Net zwanger: aftellen naar de zomer van 2011

Plaats reactie
Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 14 april 2011, 15:19

Ik klaag niet ;) ;)

Net boeket bloemen gehad van een leverancier, en verschillende mails van zakenrelaties.
Zo hartverwarmend zeg!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 14 april 2011, 15:47

Dat is wel tof!!! Straks ga je nog spijt hebben dat je bevallingsverlof begint (not!) :lol: :lol: :lol:

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 14 april 2011, 19:41

@Sterretje: Amaai, dat klinkt allemaal pijnlijk! Hopelijk kom je morgen nog vlot door en kan je daarna volop genieten van je rust hé! Gelukkig heeft de osteopaat toch wat pijn kunnen verlichten.

@Clau: Hier is onze naam ook niet mijn eerste keuze, maar ik ben er meer en meer van gaan houden. 't Is een naam van iemand die ik via mijn werk heb ontmoet en ik vond die naam eigenlijk wel tof, maar ik had al zo lang een andere naam in mijn hoofd dat het eventjes afstand doen was van die naam. Nu ben ik super tevreden want de naam die ik eerste wilde is heel populair en de naam die we nu hebben gekozen komt maar weinig voor en is toch niet super speciaal dat het gek wordt.

@Sammie: Ook hier zit zo'n poang in mijn gedachten. Ons kindje gaat in het begin bij ons op de kamer liggen in de voiturebak, maar later komt die er misschien wel. Binnen twee weekjes de meubeltjes bij Ikea eens gaan halen se.

clau
Berichten: 1171
Lid geworden op: 9 april 2010, 13:00

Bericht door clau » 14 april 2011, 20:08

sammie ik dacht dat jij misschien ook in genk zou bevallen, daarmee ;) Eens alles geverfd is zal het wel opschieten, paar sterke mannen alles ineen laten zetten ;)

hope gelukkig is de scan goed verlopen. Nu nog het weekend door en dan hopelijk goed nieuws.
ik vind de naam goed hoor wat ventje gekozen heeft, tis gelijk fien ook zegt ik zat al lang met een naam in mn hoofd dus het was/is gewoon ff wennen dat het een andere naam zal worden.

fien ik had ook een redelijk populaire naam (vooral in ned), maar die wat het nu gaat worden is het afgelopen jaar maar een aantal x voorgekomen in limburg. Is eerder een klassieke naam. Nu kan ik mij gaan amuseren met de naam op de doopsuikers te schrijven :)

sterretje leuk van de bloemen en mailtjes :) Morgen de laatste en dan verlof he. geniet ervan

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 15 april 2011, 10:09

het is eigenlijk heel raar, maar de naam die wij nu gekozen hebben is mij typisch een naam voor een brunette... Vriend is donker van huid en haar, dus de kans zit er in dat het brunette wordt. Maar Aline is hoogblond en een bleekscheetje (zoals de mama) dus dat kan het ook worden... Afwachten maar

inaatje13
Berichten: 890
Lid geworden op: 14 juli 2009, 11:22

Bericht door inaatje13 » 15 april 2011, 13:52

Onze naam ligt al vrij lang vast :D !! Ik ben de naam al helemaal gewoon!!!
Leuk tovh om daar allemaal naar uit te kijken :D . Volgende week gaan we onze lijst leggen, spannend en ook eens wat beginnen rond zien voor buggy's e.d. Welke kinderwagen gaan jullie nemen/raden jullie aan?

Greetz,

Inaatje en co

sunshine
Berichten: 828
Lid geworden op: 12 december 2007, 19:52

Bericht door sunshine » 15 april 2011, 15:28

Dames,

Ik heb sinds een week ongelooflijk veel last van hoofdpijn. Ik word er 's nachts wakker van, sta ermee op en ga er de dag mee door. Afgelopen maandag heb ik 1 keer een dafalgan 500g genomen. De hoofdpijn verminderde wel, maar is niet echt weg geweest. De gyn zegt wel dat ik een dafalgan mag nemen, maar ik voel me zooo schuldig tov mijn baby als ik iets inneem. Wie van jullie heeft ook zo'n last van hoofdpijn? Nemen jullie iets in? Ik probeer altijd maar door te bijten en te denken dat het zo wel overgaat...Maar op den duur is het zo erg dat een dafalgan 500 niet meer helpt. Ik zit steeds in de tweestrijd van "iets innemen of toch maar niet'.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 15 april 2011, 15:32

sunshine
de hoofdpijn is hoogstwaarschijnlijk hormonaal.
ik had er in mijn vorige zwangerschap heel veel last van. Ook om te kunnen slapen :( Tijdens deze zwangerschap had ik er veel last van tss 4-6 maanden. Dan is het overgegaan.

Wat hielp
- veel water drinken
- ongeveer 1 dafalgan per dag, als het echt niet meer anders kon
- lavendelolie op m'n hoofdkussen sprenkelen, of in badwater doen.
- rustgevende thee drinken

Het goede nieuws is dat dafalgan helemaal geen kwaad kan. Ik begrijp perfect hoe vervelend je het vindt iets te moeten innemen, maar op de duur moet je gewoon iets doen.

Ken je een osteopaat? Die kunnen dikwijls ook wat verlichting brengen. zo ben ik ooit eens van een migraine achtige hoofdpijnaanval verlost geraakt doordat m'n osteopaat iets in m'n nek gedaan had....

ik duim dat het snel betert, en niet aarzelen om af en toe een pijnstillerte nemen hoor. ik heb er deze zwangerschap ook veel genomen

mindyke
Berichten: 3760
Lid geworden op: 21 maart 2010, 12:44

Bericht door mindyke » 15 april 2011, 16:11

sunshine ik heb ook veel hoofdpijn gehad hoor, sommige momenten elke dag een dafalgan. Gyn zei dat dat absoluut geen kwaad kan ( moest er na de bevalling iets zijn met je kindje geven ze ook dafalgan bv) Hij zei ook dat er ni veel aan te doen was , de hormonen he. This bij mij ook wel gebeterd weet wel niet goed meer wanneer... :oops:

Ben ook naar osteopaat geweest en die zei dat het dikwijls komt door een verhoogde druk op de trapeiumspier in je nek. Doordat de buik en borsten groter worden, buiten een ontspannnede massage van de nek en schouders was er volgens hem niet veel aan te doen. ..

hopelijk gaat het snelover meid!

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 15 april 2011, 19:56

@Inaatje: Wij hebben de maxi cosi mura 3 gekocht. Niet echt de mooiste kinderwagen van het land, maar wel heel praktisch. Het zitje van de buggy kan bijvoorbeeld helemaal horizontaal en de beentjes kunnen dan ook plat liggen (is bij veel buggy's niet zo) en dat is toch handig om te slapen als het kindje groter is. De voiturebak is ook zeer ruim, hij klapt behoorlijk makkelijk in en heeft luchtbanden waardoor hij ook geschikt is om in het bos te wandelen. Nadeel is dat hij vrij groot is en ook niet super licht om op te nemen, wel handig om te besturen. Vooral bekijken waarvoor jij hem nodig hebt en dan eens zoeken en informeren in een winkel met veel mogelijkheden. Wij zijn daarvoor bijvoorbeeld naar de Paradiso gegaan en we hebben daar echt wel een goede uitleg gekregen.

@Sunshine: Ik heb met periodes last van hoofdpijn die vaak gepaard gaat met pijn in mijn schouder/nek. Ik leg dan warmte en als dat niet helpt neem ik een dafalgan, maar ook enkel in uiterste nood. De gyn zei ook dat he geen kwaad kon, maar toch doe ik het liever niet, maar een mama met pijn heeft stres en dat is ook niet goed hé. Wel je bloeddruk wat in het oog houden, zeker als je wat verder in je zwangerschap komt.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 16 april 2011, 20:18

hoe gaat het met de hoofpijn sunshine?

hope, hoe gaat het met jou?

Ik heb vandaag opmerkelijk een goede dag gehad
Rugpijn en vooral bekkenpijn echt veel beter (thanks osteopaat)
vrij veel kunnen doen vandaag (behalve poetsen) maar ben tevreden met wat er al gedaan is.

Morgen ga ik samen met m'n zus de wieg opmaken.
dan nog eens de valiesjes overlopen en vanaf maandag begin ik echt af te tellen.
ons beebje beweegt nog heel subtiel met af en toe eens een por (onder) id ribben. 'k ben zo benieuwd hoe groot ze zal zijn, het gewicht, hoe ze er uit zal zien...
't komt zo dichtbij nu

hope_4ever
Berichten: 724
Lid geworden op: 17 november 2009, 18:02

Bericht door hope_4ever » 17 april 2011, 8:35

hey sterretje ben blij dat het beter gaat met je hier ook veel last van porren in de ribben en natuurlijk rug en bekken...ben de laatste week te veel aant doen geweest met mama en zo dakniet zo veel ben kunnen gaan zitten en rusten zoals gyn.had gezegd maar tja volgende week zal beter zijn zeker!!!wiegje klaarzetten super hier nog even wachten tot binnen 2weken ongeeveer babykamer is af alleen nog opdekken en versieren...men thema is winnie geworden thanx voor de hint he meid!!!morgen uitslag van mamahaar testen en dan volop aan kamer beginnen...en wanneer heb jij terug echo meid??

hey sunny ikzef heb een tijdje geleden ook superveel hoofdpijn gehad en gyn.hd ook gezegd dafalgan kan geen kwaad!!!maar deed dit lever niet en dan ben ik als ik kon gaan liggen met men ogen dicht en dit hielp wel een beetje zeg ook niet dat het helemaal wegging maar hielp wel!!hoop dat het vlug beter is!!!is niet leuk he!!!

onze naam ligt ook vast onze eerste keuze is gebleven en ben ik eigenlijk heel blij om!!!

dak je voor de steun he meien de afgelopen week me de mama enzo doet echt deugd thanx...

xxx hope

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 17 april 2011, 10:09

hope
ik heb maandag terug echo en controle bij de gyn. ik kijk er enorm naar uit. hopelijk gaan ze kn zien of het al ingedaald is of niet, ben zo benieuwd.

ik wens je veel succes morgen en laat e kaarsje branden voor je mama

Ben zelf heel recent mijn papa aan kanker verloren du voor mij haalt het veel herinneringen boven...

nog goed uitrusten meiden en genieten van jullie beebjes id buik!

sunshine
Berichten: 828
Lid geworden op: 12 december 2007, 19:52

Bericht door sunshine » 17 april 2011, 12:16

Hey,

Ik heb maar door de hoofdpijn heen gebeten en zaterdag was het over. Maar ik maak me toch een beetje 'zorgen'. Het is eigenlijk 3 weken geleden begonnen. Ik kreeg telkens op juist dezelfde plaats rechts achter in mijn hoofd een steek die dan tot halverwege mijn rechterzijkant schoot. Dat zijn geen steken waarvan ik omhoog schoot van de pijn, maar ze waren er wel, dagelijks zo'n 10 keer ofzo. Soms 3 keer op een half uur en soms 3 uur niets. Vorige week zijn die steken dan overgegaan in echt hoofdpijn (hoofdpijn was feller dat de steken waardoor ik die steken mss ook gewoon niet gevoeld heb tijdens de hoofdpijn). Nu is mijn hoofdpijn weg en voel ik die steken gister en vandaag weer terug! Ik ben er de eerste week mee naar de huisarts gegaan. Die zei...sja, we kunnen nu toch geen hersenscan maken ofzo want je bent zwanger. (hersenscan???) De week erop (dus vorige week) heb ik de gyn erover aangesproken. Hij stelde me allerlei vragen over of ik links en rechts nog evenveel kracht in mijn armen had, of mijn zicht nog ok was enzo... Daar heb ik allemaal gelukkig geen last van, maar het feit dat ze die vragen stellen maakt me wat ongerust. Uiteindelijk werd er gewoon gezegd van dafalgan te nemen. Maar ik haal me nu natuurlijk al scenario's in mijn hoofd als hersentumor, kindje zonder mama, .... Ik weet dat ik het soms wat te negatief inzie, maar ik voel wat ik voel, en die steken horen niet in mijn hoofd te zitten. *zucht*

Fien83
Berichten: 1627
Lid geworden op: 3 september 2009, 12:01

Bericht door Fien83 » 18 april 2011, 8:34

@Hope: We duimen voor een goed resultaat bij je mama hé! Veel succes en moed om die laatste uurtjes in onzekerheid door te komen.

@Sunshine: Perfect begrijpbaar! Ik zou ook meteen denken aan een hersentumor zoals de gyn die vragen stelde... We zullen er maar van uit gaan dat het niets is omdat je geen enkel van die andere symptomen hebt hé. Probeer veel te rusten, veel te drinken, tijdig een dafalgan te nemen (ik heb vaak het gevoel dat die niet meer werken als je er te laat mee bent). En alles komt in orde!

@Sterretje: Veel plezier met je echo vandaag! 't Is misschien wel de laatste keer dat je je meisje in het zwart-wit ziet! 't Begint echt af te tellen voor jou hé!

Hier beginnen de eerste kwaaltjes. Pijnlijke beenkrampen 's nachts en brandend maagzuur. Gisteren voor het slapen een koffielepeltje gaviscon genomen en ik heb er toch door geslapen dus ik heb wel het idee dat dat kleine beetje geholpen heeft. Ik ga het ook alleen maar nemen als ik 's avonds voor het slapen voel dat het al zit te branden. Ach ja, ik heb het tot nu toe zonder kwaaltjes gerokken, dus 't is niet meer dan normaal dat er uiteindelijk toch ook een 'ongemakje' de kop op steekt :) .

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten