PGD - clubje (gratis toegang whihiihhihi)

Plaats reactie
linda76
Berichten: 347
Lid geworden op: 28 juni 2010, 15:16

Bericht door linda76 » 15 mei 2011, 10:12

@Rose: Ik wens dat jij vandaag telefoon krijgt met een torenhoog hcg.

@Lyse: amai, dat zijn echt al hele mooie gewichtjes. En super dat je al 34 weken bent, dan is de risicovolle periode mochten ze vroeger komen al voorbij. Maar als je gyn denkt dat je 38-39 weken kan zullen ze wel niet te vroeg komen. 38 weken is echt wel fantastisch goed voor een tweeling. Dan kan je ze direct op de kamer krijgen en ervan genieten. Alez, nog een dikke maand en jullie kunnen jullie prutskes bewonderen en vertroetelen. Geniet nog maar van de laatste weken dikke buik, ondanks de kwaaltjes.

Rose
Berichten: 403
Lid geworden op: 1 mei 2010, 15:59

Bericht door Rose » 15 mei 2011, 13:21

Snel even laten weten dat Jette gebeld heeft:

HCG is 305 :D :D :D

Ben blij en ook super bang dat het nog fout zou kunnen gaan!

x x x Rose

sdb

Bericht door sdb » 15 mei 2011, 15:19

Rose!!!! Dat is gewoonweg supergoed nieuws!
Proficiat hé meid, en ondanks dat je heel begrijpelijk veel schrik hebt: probeer te genieten van elk moment.
Ook aan 't ventje dikke proficiat hé, binnenkort kan hij als een fiere papa uwe dikke buik beschermen (dat doet de mijne nu zo schattig als we ergens door een groepje mensen moeten en zo).

Dikke kus,
Sofke

E+P
Berichten: 667
Lid geworden op: 26 november 2010, 14:52

Bericht door E+P » 15 mei 2011, 15:53

@ Rose: proficiat met de eerste hoop op een goede afloop! We duimen met je mee!

@ iedereen die nog pogingen doet (zelf betalend of een terugbetaalde): ik heb hier nog een volledige doos Suprefact staan (4 individueel verpakte stuks) geldig tot januari 2012 en 1 extra individueel doosje geldig tot september 2011.
Ik weet dat ze afraden om door te geven maar dat staat hier maar te staan. En aangezien ik de doosjes nog nooit heb geopend (en ze ook niet meer nodig heb bij KID), dacht ik dat ik er misschien iemand blij mee kon maken.
PM me als je geïnteresseerd bent.

sdb

Bericht door sdb » 15 mei 2011, 17:50

Heylabakes,

E+P, ik zit met hetzelfde 'probleem' ik heb nog 4 doosjes suprefact staan, onaangeraakt. En nog een pak gonal-f spuiten die plek in mn frigo innemen. Ik belde t UZLeuven om te vragen of ze die niet kunnen bezorgen aan mensen die geen terugbetaling meer krijgen ofzo en ze weigeren dat!!!!!
Ik vind het echt schandalig. Heb ook nog 7 dosis van die decapeptil (wat echt superduur is).....
Weet niemand waarmee we hier naar toe moeten? Ik kan dat toch niet over mn hart krijgen om dat in de vuilbak te smijten hoor.

Emilie15
Berichten: 13
Lid geworden op: 14 april 2011, 16:51

Bericht door Emilie15 » 15 mei 2011, 18:04

Rose, je bent zwanger!!!!!!!! Proficiat, geniet ervan. Ik kan me heel goed inbeelden dat je nog o zo bang bent dat er iets fout zal lopen, maar ik duim mee dat alles goed verloopt. Laat je maar meedrijven op de roze wolk.

Groetjes, Emilie (die ontzettend genoten heeft van haar weekend, en die ook nog decapeptyl en menopur heeft staan...)

linda76
Berichten: 347
Lid geworden op: 28 juni 2010, 15:16

Bericht door linda76 » 15 mei 2011, 20:15

@Rose: geweldig. 305 is echt wel een mooie waarde. Dikke proficiat. En hopelijk ga je na de eerste echo de angst toch een beetje op de achtergrond kunnen verdringen en kunnen genieten. Wanneer is je eerste echo gepland? Of wordt dat pas bij de tweede bloedname volgende week vastgelegd?

Tja, die medicatie. Dat is inderdaad jammer dat de ziekenhuizen die niet terugnemen voor mensen die geen terugbetaling meer hebben. Want het kost toch een hoop als je het allemaal zelf moet bekostigen. Ikzelf heb altijd het korte schema en gebruik dus andere medicatie voor de onderdrukking. En ik heb mijn 6bis poging nog, die terugbetaald is :D . Menopur kan ik wel gebruiken als volgende poging niet lukt. Ik vind het wel heel fijn dat jullie de medicatie niet zomaar in de vuilbak willen gooien. Lyse heeft me zo bv ontzettend geholpen door me haar resterende orgalutran te geven toen de er tijdelijk geen orgalutran verkrijgbaar was. Ik was heel blij dat ze die niet in de vuilbak gegooid had :D .

Anks
Berichten: 461
Lid geworden op: 19 maart 2010, 10:26

Bericht door Anks » 16 mei 2011, 15:35

Nog eens proficiat Rose, 'k ben echt heel blij voor je! Wat ongerustheid zal er altijd zijn, maar probeer vooral vertrouwen te hebben. Achteraf gezien heb ik er spijt van dat ik me die eerste weken gek heb laten maken omwille van die 'te trage' HCG-stijging...

