@ Fleur Succes met de 2 toppertjes. Ik duim mee.
@ Vanille Amai, zo leuk, al die beestjes die jij hebt. Wij hadden vroeger bij mijn ouders een dwergberggeitje waar ik echt zot van was. Zij is toen ook bevallen, maar kort na de bevalling overleden. Ik heb het kleine geitje dan ook met de papfles grootgebracht. Super hé. We zijn dus al getraind, laat dat kindje van ons dus maar komen
Ik ben in het begin van de behandelingen ook redelijk wat bijgekomen, vooral op mijn buik dan. Het was zelfs zo erg dat mijn ouders (die niet op de hoogte waren van onze behandelingen) begonnen te vragen of ik zwanger was. Ik ben dan toch een klein beetje beginnen letten op mijn eetgedrag (een beetje minder koeken en snoepen en meer fruit en groenten), zodat ik terug op mijn oude gewicht zit.
Daarnet naar de gyn geweest. Toch wel goed nieuws gekregen. De drie follikels zijn een beetje gegroeid (1 van 17 en 2 van 15), de kleine houden zich voorlopig kalm. Vanavond nog 1 keer menopur, morgen pregnyl en dan zaterdag IUI. Hopelijk een goeie!
Vele groetjes