,
Ik heb al vanaf de PU buikpijn (wel niet echt veel en niet regelmatig, maar toch elke dag) en steekjes en krampjes in mijn buik (eierstokken,nieren, rug,... ?)
Mijn HCG was toch goed gestegen, dus tot nu toe (hout vansthouden :) ) geen problemen. Zoals Lynn al zei: het hoort er blijkbaar allemaal bij!
Je waarden zijn allemaal niet zo heel belangrijk hé, zolang ze maar goed zijn en blijven stijgen!
Probeer toch wat te genieten (is moeilijk hé :D )
Knuffel, Lieskem

Yago
Berichten: 1145
Lid geworden op: 7 mei 2010, 17:35

Bericht door Yago » 18 februari 2011, 17:51

Noa, Lynn en Lieksem merci om mij proberen gerust te stellen :D
inderdaad raar hé, je wachten jaren op dit goede nieuws en daarna ben je nog ongeruster dan tijdens de wachtweken...
mijn buik wordt in de loop van de dag steeds een ballon, zo opgeblazen :shock:
afin we mogen niet klagen hé!! er zouden graag veel lotgenootjes in ons schoenen staan!!!

knuffel voor alle wachtende!!!!

Ruby
Berichten: 204
Lid geworden op: 19 september 2010, 11:06

Bericht door Ruby » 18 februari 2011, 18:25

Eefje, dikke proficiat! Was je al lang aan het behandelen? Ik ken je niet van dit forum, maar voeg je toe aan onze lijst hé, bij de zwangeren, die moet nl snel ingevuld geraken :D

Josie, Stienemien, Es, volgende week duim ik voor jullie!
Es, niet aan toegeven... jawel even mag wel (look who's talking :oops:) , maar daarna borst vooruit, het is nog geen game over. Sterkte!

Espoire, welkom op het forum! Misschien kan jij je ook aan de lijst toevoegen, dat is altijd handig. Oh ja... veel succes!

-jullie merken het misschien, mijn donkere bui is al een beetje over...-

knuffels

beurtflight
Berichten: 377
Lid geworden op: 2 november 2008, 19:09

Bericht door beurtflight » 18 februari 2011, 19:37

TErug bloedname gehad vandaag. HCG is van 239 naar 580 gegaan. Ben super blij. Dinsdag terug voor controle.

Ruby, ik ben hier al een oude rot. Vraag maar aan noa en ahiha. Ben er heel effe tussenuitgeweest. Voor mij was het nu mijn 3de ICSI/ivf poging. Wij zijn nu denk ik een twee jaar bezig van IUI tot IVF. En in totaatl 4jaar op de kop. Maar je ziet , de wonderen zijn de wereld nog nietuit. :D

Yago, dat opgezwollen gevoel heb ik ook hoor. mijn buik blaast zich op in de dag en ik ben blij dat ik 's avonds mijn jogging aan mag.

Es, bruinverleis wil niet perse zeggen dat het game over is hoor. nog even op de tanden bijten.

espoire
Berichten: 10
Lid geworden op: 14 februari 2011, 22:05

Bericht door espoire » 18 februari 2011, 20:05

L*** schreef:lieverdjes,
wat een slecht nieuws hier allemaal! februari zou DE maand worden... dikke dikke knuffel. ik begrijp jullie dipjes volledig. heb ze ook al (veel te) veel meegemaakt. maar we moeten erdoor, we kunnen niet anders.
ik duim en blijf duimen en hoop dat er snel een positieve wind waait hier.

ik gisteren weer gestart. met een rare spuit, waarvan ik schrik heb dat ik ze verkeerd gezet heb... de angst voor mislukking is nu al weer aanwezig. :?

ik duim voor de bn-ers!

Aftellen naar NOD / BN
Yago, 27j, 3IUI (bbz), 1IVF, BN 15/2
beurtflight, 28j, 4IUI, 1IVF/ICSI MK, 1cryo, 1ISCI, 3IVF/ICSI BN 16/2
Katrienc, 29j, 1icsi, 2=rescue iui, 2icsi, 3=rescue iui:bn 15/2
Lieskem,29j, 1IVF, 1IVF/ICSI, 1ICSI+IMSI
*Es*,34 jr,6 IUI, 1 IVF,2 cryo's,2 IVF bn 21/2
josie,32, 6 IUI, 1 IVF, 1cryo, BN 21/2
Stienemien, 29jr, 6IUI, 1 IVF (geen TP), 1 ICSI, BN 24/2
espoire, 27j,1IVF,1cryo:BN 28/02

Aftellen naar PU/TP
L***, 33, 6iui, 6de IVF/ICSI (1 MK, 1 bioch. zw.), FM 20/2

Aftellen naar cryo-tp
Ringling, 29j, 3IUI, 1 IVF, cryo TP (bbz), cryo nr3 (en laatste cryo): echo 14/2
Zazouke, 30j, icsi 4 (bbz), nu cryo poging, eerste echo op 16/02
Roisin, 31j, 1ICSI (MK), 3ICSI (BBZ), ICSI 4, cryo-poging: echo?
Aan het wachten op een lichaam dat es normaal doet
Noa09,36j,4 IUI,3 ICSI,4 cryoTP, MK, BBZ, kunstm menopauze tot eind april
Ahiha, 29j,dd 1/2/06, 3 IUI, IVF, cryo(gn tp), 2IVF(overstim), cryo,cryo (gn tp) cryo (gn tp) wachten op CM...

Aan het wachten - aan de pil/nuvaring
Fee, 31j, 2IUI, 2 IVF (bioch. zw + mk), wachten op IVF3
Romina, 25j, 1ICSI,endo-operatie, IVF2 afgebroken door cyste, wachten op IVF2 poging 2
Ruby,31j,endo st4,3IUI,1IVF/ICSI,1cryo(gn tp),wachten op IVF/ICSI2
Liesbetje, 28j, 6IUI, 2IVF, 1 cryo, ICSI3, start ICSI4 mei
*nat*, 35j, 4xICSI (BBZ, MK), 1cryopoging, wachten op MS voor ICSI 5
gabriella, 27j, 5IUI, 1 ICSI, 1x 2cryo tp, april ICSI 2
amélise, 30j, 4IUI, 1IVF, 4cryo's(engeltjes Amélie& Louise), 2IVF, 1cryo, 3 IVF, 1 cryo
Ellentje, 29j, 4IUI, 1IVF/ICSI, wachten op MS voor cryo tp

Zwanger
IVF 1
IVF 2
IVF 3
IVF 4
IVF 5
IVF 6

stienemien
Berichten: 453
Lid geworden op: 24 februari 2010, 9:34

Bericht door stienemien » 19 februari 2011, 11:27

Eefje, ook voor jou: een dikke proficiat!
Wat leuk, na een week zonder DVO plots zo'n fijn nieuws :-)

Heb net gebeld om een BN vast te leggen op 24/02. Maar ik snap het niet zo goed (en ik moest snel zijn dus heb het niet gevraagd): ik moet om 17uur bij de gyn zijn die dan een BN doet, en dan gingen we ook meteen de resultaten bespreken?! Kan hij dat dan meteen zien? Stel dat het negatief is, dan heb ik geen zin om dat daar te moeten vernemen (ik ben liever thuis dan).

Ondertussen vliegen de ww voorbij... Echt, heb zo veel werk dat ik gewoon geen tijd heb om er aan te denken. Soms vergeet ik het zelfs. Voel ook echt niets, geen steken, geen misselijkheid, geen pijnlijke borsten, niets. Heel vreemd!

Succes allemaal!

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 4 gasten