Linda, balen hoor, die gecancelde poging. Gelukkig hebben ze het op tijd beslist, en betekent uitstel geen afstel. Hou de moed erin voor je 6bis-poging. Wie weet is het een grapje van de natuur en ben je de volgende poging zwanger, net als vorige keer :wink:

Sardientje: dat lijkt me een aartsmoeilijke keuze. Enerzijds lijkt het me vreselijk om een zwangerschap te moeten onderbreken. Anderzijds ken ik de angst voor het lange wachten op een PGD-poging maar al te goed, en de onzekerheid over de slaagkansen en de termijnen. Misschien kan je je beslissing nog even uitstellen tot na de eerste afspraak in juni? Na zo'n eerste consultatie heb je toch al wat meer zicht op alle factoren, en kan je nog altijd beslissen om toch natuurlijk te proberen.

Groetjes,

Anks

Juna
Berichten: 60
Lid geworden op: 8 november 2010, 22:49

Bericht door Juna » 16 mei 2011, 20:33

Hey Rose,

ook van mij een hele dikke proficiat. Dat ziet er goed uit hè. Kan me voorstellen dat je er nog niet echt gerust op bent, maar hopelijk kan je er toch ook al wat van genieten.

Morgen hebben wij counseling, vind het toch nogal spannend.

Groetjes,
Juna

Rose
Berichten: 403
Lid geworden op: 1 mei 2010, 15:59

Bericht door Rose » 17 mei 2011, 14:02

Dames bedankt voor alle lieve reacties :)

@ Linda, Wat jammer dat je poging gecancelled is. IK hoop dat je zo snel mogelijk opnieuw kan starten met je poging zes bis en dan met een super resultaat.
Voorlopig nog geen datum voor echo wel volgende week opnieuw bn, Hopelijk krijg ik dan een datum voor de echo.

@ Juna, succes met de counseling vandaag, en laat eens horen hoe het geweest is!


Hier nog steeds ongerust dat het fout gaat aflopen. Zondag avond ook wat rood verlies gehad. Heeft wel niet zolang geduurd en was maar een beetje maar nu zit de schrik er bij elk toilet bezoek nog meer in. Momenteel enkel nog een heel erg klein beetje bruinverlies waar ik me volgens Jette geen zorgen over hoef te maken. We tellen af, nog een week tot nieuwe bn.

xxx Rose

valentine0409
Berichten: 343
Lid geworden op: 19 mei 2010, 20:47

Bericht door valentine0409 » 17 mei 2011, 19:55

Hey Rose: sorry sorry sorry voor het laat antwoorden. Ik kwam hier zondag al vluchtig piepen en zag dat je positief nieuws had maar wilde geen vlug antwoord formuleren. Eerlijk gezegd had ik wel een buikgevoel dat je positief nieuws zou krijgen dus bij deze... Ik wens je alvast een dikke proficiat toe en net als de andere dames zou ik zeggen dat je niet teveel mag twijfelen. Al weet ikzelf dat je daar uiteindelijk niets aan kan veranderen!! Dat angstig gevoel is er en das ook maar normaal. Als je zooo ergens naar uit kijkt en voor werkt ben je ook des te meer bang om het allemaal weer uit handen te moeten geven.
Probeer positief te blijven en doe wat ontspannen dingen... In ieder geval is er een goede start en mag je daar nu alvast van genieten!!

Wat medicatie betreft vindt ik het ook teleurstellend dat ze het niet willen terugnemen terwijl het zoveel geld kost. Als ik het juist voorheb doen ze het in Brugge wel.

Dikke x

Juna
Berichten: 60
Lid geworden op: 8 november 2010, 22:49

Bericht door Juna » 18 mei 2011, 18:23

Hallo allemaal,
wij zijn gisteren op gesprek geweest en ik heb mijn schema meegekregen (puregon, orgalutran vanaf dag 6) en het is dus weer wat concreter. Afhankelijk van regels starten we dus juli (als genetica helemaal klaar is) en anders begin augustus.

Dr. Verpoest wil met een lage dosis beginnen omdat 1 van mijn waardes hoog was (geen idee meer dewelke)en dat zou aangeven dat ik mss wel vlug naar overstimulatie zou gaan. Ik moet dus beginnen met 150 puregon. En dan sturen ze evt bij. Afwachten. Ik lees wel nog mee en duim heel erg mee voor iedereen hier!

Juna

valentine0409
Berichten: 343
Lid geworden op: 19 mei 2010, 20:47

Bericht door valentine0409 » 18 mei 2011, 21:45

@Juna: zo heb je ook weer iets om naar uit te kijken! Ik heb ook altijd de cyclus met puregon en orgalutran en steeds goed resultaten. Ik moet ook bijzonder lage hoeveelheden nemen (lees 120 puregon) dus maak je daar maar geen zorgen over...

xx

bro
Berichten: 5
Lid geworden op: 6 februari 2011, 16:01

Bericht door bro » 19 mei 2011, 12:14

Ook ik wil graag bij jullie clubje. Ik zit ook in het PGD traject. Sterker nog maandag pu gehad. 9 eicellen hopelijk zaterdag goed nieuws over tp. Zit nu toch wel beetje in de stress...
liefs Bro

E+P
Berichten: 667
Lid geworden op: 26 november 2010, 14:52

Bericht door E+P » 20 mei 2011, 9:28

@ Juna: ik nam zelfs nog minder: nml. 100 puregon. En het is toch 1x gelukt.

Die schema's zijn echt wel heel persoonlijk en aangepast aan wie jij bent.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast